راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

100 درصد بیشتر میشه اصلا کیفیت تصویر با کابل dviبا کابل vga قابل مقایسه نیست

جدی؟
کنسولم از سال 2005 تا الان داره جون میکنه :biggrin1: خروجی hdmi هم نداره !.
پس کابلش هست دیگه که احتیاج به پورت hdmi نداشته باشه؟

در کل دمت گرم

سلام دوستان گلم خوب هستید ؟ ... ;))
ما هم دیگه مجبور شدیم 360 بگیریم و کاریش نمیشه کرد یه سری سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید که زودتر بگیرم بعد عید ! ...

1: من یه ال سی دی samsung sync master nw1932 دارم که قبلا هم پی سی رو بهش وصل میکردم و کار میکردم !
حالا اینو میخوام به 360 بزنم باید یه کابل HDMI TO AVI بگیرم درسته ؟ ....

2: همینطور که میدونید من به تی وی وصلش نمیخوام بکنم ! حالا یه چیزی ! .. من میخوام بتونم یه جوری از هدفون استفاده بکنم در حین بازی ها و موزیک و ... و اینکه هم بتونم به اسپیکر وصلش بکنم یکی از بچه ها گفتن این رو بگیرم برای این کار "

optical audio
من نمیدونم دقیقا چی کار باید بکنم یه راهنمایی بکنید منو ! ...
من یه سری اسپیکر Microlab دارم که به پی سی وصل میکردم میخواستم از اونا استفاده بکنم ولی هدفون برام واجب تره !

3: سوال بعدیم این بود که من یه سیور رو از اینترنت که دانلود میکنم وقتی توی فلش مموری و ... میریزم و وصل میکنم به کنسول سیو رو باید تو چه مسیری بریزم ؟ .. کسی میدونه ؟
4: و اینکه من اگه یه دی وی دی رو توش عکس بریزم میتونم بکنم توی هارد به چه صورت ؟ ..
5: و اینکه کلا فایل های سیو یا اهنگ های Audio رو که میریزم تو فلش مموری و با transfer kit این کارو انجام بدم بهتره دیگه ؟ ...
فقط میخواستم بدونم ایا گزینه ای چیزی میاد توی داشبر که من اینارو چه جوری منتقل بکنم ؟ ... ( به این transfer kit میشه فلش مموری هم وصل کرد ؟ ...

6:راستی کجا میتونم اطلاعاتی راجع به لایو و اموزش ساخت اکانت و ... بدست بیارم ؟ ...

خیلی خیلی ممنون میشم کمکم کنید چون این سوالات رفع بشه کمک بزرگی بهم شده [-o< 8->

سلام
از كجا مي تونم بفهمم درايو lite on هست يا نه؟
سلام.
خدمت شما....

xbox_360_dvd_model_identification.jpg

سلام دوستان گلم خوب هستید ؟ ... ;))
ما هم دیگه مجبور شدیم 360 بگیریم و کاریش نمیشه کرد یه سری سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید که زودتر بگیرم بعد عید ! ...

1: من یه ال سی دی samsung sync master nw1932 دارم که قبلا هم پی سی رو بهش وصل میکردم و کار میکردم !
حالا اینو میخوام به 360 بزنم باید یه کابل HDMI TO AVI بگیرم درسته ؟ ....

2: همینطور که میدونید من به تی وی وصلش نمیخوام بکنم ! حالا یه چیزی ! .. من میخوام بتونم یه جوری از هدفون استفاده بکنم در حین بازی ها و موزیک و ... و اینکه هم بتونم به اسپیکر وصلش بکنم یکی از بچه ها گفتن این رو بگیرم برای این کار "

optical audio
من نمیدونم دقیقا چی کار باید بکنم یه راهنمایی بکنید منو ! ...
من یه سری اسپیکر Microlab دارم که به پی سی وصل میکردم میخواستم از اونا استفاده بکنم ولی هدفون برام واجب تره !

