راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام،آقا من یه سوال داشتم ببخشید اگه اینجا جاش نیست،(نمیدونستم کجا باید بپرسم!)
می خواستم بدونم چطور می تونم فایل های موسیقی توی فلش مموری که به xbox وصل کردم بریزم روی هارد
ممنون:smile:

شما فایل های mp3 میریزی رو فلش.توی XBox پخش میشه.بعدش هم خیلی راحت از گزینه Rip کردن استفاده می کنی برای این که روی هارد کپی بشه.

با سلام

من توی منو های xbox یه special offer دیدم برای خرید gold بعد رفتم و دیدم که برای خرید دو گذینه داره یه credit card (که ندارم) و یه reedom code .

این reedom code چیه؟ جایی هست که بشه خرید؟

ممنون

خلیل جان شما که زحمت کشیدی پست بعد از من رو جواب دادی مال من رو هم جواب بدی ممنون میشم

با سلام

من توی منو های xbox یه special offer دیدم برای خرید gold بعد رفتم و دیدم که برای خرید دو گذینه داره یه credit card (که ندارم) و یه reedom code .

این reedom code چیه؟ جایی هست که بشه خرید؟

ممنون

آقا شرمنده اینقدر سوال میکنم
من این کارو میکنم 340 میدم یه الایت میخرم 5 تومن پوله پستش میشه و فریم ویر ش هم آپدیت شدس و LT هم داره
درسته؟
این کابلی که گفتی میشه به pc وصل شد (HDMI ti DVi ) چنده؟ و اینکه این به کارته گرافیک وصل میشه؟ یا به lcd؟
یعنی اینطوریه که من مثلا دارم با pc کار میکنم یهو هوس بازی میکنم باید pc رو خاموش کنم و کابلو عوض کنم یا نه همون جا یه سوئچ میکنم
بله- درسته!345 تومن xbox360 elite+LT+ پول تیپاکس!

دقسق قمت hdmi to dvi رو ندارم!ولی سمت 15 تومن باید باشه!
به پشت LCD وصل میشه!-باید خاموش کنید بعد بازی کنید!

- صدای 360تتون رو هم یا باید کابل تبدیل صدا بخرید!
یا قسمت پلاستیکی کابل کامپوزیتتون رو( ببرید و در کنار HDMI جاش بدید)
حالا خریدید این رو بهتون میگم!

سلام دوستان!

با راهنمایی های خوبتون بنده یک دستگاه الایت برد جاسپر خریدم خیلیم راضیم!

اما من یه مشکل تو یکی از بازی ها دارم که نمیدونم جای گفتنش کجاست، به هر حال یا جواب بدید یا راهنماییم کنید به تاپیک مخصوصش!

سوال من

آیا بازی DIRT2 رو میشه 2 دسته بازی کرد ؟؟؟ (2 نفره روی یک کنسول)

اگه میشه چجوری؟!؟!؟

سلام دوستان!

با راهنمایی های خوبتون بنده یک دستگاه الایت برد جاسپر خریدم خیلیم راضیم!

اما من یه مشکل تو یکی از بازی ها دارم که نمیدونم جای گفتنش کجاست، به هر حال یا جواب بدید یا راهنماییم کنید به تاپیک مخصوصش!

سوال من

آیا بازی DIRT2 رو میشه 2 دسته بازی کرد ؟؟؟ (2 نفره روی یک کنسول)

اگه میشه چجوری؟!؟!؟

خير ، نميشه.

روی کنسول بن شده.چطوری میشه یه پروفایل رو از روی مموری لود کرد؟
من میخوام پروفایل دوستم(از روی مموری) رو روی کنسول خودم (دارای هارد) لود کنم تا 2 نفری بازی کنیم.هر دو کنسول هم بن شدن.

سلام کسی میدونه این ها چیه رو سر کنسول ها ؟کجا میفروشن؟
img_19903.jpg

آخرین ویرایش:
شما فایل های mp3 میریزی رو فلش.توی XBox پخش میشه.بعدش هم خیلی راحت از گزینه Rip کردن استفاده می کنی برای این که روی هارد کپی بشه.

می دونم دوست عزیز که باید rip کنم ولی این گزینه رو پیدا نمی کنم! توی منوها نیست،فقط save or edit playlist هست که سیو هم نمیکنه playlist رو، یه کمکی بکنید خیلی ممنون می شم:love:

می دونم دوست عزیز که باید rip کنم ولی این گزینه رو پیدا نمی کنم! توی منوها نیست،فقط save or edit playlist هست که سیو هم نمیکنه playlist رو، یه کمکی بکنید خیلی ممنون می شم:love:
دوستان فایهای MP3 به هیچ وجه درون XBOX ریخته نمیشند!!!!!!!!!!!

فقط دیسکهای صوتی که بصورت Audio Dsik رایت میکنید میشه Rip کرد!
مثل CD اورجینال موزیک(مثلا فرزاد فرزین رو که اورجینال میخری -میشه ریخت تو هارد!)

سلام دوستان.
من ميخواهم يك كنسول ديگه بخرم.ولي چون اين دفعه ميخواهم خودم واسه خريد اقدام كنم يه سري سوالات داشتم.
آقا الان كنسول هاي توي بازار چيني هستند يا اصل آمريكا؟؟؟يا تحت ليسانس توسط چين ساخته ميشن؟؟؟
بعد كدوم از اين ريجن ها بهتره؟؟؟ntsc/uc - pal و ...؟؟؟تو قيمت هم تاثير داره؟؟؟
ممنون.

سلام دوستان.
من ميخواهم يك كنسول ديگه بخرم.ولي چون اين دفعه ميخواهم خودم واسه خريد اقدام كنم يه سري سوالات داشتم.
آقا الان كنسول هاي توي بازار چيني هستند يا اصل آمريكا؟؟؟يا تحت ليسانس توسط چين ساخته ميشن؟؟؟
بعد كدوم از اين ريجن ها بهتره؟؟؟ntsc/uc - pal و ...؟؟؟تو قيمت هم تاثير داره؟؟؟
ممنون.
حتی کنسولهایی که تو امریکا فروخته میشن چینی هستن(خودم یه نمونه دیدم ازهمون مدل قدیمی Core)که توسط یکی ازاشنایان از امریکا خریده شده بود
درحال حاضر 90%کنسولهای موجوددربازار پال هستن وازنظر قیمت تفاوتی ندارن با اون جی و یو سی
اکثر قریب به اتفاق بچه ها پال میگیرن تو ایران

بچه ها من دیروز به فروشگاه سونی زنگ زدم یه x360 elite خریدم و بعد از انجامه اینا زنگ زدم گفت تا نیم ساعت دیگه میره تی باکس این بسته کی به من میرسه دلم آب شد ساعت 11.45 هست هنوز چیزی نشده
تی باکس با موتور میاد یا با ماشین؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or