راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

کسی نیست؟؟!

سلام
اینکه حتما درایوش چیه بستگی داره از کی میخرین قابل اعتماد هسش یا نه
تا اینجایی من میدونم جاسپرایی الان میارن همه لایتونه
باطری شارژیم تاپیکش هستش همینجاها تو بخش ایکس باکس که هر کسی باطری مصرفیشو و زمان کارکردشو میگه میتونی بری اونجا بگردی
موفق باشی بای

سلام
اینکه حتما درایوش چیه بستگی داره از کی میخرین قابل اعتماد هسش یا نه
تا اینجایی من میدونم جاسپرایی الان میارن همه لایتونه
باطری شارژیم تاپیکش هستش همینجاها تو بخش ایکس باکس که هر کسی باطری مصرفیشو و زمان کارکردشو میگه میتونی بری اونجا بگردی
موفق باشی بای
ممنون میشم لینک تاپیکی رو که میگی بم بگی!

آقا مثل اینکه این Play & Charge Kit خیلی دردسر داره و تقلبی ش هم زیاد هست!
پس میریم سر باتری های شارژی!
یه باتری خوب و قابل شارژر به من معرفی کنید!عکسشم لطفا بذارید!
قیمت هارد نو 20 گیگ چنده تقریبا؟!
یعنی حتما 360 ـــی که می خرم درایوش lite on هست و نیازی به تشخیصش نیست؟

به این تاپیک برید، اعضا باطری های خودشون رو معرفی کردند و بهترین باطری رو انتخاب کردند
از چه باطری برای x360 استفاده می کنین؟چقدر کار می ده؟
تعداد صفحاتش زیاد نیست، همش را بخوانید

هارد 20 گیگ قدیمی هستش و فکر نکنم نو اون با قیمت مناسب گیر بیاد

تشخیص درایو Lite-On از BenQ

در مورد درایو Lite-On، تشخیص جدیدی رو توی سایت معرفی کنم که نیازی به باز کردن Faceplate نیست.

روی کلید Eject درایو بزنید تا سینی درایو خارج بشه، باید شکل ظاهری اون مشابه تصویر زیر باید باشه.

Lite-On.jpg

سپس کنسول را به حالت ایستاده قرار دهید تا بتوانید سمت دیگر (پشت) سینی درایو را مشاهده کنید.

تصویر زیر مربوط به درایو Lite-On هست
http://stashbox.org/758299/liteon_bottom.jpg

تصویر زیر مربوط به درایو BenQ هستش
http://stashbox.org/758298/benq_bottom.jpg

با کمک دو تصویر بالا به راحتی میتوانید فرق بین درایو BenQ و Lite-On را تشخیص دهید.

در نهایت در نیمه اول سال 2008 مایکروسافت برای اولین بار درایو Lite-On را معرفی کرد و تولید درایو BenQ را متوقف کرد. پس اگر شما کنسول روز خریداری کنید و مشخصات آن رو بررسی کنید دلیلی نداره که درایو اون تعویض شده باشه.

الان هر مدلي از 360 بگيري ديگه مشكل درايور كه كپي نميشد نداره؟(ساخت جديد ها)

تاپیک زیر معرفی تمامی درایوهای Lite-On هستش که با خواندن آن میتوانید اطلاعاتی درباره ی این سری درایوهای X360 بدست بیارید.
عرضه درایوهای جدید Lite-On برای Xbox 360
در نهایت سری جدید درایوهای Lite-On همگی بعد از تاریخ 29 November 2009 کپی خور کامل شدند.

از آقا خلیل و ston cold بخاطر گذاشتن لینک تاپیک تشکر می کنم!
توی تایپک بیشتریا گفته بودن باتری energizer خوبه!
این باتری ها قابل شارژه درسته؟هر شارژری که بگیرم این باتری ها رو شارژ میکنه؟

آخرین ویرایش:
دوستان شایعه شده که قراره ایکس باکس های جدید که بلوری دارن بزودی وارد بازار بشن و با اومدن سری جدید الیت و آرکید های فعلی افت قیمت شدیدی میکنن چقدر صحت داره ؟ :thinking:

چون من قصد خرید دارم ولی با شنیدن این حرفا دو دل شدم :hurted1:

دوستان شایعه شده که قراره ایکس باکس های جدید که بلوری دارن بزودی وارد بازار بشن و با اومدن سری جدید الیت و آرکید های فعلی افت قیمت شدیدی میکنن چقدر صحت داره ؟ :thinking:

چون من قصد خرید دارم ولی با شنیدن این حرفا دو دل شدم :hurted1:
اصلا همچین چیزی نیست.
با خیال راحت بخر.

دوستان شایعه شده که قراره ایکس باکس های جدید که بلوری دارن بزودی وارد بازار بشن و با اومدن سری جدید الیت و آرکید های فعلی افت قیمت شدیدی میکنن چقدر صحت داره ؟

چون من قصد خرید دارم ولی با شنیدن این حرفا دو دل شدم

ببین بلو ری مال سونی هست. پس نمیاد اون رو روی 360 ریلز کنه.اما شاید به صورت اکسترنال باشه که اون هم بعید هست

دوستان شایعه شده که قراره ایکس باکس های جدید که بلوری دارن بزودی وارد بازار بشن و با اومدن سری جدید الیت و آرکید های فعلی افت قیمت شدیدی میکنن چقدر صحت داره ؟

چون من قصد خرید دارم ولی با شنیدن این حرفا دو دل شدم

ببین بلو ری مال سونی هست. پس نمیاد اون رو روی 360 ریلز کنه.اما شاید به صورت اکسترنال باشه که اون هم بعید هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or