راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام دوستان عزیز من یه 1 سالی میشه psp دارم اما دیدم x box 360 خیلی بهتره.
با تحقیقاتی که تو سایت داشتم دیدم مدل الیت از همه کامل تر و بهتره اگه میشه اساتید این سایت راهنمایی کنن که چه مشخصاتی کنسول داشته باشه بهتره؟
جلوی خودم کپی خورش کنن یا از قبل کپی خور شدش رو بگیرم؟
یکی از دوستام یکی گرفته بود اما اینقدر پر خط بود و فروشنده هاش اصلا دقت نداشتن و کنسول سالمی رو بهش نداده بودن و پر خش و خط و ضربه بود بعدش گفته بودن همه جا همین طوریه آیا کسی جایی رو میشناسه که کنسول رو سالم تحویل بدن و مثل این نشه؟
از کجا باید بخرم که هم سالم باشه هم احتمال تقلبی بودن کنسول وجود نداشته باشه؟کلا با اطمینان 100% پولم رو هزینه کنم؟؟؟؟/
ممنون میشم کامل راهنماییم کنید..:cool:

دوست عزیز SHINJI_SHIANI از راهنمایی که کردی ممنونم.
اما پک قدیم که همه چیزش قدیمیه هم تاریخ تولدش هم مادربوردش.تازه اکثر فروشنده ها لوازم جانبی که تو پکش هست رو کش میرن!
جایی رو میخوام که اطمینان کامل داشته باشم که برای خرید خوبه من ساکن تهرانم .پی اس پی که دارم هم از توپخانه گرفتم ازش هم راضیم با اینکه فروشندش خیلی خفن بود و ازون بچاپا بود اما شانسی خوب در اومد اگه میشه بهترین و قابل اطمینان ترین فروشگاه برای خرید رو بهم معرفی کنید؟؟؟
ممنون:love:

سلام دوستان عزیز من یه 1 سالی میشه psp دارم اما دیدم x box 360 خیلی بهتره.
با تحقیقاتی که تو سایت داشتم دیدم مدل الیت از همه کامل تر و بهتره اگه میشه اساتید این سایت راهنمایی کنن که چه مشخصاتی کنسول داشته باشه بهتره؟
جلوی خودم کپی خورش کنن یا از قبل کپی خور شدش رو بگیرم؟
یکی از دوستام یکی گرفته بود اما اینقدر پر خط بود و فروشنده هاش اصلا دقت نداشتن و کنسول سالمی رو بهش نداده بودن و پر خش و خط و ضربه بود بعدش گفته بودن همه جا همین طوریه آیا کسی جایی رو میشناسه که کنسول رو سالم تحویل بدن و مثل این نشه؟
از کجا باید بخرم که هم سالم باشه هم احتمال تقلبی بودن کنسول وجود نداشته باشه؟کلا با اطمینان 100% پولم رو هزینه کنم؟؟؟؟/
ممنون میشم کامل راهنماییم کنید..:cool:

بله، در حال حاظر خرید Elite بهترین انتخاب هستش.

سری جدید Elite که در بازار به اسم پک جدید Elite شناخته میشند، با مشخصات ظاهری زیر می باشد.

xbox360_elite_new_box_300.jpg

Model:
new Elite
Storage:
120 GB HDD
Accessories:
Wireless controller
Ethernet cable
Xbox 360 Headset
Composite video cable

قیمت 355 تا 375

تمامی کنسول های جدید همگی با برد جسپر هستند و داریو اون ها کپی خور میشند، الا اینکه به سفارش شما کپی خور نشده بدند. معمولاً هم خود فروشگاه ها کنسول ها رو بعد از تحویل از عاملین وارد کننده، یکباره با هم کپی خور میکنند.

کنسول رو اگر از جای مطمئن خریداری کنید هیچ دلیلی نداره که خط خطی و با ظاهر دست دوم باشه.

تو این پست یک سری موارد رو برای شناسایی کنسول معرفی کردم، موارد قبل و بعد از خرید
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=820943&postcount=2765
شما فقط موارد قبل از خرید که ساده و از روی ظاهر کنسول هستش رو بررسی کنید کافی هستش.
برای تشخیص نو بودن کنسول و جسپر بودن گزینه های ساده ای برای تشخیص وجود داره.

