راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

آقا اگه من بخوام يه ايكس باكس بگيرم Elite بهتره يا Primium ؟
اگه ميشه قيمت هر كدومو بگين بعد بگين كه تفاوت بين اينا چيه و محتوا هر كدوم چيه
اگه خواستم بخرم براي اينكه سه چراغه نشه و بهم نندازن به چه چيزايي بايد توجه كنم
اگه ميشه يه جا خوبم براي خريد ايكس باكس معرفي كنيد و بگيد كه بازي هاش چه قيمت هستش .
دو تا دسته داره ديگه ؟
در مورد بن شدن توسط ماكروسافت هم يه توضيح بدين

لطفا سريعتر جوابمو بديد .ممنون

آقا اگه من بخوام يه ايكس باكس بگيرم Elite بهتره يا Primium ؟
اگه ميشه قيمت هر كدومو بگين بعد بگين كه تفاوت بين اينا چيه و محتوا هر كدوم چيه
اگه خواستم بخرم براي اينكه سه چراغه نشه و بهم نندازن به چه چيزايي بايد توجه كنم
اگه ميشه يه جا خوبم براي خريد ايكس باكس معرفي كنيد و بگيد كه بازي هاش چه قيمت هستش .
دو تا دسته داره ديگه ؟
در مورد بن شدن توسط ماكروسافت هم يه توضيح بدين

لطفا سريعتر جوابمو بديد .ممنون
پریوم دیگه تولید نمیشه . الایت بگیر بین 345 هست تا 360
360 از قبلش معلوم نمیشه که میشه یا نه فقط کولینگ رو روش انجام بده .
بازی هاش بین 2 تا 4 تومان
یک دسته داره.
فعلا وصل بشی به لایو بن میشی باید صبر کنی تا ixtreme جدید بیاد

سلام
دوسته من اگه از ایران گرفتیو بردش جاسپره پاله
موفق باشی

من تو ایران هم NTSC دیدم. همین شهریوری

آقا من به تازگی میخوام یه x360 elite board jasper بگیرم

چند تا چیز هست که میخوام بدونم :

1 - کلا چه چیزایی باید واسه x360 دانلود کنم (منظورم اینه : داشبورد ، ixtereme ، دیسک اکتیو کننده اینا چیه ؟)

2 - به نظر شما بهترین بازی های x360 چیا هستن ؟ (البته میدونم سوال احمقانه ایه آخه هرکی از 1 چیز خوشش میاد)

3 - شما بعد از چند روز میتونم به دسته ها عادت کنم ؟ (آخه بازی های تفنگی هی باید زاویه دید رو عوض کرد)

4 - ازکجا بفهمم برد جاسپره ؟ (خیلی چیزا شنیدم مثلا همین که میگن باید بالا سال 2009 باشه)

5 - دیگه هرچی هست خودتون بگید :gunner:

آقا من به تازگی میخوام یه x360 elite board jasper بگیرم

چند تا چیز هست که میخوام بدونم :

1 - کلا چه چیزایی باید واسه x360 دانلود کنم (منظورم اینه : داشبورد ، ixtereme ، دیسک اکتیو کننده اینا چیه ؟)

2 - به نظر شما بهترین بازی های x360 چیا هستن ؟ (البته میدونم سوال احمقانه ایه آخه هرکی از 1 چیز خوشش میاد)

3 - شما بعد از چند روز میتونم به دسته ها عادت کنم ؟ (آخه بازی های تفنگی هی باید زاویه دید رو عوض کرد)

4 - ازکجا بفهمم برد جاسپره ؟ (خیلی چیزا شنیدم مثلا همین که میگن باید بالا سال 2009 باشه)

5 - دیگه هرچی هست خودتون بگید :gunner:

1. شما وقتی کنسول رو می خرید iXtreme رو روش نصب می کنن که دستگاه بازی های کپی رو اجرا کنه.اما باید بگید که فریمور IXtreme 1.6 Non Stealth رو نصب کنن برات که بازی های جدید رو اجرا کنه.البته پیشنهاد می کنم فعلا به XBox Live وصل نشی.بذار فریمور LT بیاد.برای این میگم که فردا رفتی XBox Live بن نشی.

2. هر کسی به گفته خودت یه بازی رو می پسنده.شما به تاپیک امتیازات کاربران به بازی ها برو.ببین کدوم بازی ها اکثرا تو لیست هست و امتیاز از اکثر کاربرا زیاد گرفته.

3. دسته ش جوری نیست که دیر عادت کنی.حداکثر 1 هفته ای راه میفتی.خوراکه FPS ــــه.