3: سوال بعدیم این بود که من یه سیور رو از اینترنت که دانلود میکنم وقتی توی فلش مموری و ... میریزم و وصل میکنم به کنسول سیو رو باید تو چه مسیری بریزم ؟ .. کسی میدونه ؟
4: و اینکه من اگه یه دی وی دی رو توش عکس بریزم میتونم بکنم توی هارد به چه صورت ؟ ..
5: و اینکه کلا فایل های سیو یا اهنگ های Audio رو که میریزم تو فلش مموری و با transfer kit این کارو انجام بدم بهتره دیگه ؟ ...
فقط میخواستم بدونم ایا گزینه ای چیزی میاد توی داشبر که من اینارو چه جوری منتقل بکنم ؟ ... ( به این transfer kit میشه فلش مموری هم وصل کرد ؟ ...

6:راستی کجا میتونم اطلاعاتی راجع به لایو و اموزش ساخت اکانت و ... بدست بیارم ؟ ...

خیلی خیلی ممنون میشم کمکم کنید چون این سوالات رفع بشه کمک بزرگی بهم شده [-o< 8->

سلام.
از سوال 1 شروع میکینم.
1. بله.
البته یک انتخاب دیگه هم دارید اونم کابل VGA هست.

2. شما در هر صورت باید دستگاه رو به اسپیکر وصل کنید و هدفون رو هم به اسپیکر .

.خوب باید ببینید که اسپیکرتون optical audio داره یا نه بعدش در موردش سوال بکنید.

3. 360 مثل ps3 نیست که به راحتی save ها رو بریزید تو هارد. شما وقتی هارد رو به pc وصل کنید احتمال اینکه دیگه کنسول شما هارد رو نشناسه خیلی هست . پس کلا بی خیال این قضیه.

4,5,6 شما کنسول رو خریداری کنید بعد دیگه خودتون به راحتی متوجه میشید و دوستان راهنمایتون میکنن.

خیلی ممنونم فقط یه چیزی که دوست دارم بدونم ! ...
1: ایا من میتونم فیلم رو از توی دی وی دی به هارد منتقل بکنم یا خیر ؟ ...
2: پس سیو رو هم به این راحتی نیست که مثلا فلش مموری رو وصل بکنم و سیو رو منتقل بکنم !؟ عجب ! پس با فلش مموری و خود مموری و اینجوری نیست و باید به پی سی وصل کنم حتما ؟ ..
3: من اگه فلش مموری رو وصل بکنم بدون اینکه توی هارد بریزم میتونم موسیقی یا عکس هارو پخش بکنم دیگه ؟ ... ولی اگه بخوام توی هارد بریزم باید Audio باشه فرمت فایل صوتی !

ممنون میشم این هارو هم بهم بگید ... ممنونم ...

آخرین ویرایش:
سلام.
يكي ميشه كاملا درباره ي اپديت هاي xbox يه توضيحي بديد؟چند تا اپديت داريم؟(اپديت داشبورد و اپديت درايو و ........)
سلام
2 تا یه اپدیت یکی داشبورد هست که خودتونم به راحتی میتونید انجام بدید یه اپدیت فریم وری درایو

خیلی ممنونم فقط یه چیزی که دوست دارم بدونم ! ...
1: ایا من میتونم فیلم رو از توی دی وی دی به هارد منتقل بکنم یا خیر ؟ ...
2: پس سیو رو هم به این راحتی نیست که مثلا فلش مموری رو وصل بکنم و سیو رو منتقل بکنم !؟ عجب ! پس با فلش مموری و خود مموری و اینجوری نیست و باید به پی سی وصل کنم حتما ؟ ..
3: من اگه فلش مموری رو وصل بکنم بدون اینکه توی هارد بریزم میتونم موسیقی یا عکس هارو پخش بکنم دیگه ؟ ... ولی اگه بخوام توی هارد بریزم باید Audio باشه فرمت فایل صوتی !

ممنون میشم این هارو هم بهم بگید ... ممنونم ...

دوستان یه چیز دیگه من میتونم موسیقی های Audio و عکس و فیلم هارو توی فلش مموری
بریزم بعدش توی هارد بریزم ؟ .. یا همینطوری وصل کنم و توی هارد نریزم و تماشا کنم ؟ ...
...
جواب های بالایی هم بدید ممنون میشم ! ... :love::love:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or