در مورد فروشگاه هم یک فروشنده قابل اطمینان رو در تهران رو برای شما پیغام خصوصی میکنم (چند دقیقه دیگر)

P.S:
این هم تغییر مشخصات برد جدید جسپر نسب به برد قبلی جسپر، تفاوت زیادی با هم ندارند که بشه برتری خاصی پیدا کرد
جزء سینک دوقلو GPU که در سری جدید حذف شده
new
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=878739&postcount=513
old
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=572597&postcount=1

آخرین ویرایش:
دوست عزیز Police _ 110 واقعا از راهنمایی کاملی که کردی ممنونم .
اگه دگمه تشکر داشت میزدم:love:

دوست عزیز پک قدیم مادربردش قدیمی نیست ! در پست قبلی گفتم که برای تشخیص مین جدید ( جسپر ) از مین قدیم ( فلکن ) ، در پک های قدیمی به عکس توجه کنید . دوما عکس هم گذاشته شد که بدونید پک قدیم چه کابل هایی رو نسبت به پک جدید داره که اگر کم و کاستی در کابل ها دیدید به فروشنده تذکر بدید .
برای تشخیص نو بودن هم دستگاه رو با دقت نگاه کنید که خطی روی قاب کنسول ، هارد ، دسته ، و بریدگی روی کابل ها نباشه ( هر چند با تعویض قاب فروشنده بازم میتونه کلاهبرداری کنه ) همچنین دستگاه آکبند بوی نویی میده که احتمالا متوجه خواهید شد .

دوست عزیز SHINJI_SHIANI ممنون از راهنمایی که کردی:love:

Last edited by a moderator:
اگه از توپخونه ميخواي بگيري بدون كه همشون كلك هستند و اگه از اونجا گرفتي پك جديد رو بگير چون كه ممكنه كه دستگاه هارو عوض كنن.

من يه جايي رو سراغ دارم كه هميشه از اونجا خريد ميكنم و هميشه هم راضييم خواستي تو پروفايلم بگو كه بهت بگم.

سلام شرمنده میدونم اینجا جاش نیست ولی مجبور شدم می خوام یه ایکس باکس 360 الایت بگیرم 365 ریجن پال هست و میگه هم تبدیل شده دارم هم تبدیل نشده من که سر در نمی یارم باید چه کنم ممنون

سلام شرمنده میدونم اینجا جاش نیست ولی مجبور شدم می خوام یه ایکس باکس 360 الایت بگیرم 365 ریجن پال هست و میگه هم تبدیل شده دارم هم تبدیل نشده من که سر در نمی یارم باید چه کنم ممنون

سلام
دوسته من منظورت از تبدیل شده و نشده چیه این وسط

سلام.
من ساکن ماهشهر هستم و به امید خدا بهمن ماه می خوام یه 360بگیرم.لطفا اسمفروشگاهی معتبر که قیمت خوب و مهمتر از اون مطمئن باشه برایم پیغام خصوصی کنید.هرجا باشه مثلا تهران هم باشه مشکلی نیست ولی اگه اهواز باشه که چه بهتر.مرسی.
در ضمن اگه جواب این سوال رو میتونید بدید:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2010&page=143

سلام.
من ساکن ماهشهر هستم و به امید خدا بهمن ماه می خوام یه 360بگیرم.لطفا اسمفروشگاهی معتبر که قیمت خوب و مهمتر از اون مطمئن باشه برایم پیغام خصوصی کنید.هرجا باشه مثلا تهران هم باشه مشکلی نیست ولی اگه اهواز باشه که چه بهتر.مرسی.
در ضمن اگه جواب این سوال رو میتونید بدید:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2010&page=143
تهران فروشگاه فتحی اهواز نمیدونم
اون سوالتم تو تاپیک مربوط جواب میدم

آقا اگه دستگاه بن شده باشه بازی دیگه هارد نمیریزه درسته؟
من میخوام یه بن شده بخرم ولی نگران قضیه ی رو هارد ریختن هستم. میشه درستش کرد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or