راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

آقا اگه دستگاه بن شده باشه بازی دیگه هارد نمیریزه درسته؟
من میخوام یه بن شده بخرم ولی نگران قضیه ی رو هارد ریختن هستم. میشه درستش کرد؟
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
یه تاپیکی تو انجمن بود که در مورد حل مشکل هارد درستگاه های بن شده بود
یه سرچی بکن پیدا می کنی

با سلام خدمت دوستان می خواستم ببینم این که می گند دستگاه بن شده یعنی چه و چه طور این مشکل پیش میاد ممنون
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
وقتی آفلاین بازی می کنید مشکلی ندارد
ولی وقتی وارد live بشید و مایکروسافت به هر نحوی بفهمه که دستگاه شما کپی خور شده یا از بازی های کپس استفاده می کنید دستگاه شما رو بن می کنه
و از اون پس دیگه نمی تونید از live استفاده کنید و همینطور هارد هم ارزش خودش رو از دست می ده که نمی تونید توش بازی کپس کنید ( که البته یه تاپیکی تو همین انجمن برای حل مشکل هارد وجود دارد ) و یه سری امکان دیگه رو از کنسولتون غیر فعال می کنه ( اسمش دقیق یادم نیست ولی باید همون windows media center باشه )

دوستان میشه تو لایو نرفت؟!!
یعنی برای کارهای ضرروری هم باید رفت لایو یا نه؟
اجباریه یا اختیاری؟
کاملا اختیاری هست. اگر زمانی آپدیت دشبورد هم لازم باشه روی اکثر دیسک بازی ها هست! یعنی اینکه مثلا یه بازی اگه نیاز به آپدیت دشبورد داشته باشه تا بتونه اجرا بشه, اون آپدیت حتما توی دیسک بازی هست.
سلام. این لینک تاپیک رو میدین؟
تاپیک مورد نظر
حل مشکل هارد تقریبا کار سختی هست و احتمالا مجبور میشید بدید به کسانی که وارد هستند. یه مشکل دیگه هم هست که بعد از خارج کردن کنسول از حالت بن, اگه بخواید کنسول رو آپدیت کنید باز مشکل هارد بر میگرده و مجبورید دوباره مراحل رو انجام بدید. اطلاعات کامل تر توی لینکی که دادم هست!

سلام.من حدود يك ماهه كه arcade jasper خريدم .اما الان متوجه شدم شماره سريال usb و system info با هم يكي اما با شماره سريال پشت كنسول نمي خونه.الان يعني چه اتفاقي افتاده؟بايد برم تعويض كنم؟
2.ميشه يك كاري كرد كه بازي هاي palرو ntscاجرا بشه يا نه؟
ممنون.

سلام.من حدود يك ماهه كه arcade jasper خريدم .اما الان متوجه شدم شماره سريال usb و system info با هم يكي اما با شماره سريال پشت كنسول نمي خونه.الان يعني چه اتفاقي افتاده؟بايد برم تعويض كنم؟
2.ميشه يك كاري كرد كه بازي هاي palرو ntscاجرا بشه يا نه؟
ممنون.
یعنی اینکه جعبه کنسول مال خود کنسول نیست.
یا پال اجرا میشه یا NTSC . نمیشه هیچ کاری کرد

سلام خدمت استادان بازی سنتری من

عرضم به خدمتتون که ما نیت کردیم XBOX360 بخریم. با کلی بدبختی تونستیم 200 تومن پول جمع کنیم و قیمتی هم که داشتم برای آرکید بود 330 تومن. حالا یه آقایی اومدن به من پیشنهاد داده که کنسولش رو به من بفروشه با دو دسته یه شارژر باتری و بقیه لوازم جانبی که رو خودش هست. 2 ماه کار کرده و میگه که خوب نگه داشته. jasper هست ولی ریجنش رو نمیدونم چیه هنوز.درایو هم نمیدونم چیه!:blushing::blushing:
قیمت: 220 ( که میخوام برسونمش به 200 )
می ارزه به نظر شما دوستان؟
میگه یه هارد 20 داره با اون میده 250.

لطفا تا امشب جوابش رو به من بدین که من اوکی بهش بدم یا نه.
قربون همه بروبچ باحال;):kiss:

حواست باشه!شاید ترکیده باشه ها!اگه خراب بوده باشه- باید بندازیش -کنار -:-"

به نظر 360 دست 2 هیچ وقت نخر باز هم نظر خودته(در کل قیمت خارق العاده شک بر انگیزه!!!)

حواست باشه!شاید ترکیده باشه ها!اگه خراب بوده باشه- باید بندازیش -کنار -:-"

به نظر 360 دست 2 هیچ وقت نخر باز هم نظر خودته(در کل قیمت خارق العاده شک بر انگیزه!!!)

مرسی دوست عزیز

اگه اولش تست کنم چی؟
یکی از رفیقام مغازه داره میبرم اون برام تست کنه. چطوره؟

مرسی دوست عزیز

اگه اولش تست کنم چی؟
یکی از رفیقام مغازه داره میبرم اون برام تست کنه. چطوره؟
این کار رو بکنی بهتره ، در مورد اینکه بن شده یا نه هم سوال کن اگر بن شده باشه کمتر باید بخریش، اگر جسپر باشه خیالت راحت تر میشه ، من فالکون دست دو گرفتم ( ولی سالم و تعمیر نشده ) کولینگ کردم و مدتها هم هست که داره کار میکنه ، چند وقت پیش هم یه بن شده فالکون گرفتم ولی طبق نظر و راهنمایی دوستمون خیلی باید حواست جمع باشه کلا ریسکش زیاده ;)

سلام خدمت استادان بازی سنتری من

عرضم به خدمتتون که ما نیت کردیم XBOX360 بخریم. با کلی بدبختی تونستیم 200 تومن پول جمع کنیم و قیمتی هم که داشتم برای آرکید بود 330 تومن. حالا یه آقایی اومدن به من پیشنهاد داده که کنسولش رو به من بفروشه با دو دسته یه شارژر باتری و بقیه لوازم جانبی که رو خودش هست. 2 ماه کار کرده و میگه که خوب نگه داشته. jasper هست ولی ریجنش رو نمیدونم چیه هنوز.درایو هم نمیدونم چیه!:blushing::blushing:
قیمت: 220 ( که میخوام برسونمش به 200 )
می ارزه به نظر شما دوستان؟
میگه یه هارد 20 داره با اون میده 250.

لطفا تا امشب جوابش رو به من بدین که من اوکی بهش بدم یا نه.
قربون همه بروبچ باحال;):kiss:

سلام
داداش از ما میشنوی کلا دوره اینو خط بکش
یا کنسولش فالکونه سه چراغ شدس که تعمیر کرده این قیمت میگه بهت
یا اصلا جاسپره منهدم شدس
پولتو دور نریز موفق باشی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or