راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام دوستان!

تو جعبه الیت های جدید دقیقا چه کابل هایی هست و چه کابل هایی نیست؟؟؟؟؟

مثلا من اینایی که الان میگم رو می خوام داشته باشه یعنی لازم دارم، شما لطف کنید هرکدومش که نیست بگین من خودم بخرم:::::::::

(( هدفون ( بی سیم) ، کابل HDMI ، کابل برای وصل کردن به مانیتور LG w17 ، کابل برای وصل کردن به تلوزیون های دو فیش (سامسونگ قدیمی) ، 2تا دسته ))

قیمت هرکدوم که تو جعبه نیست و من باید خودم بخرم رو لطفا بگید بهم!

سلام دوستان!

تو جعبه الیت های جدید دقیقا چه کابل هایی هست و چه کابل هایی نیست؟؟؟؟؟

مثلا من اینایی که الان میگم رو می خوام داشته باشه یعنی لازم دارم، شما لطف کنید هرکدومش که نیست بگین من خودم بخرم:::::::::

(( هدفون ( بی سیم) ، کابل HDMI ، کابل برای وصل کردن به مانیتور LG w17 ، کابل برای وصل کردن به تلوزیون های دو فیش (سامسونگ قدیمی) ، 2تا دسته ))

قیمت هرکدوم که تو جعبه نیست و من باید خودم بخرم رو لطفا بگید بهم!
کابل HDMI نداره قیمت 7تا 10 ت.کابل برای وصل کردن به مانیتور نداره قیمت 13 تا 15ت.1دسته داره و باید یکی بخری قیمت دسته 45ت.بقیه که گفتی مثل هدفون و کابل اتصال به تلویزیون هست.

کابل HDMI نداره قیمت 7تا 10 ت.کابل برای وصل کردن به مانیتور نداره قیمت 13 تا 15ت.1دسته داره و باید یکی بخری قیمت دسته 45ت.بقیه که گفتی مثل هدفون و کابل اتصال به تلویزیون هست.

دوستان توجه کنید که این کابل های 7 تا 10 تومنی اصلا پیشنهاد نمیشه.
دسته هم باید حواستون باشه اصل باشه چون خیلی تقلبی زیاد شده و قیمتش هم 5 تا 8 تومن ارزونتر هست.

سلام دوستان
دو تا سوال دارم...
1- اگه من رو دستگام که نمیدونم چه فریم وری روشه ال تی بریزم همه ی سیو بازی هام پاک میشه؟
2- اگه یه بازی ریخته باشی رو هارد و بعد بخوای پاکش کنی کل سیو های اون بازی هم حتما پاک میشه؟ یا راهی داره فقط خود بازی پاک شه؟
ممنون

من یه جاسپر دارم در روز زیاد بازی نمی کنم با این هال یه اینتر کولر هم براش گرفتم اما الان می گن جاسپر احتییاجی به اینتر کولر نداره و اینتر کولر باعث خرابی کنسول می شه ! درسته؟

من یه جاسپر دارم در روز زیاد بازی نمی کنم با این هال یه اینتر کولر هم براش گرفتم اما الان می گن جاسپر احتییاجی به اینتر کولر نداره و اینتر کولر باعث خرابی کنسول می شه ! درسته؟
این حرف درست هست.چون در سیستم برق رسانی مشکل ایجاد میکنه و احتمال بروز مشکلاتی میشه.

می خواستم بدونم که اینتر کولر ها با هم فرقی دارن؟مدل های مختلفی توی بازاز هست

برای جسپر می خواستم بخرم
بله دوست عزیز مثلا یه مدل های هست که یه صفحه نمایشگر کوچیک داره.
فکر نکم برای جاسپر نیازی باشه

سلام دوستان
دو تا سوال دارم...
1- اگه من رو دستگام که نمیدونم چه فریم وری روشه ال تی بریزم همه ی سیو بازی هام پاک میشه؟
2- اگه یه بازی ریخته باشی رو هارد و بعد بخوای پاکش کنی کل سیو های اون بازی هم حتما پاک میشه؟ یا راهی داره فقط خود بازی پاک شه؟
ممنون
کسی نمیدونست؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or