راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

آقا کسی هست که جسپر داشته باشه و کنسولش سه چراغ داده؟؟
من می خوام یه ارکید جسپر بخرم ولی هنوز تو شکم که اینم یهو 3 چراغ بشه.
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
خوب اگه درست استفادده کنید چرا سه چراغ بشه؟
روش های کولینگ رو روی جسپر اجرا کنید و سعی کنید بصورت مدام بیش از 2 ساعت بازی نکنید

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
خوب اگه درست استفادده کنید چرا سه چراغ بشه؟
روش های کولینگ رو روی جسپر اجرا کنید و سعی کنید بصورت مدام بیش از 2 ساعت بازی نکنید
چرا 2 ساعت!شرود و 12 ولت بکنه بشینه 5- ساعت بازی کنه!هیچیش نمیشه!
2-3 ساعت برای دستگاه کولینگ نشده هست!اون مامانی بازیا دورش گذشته!:biggrin1:

دیسک اکتیو اگر درست یادم باشه برمیگرده به اوایل سال 2007 و سابقاً به نام enable0800 معرف بودش و کارش unlock کردن درایوهای Samsung برای کپی خور بودش.

کاربرد خاص دیگه ای نداشت و ندیدم ازش تا زمان عرضه ی iXtreme 1.6 که توی اون برای فعال سازی حالت One shot boot mode استفاده میشه که باعث میشه درایو به Stealth Patch و Wave بازی اهمیت نده و هر بازی ای رو اجرا کنه.

جواب سوال شما: برای هر Wave ای دیسک اکتیو مخصوصی وجود نداره و اکتیو مورد بحث چیزی هستش که از گذشته باقی مانده و حتی اگر Wave جدیدی عرضه بشه مثلا Wave6 بازم با همون دیسک اکتیو میتوانید بازی ها رو اجرا کنید و هیچ ضرر و خطری برای کنسول نداره این دیسک.

در نهایت دیسک اکتیو کاربرد کوتاه مدتی داره و با عرضه ی iXtreme جدید و آپدیت به اون دیگه نیازی به استفاده ی دیسک اکتیو نیست.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25993
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=27171

در مورد سوال دوم هم فرق چنداین با هم ندارند، عمودی یا افقی هر طور که دوست دارید کنسول رو قرار بدید.
xbox360 افقی یا عمودی

در مورد خرید هارد هم قیمت چندانی نداره اگر بخواید هارد هک شده بخرید...120 گیگ اون 55 تومن هستش و 250 گیگ 75 تومن (250 گیگ کاربرد Live نداره و باعث بن شدن کنسول میشه)

قیمت یک ارکد هم در حال حاظر 290 تا 310 تومن و یک Elite پک جدید هم 365 تا 375 تومن هستش
ارزان تر و گران تر هم پیدا میکند.
هارد 20 گیگ دیگه پیدا نمیشه؟آخه من زیاد تو روز وقت نمی کنم بازی کنم که بخوام هارد با حجم بالا بگیرم!
قضییه ی این خمیر سیلیکون چیه؟
چه کاری انجام میده و یه توضییح کوچولو در بارش بدید لطفا!

آخرین ویرایش:
البته خمیر سیلیکون خنک کننده نیست و انتقال دهنده حرارت هستش ، زمانی که دو سطح روی هم قرار میگیرند ( هیت سینک و CPU یا GPU ) به علت ناهمواری های بسیار ریزی که روی اونها هست فضاهایی خالی بین اونها باقی میمونه و از اونجایی که مقاومت حرارتی هوا که این حفره ها رو پر کرده خیلی زیاد هست موجب میشه که انتقال حرارت حوب انجام نشه ، خمیر سیلیکون مقاومت حرارتی پایینی داره و به خاطر شکل خمیری که داره این حفره های بین دو سطح رو پر میکنه و باعث میشه که هیت سینک با بازده بالاتری خنک کردن رو انجام بده.