4. تصاویر زیر گویای همه چیزه :

s1ceurpc2eaqp6372jrm.jpg

ho9eovczhxdl7vca2vzg.jpg

1. شما وقتی کنسول رو می خرید iXtreme رو روش نصب می کنن که دستگاه بازی های کپی رو اجرا کنه.اما باید بگید که فریمور IXtreme 1.6 Non Stealth رو نصب کنن برات که بازی های جدید رو اجرا کنه.البته پیشنهاد می کنم فعلا به XBox Live وصل نشی.بذار فریمور LT بیاد.برای این میگم که فردا رفتی XBox Live بن نشی.

4. تصاویر زیر گویای همه چیزه :

s1ceurpc2eaqp6372jrm.jpg

ho9eovczhxdl7vca2vzg.jpg

بازم سوال پیش اومد :

درباره 1 : اگر فروشنده نداشت یا به هردلیل نشد نصب کنه (منظورم IXtreme 1.6 Non Stealth هست ) میشه خودم دانلود کنم و نصب کنم ؟

درباره 4 :

این دقیقا کجا میشه ؟

پشت کنسول یا رو جعبه ؟

(ببخشید زیاد سوال کردم)

بازم سوال پیش اومد :

درباره 1 : اگر فروشنده نداشت یا به هردلیل نشد نصب کنه (منظورم IXtreme 1.6 Non Stealth هست ) میشه خودم دانلود کنم و نصب کنم ؟

درباره 4 :

این دقیقا کجا میشه ؟

پشت کنسول یا رو جعبه ؟

(ببخشید زیاد سوال کردم)

1. مطمئنا دارن.اگه نداشتن بگید همون قبلی ها رو نصب کنن.شما فقط آپدیت کنید به این نسخه.البته کاربر پرمیوم که بشید آموزش کامل فارسیش هست توی انجمن.

4. پشت کنسوله.این پست رو هم مطالعه کنید کامل :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=820943&postcount=2765

سلام من میخوام کنسول xbox360الیت از فتحی بگیرم ولی گفت کو لینگ کردنش توصیه نمیشه یعنی چی؟اگه کنسول رو کولینگ و کپی خور کنم بعد به لایو وصل بشم بن میشم؟
کولینگ: یه سری فن و مخلفات اضافی روی دستگاه نصب می شه تا کمتر داغ کنه و در نتیجه احتمال سه چراغ شدن پایین بیاد. کولینگ ربطی به بن شدن نداره ولی کپی خور کردن ارتباط مستقیم داره. یعنی اگه الان با فرمورهای کپی خوری که موجود هست به لایو وصل بشی, به راحتی شناسایی و بن میشی! (باید صبر کنی LT بیاد بعد وصل شی.)
اگه دستگاهی که میگی بوردش جسپر هست کولینگ لازم نداره و می تونی با خیال راحت بدون کولینگ بازی کنی. ولی نه با خیال خیلی راحت! :دی چون هنوزم سه چراغ به طور کامل رفع نشده و احتمال 5%ی هنوز وجود داره که کنسول سه چراغ شه.

کولینگ: یه سری فن و مخلفات اضافی روی دستگاه نصب می شه تا کمتر داغ کنه و در نتیجه احتمال سه چراغ شدن پایین بیاد. کولینگ ربطی به بن شدن نداره ولی کپی خور کردن ارتباط مستقیم داره. یعنی اگه الان با فرمورهای کپی خوری که موجود هست به لایو وصل بشی, به راحتی شناسایی و بن میشی! (باید صبر کنی LT بیاد بعد وصل شی.)
اگه دستگاهی که میگی بوردش جسپر هست کولینگ لازم نداره و می تونی با خیال راحت بدون کولینگ بازی کنی. ولی نه با خیال خیلی راحت! :دی چون هنوزم سه چراغ به طور کامل رفع نشده و احتمال 5%ی هنوز وجود داره که کنسول سه چراغ شه.

آرکید هم نیازی به کولینگ نداره؟

آرکید هم نیازی به کولینگ نداره؟
بستگی به مدل نداره. بستگی به مادربورد داره که اگه جسپر باشه (بهترین مادربورد موجود) نیاز چندانی به کولینگ نداره. چون خودش به اندازه ی کافی هم مقاوم هست (در برابر گرما) و هم اینکه نسبت به بوردهای دیگه خیلی کم تر داغ میکنه! ;) برای اینکه بفهمی مادربورد چی هست یکی از بهترین راه ها تشخیص تاریخ تولید کنسول هست که اگه از ماه 3 سال 2009 به بعد باشه قطعا جسپر هست. راه های دیگه ای هم هست که توی سایت و حتی همین تاپیک گفته شده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or