راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

نمی دونم
مانیتوره من LCD هست و یک جای کابل داره و نوشته D-SUB حالا چی کار کنم؟
مانیتور شما قدیمی هست کمی- میتونید از کابل VGA استفاده کنید!کابل از یک طرف به 360 میخوره اط سرف دیگه به پشت مانیتورتون پیچ میشه!
قیمتی نزدیک به 14-15 هزار تومن داره!

-کیفیت تصویرش عالی نیست- ولی خوبه-بدک هم نیست!

عکس کابل

اینم یک عکس مقایسه ایه- یه بازی قدیمیه!-کیفیت کابل VGA رو با کابل کامپوننت(5 فیش)مقایسه کرده
VGA کیفیت تصویر رو پایین میاره

ولی اگه LCD-TV نداری-بهتر از -TV معمولی هست!

به نظر من که HDMI رو برای دو کنسول استفاده کنید.من خودم همین کار رو می کنم.
اما اگر بخواید از 2 پورت دیگه استفاده کنید،100% بهتون DVI پیشنهاد میشه.برای صداش هم باید از یه نفر که الایت داره تبدیل صدای کنسولش رو بخرید.بعد هم از تبدیل صدا به یه ضبط صوت که ورودی AUX داره یا یه اسپیکر وصل کنید.

یعنی منظور شما این هست که هر وقت با هر کدوم خواستم بازی کنم اونو وصل کنم؟

یعنی منظور شما این هست که هر وقت با هر کدوم خواستم بازی کنم اونو وصل کنم؟
بله!دقیقا همینه!اکثر بچه ها همین مدل مانیتور رو دارند -و همین کارو میکنند!
میتونید سویچر HDMI بخرید ولی به صرفه نیست 80 تومنه!

آقا يه كابل تبديل هستش كه برا صدا و اسپيكر ها هستش من مي خوام ايكس باكسمو به مانيتور وصل كنم كه مانيتورمم سامسونگ هستش و يه سر اون به مانيتور مي خوره و دو سر ديگه داره كه برا صدا هستش و هيچ جا نمي خوره برا همين به من گفتن كه يه تبديل هستش .
بار همين مي خوام اسمشو با عكسشو برام بذارين

آقا يه كابل تبديل هستش كه برا صدا و اسپيكر ها هستش من مي خوام ايكس باكسمو به مانيتور وصل كنم كه مانيتورمم سامسونگ هستش و يه سر اون به مانيتور مي خوره و دو سر ديگه داره كه برا صدا هستش و هيچ جا نمي خوره برا همين به من گفتن كه يه تبديل هستش .
با VGA میخوای وصل کنی؟ DVI یا HDMI?

اینو میگی دیگه

اینم یه مدل دیگش

-شاید اسپیکرت قدیمی تر باشه!
اگه اونجوری باشه-بهتره یه کابل دو سر مادگی برای سر اسپیکرت بگیری-

يه سوال ديگه من قبلا فنر پي سي بودم و حالا ايكس باكس خريدم سوال اصلي اينه كه يه خورده وضوح بازي ها كمه و تار ميزنه حالا ميخواستم ببيتم برا شما ها هم اين طوري يا نه مانيتورمم سامسونگ مدل BW 1932 هستش حالا خوبه يا نه و اگه حل ميشه بايد چيكار كنم ؟

يه سوال ديگه من قبلا فنر پي سي بودم و حالا ايكس باكس خريدم سوال اصلي اينه كه يه خورده وضوح بازي ها كمه و تار ميزنه حالا ميخواستم ببيتم برا شما ها هم اين طوري يا نه مانيتورمم سامسونگ مدل BW 1932 هستش حالا خوبه يا نه و اگه حل ميشه بايد چيكار كنم ؟
دوست عزیز- مشکل چنتا چیزه- مانیتورتون قدیمیه- هم کنتراست هم رزولوشن پایینی دارههم سایزش کوچیکه!هم کابل HDMI to DVi مقداری کیفیت رو از بین میبره!!!سرعت زمان پاسخگویی تصویرتون هم فکر میکنم پایینه
همه مزید بر علت میشه که چنین اتفاقی رخ بده
مثلا دوستانی که 2261 vp LG دارند همگی راضیند چون از HDMI cable استفاده میکنند!

اگه LED TV-LCD TV فول HD با سایز بالا داشته باشی لذت بیشتری میبری تا الان!

دوستان من یه TV-monitor LG دارم که کابل کنسولمو که با ورودی مانیتورش وصل میکنم هیچ واکنشی انجام نمیده. تو دفتر چه راهنماش هم برا این قسمت زده :service only ، باید چی کار کنم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or