خب این خمیر سیلیکون از اول رو کنسول هست؟
یا اینکه نیست و باید بخریم؟!تموم شد مغازه ها دارن؟
هارد 20 گیگ دیگه پیدا نمیشه؟آخه من زیاد تو روز وقت نمی کنم بازی کنم که بخوام هارد با حجم بالا بگیرم!
من خونمون از مغازه هایی که لوازم جانبی 360 دارن دوره!بخاطر همین نمی تونم زود به زود سر بزنم!یک باتری خوب و شارژر خوب به من معرفی کنید!قیمت ش الکی بالا نباشه!اگه میشه عکسشون رو هم بذارید!
هارد تقلبی و اصل داره؟چه طوری اصل رو از تقلبی تشخیص بدم؟
یکی از دوستان گفت که درایو Lite_on خوبه!درسته؟
از کجا تشخیص بدم که چه مدلیه درایوش؟؟؟
چند مدل کابل vga داریم؟فرقشون چیه؟

سلام دوستان من میخوام یه xbox360آرکید بگیرم ولی راجبش چند تا سوال دارم.
1.فرق پک جدید و قدیمش چیه؟
2.روی همه ی آرکید ها بازی هست یا بعضی هاشون؟(منظورم همون بازیهایی است که رو کنسول میدن و روش به خارجی نوشته غیر قابل فروش)
3.راسته که میگن بعضی از باضی ها حتما باید با هارد باشه؟(مثلا اگه gtaivرو بدون هارد بازی کنی تکسچرهاش دیر لود میشه و forza motor sport3هم که اگه هارد نباشه اجرا نمیشه!)
وسوال آخر آیا رو همه ی پک ها کابل vgaا(گه اسمشو درست گفته باشم همونی که یه فیش قرمز و یه فیش زرد و یه فیش سفیده داره) هست؟

2.روی همه ی آرکید ها بازی هست یا بعضی هاشون؟(منظورم همون بازیهایی است که رو کنسول میدن و روش به خارجی نوشته غیر قابل فروش)
3.راسته که میگن بعضی از باضی ها حتما باید با هارد باشه؟(مثلا اگه gtaivرو بدون هارد بازی کنی تکسچرهاش دیر لود میشه و forza motor sport3هم که اگه هارد نباشه اجرا نمیشه!)
وسوال آخر آیا رو همه ی پک ها کابل vgaا(گه اسمشو درست گفته باشم همونی که یه فیش قرمز و یه فیش زرد و یه فیش سفیده داره) هست؟
سلام.
.1فرق پک جدیداش این هست که مادربدش جسپر هست و 512 مگا بایت حافظه داخلی داره.
2.تو جعبه بازی نیست ولی شاید مغازه دار بهت بده از اونا.
3.یه جورایی بله GTA تو بعضی از درایو ها مشکل داره و البته به دیسکی که روش رایت شده هم مربوط هست نخیر forza فقط dvd 2شو اگه دوست داشته باش میتونی بریزی تو هارد اگه هم هارد نداشته باشی مهم نیست قفط چندا ماشین و جاده رو از دست دادی همین بازی اصلی dvd 1 هست که ربطی به هارد نداره.
4.بله هست

خمیر سیلیکون (Thermal Interface Material) وظیفه ی پرکردن فاصله ی هوایی بین پردازنده و سینک رو دارد و همچنین رسانایی گرمایی بین پردازنده و سینک رو سرعت می بخشد

tim-air.jpg

compound.jpg

که عموماً بسته به نوع و جنس اون باعث کاهش دمایی تک و یا دو رقمی در پردازنده می شود، و به همین دلیل خمیر سیلیکون جزء وسایل (مکمل ها) کولینگ سخت افزار استفاده می شود و عملاً نقش تسریع دهنده ی عملکرد بهتر خنک کنندهای اصلی رو بر عهده دارد.

فقط همین، بیشتر از این نمیشه چیزی ازش انتظار داشت....و به نظرم هر دو طرف صحبت های خودشون رو کردند، کافی هستش

آخرین ویرایش:
آقا مثل اینکه این Play & Charge Kit خیلی دردسر داره و تقلبی ش هم زیاد هست!
پس میریم سر باتری های شارژی!
یه باتری خوب و قابل شارژر به من معرفی کنید!عکسشم لطفا بذارید!
قیمت هارد نو 20 گیگ چنده تقریبا؟!
یعنی حتما 360 ـــی که می خرم درایوش lite on هست و نیازی به تشخیصش نیست؟

این پک جدید و قدیم برای ورژن الایت هستش نه آرکید .
بقیه سوالاتتون رو هم که دوست عزیزمون joykiller360 پاسخ دادن فقط ظاهرا این سوال رو بد متوجه شدن .

2سوال دیگه...
1.بهترین درایو کدومه؟
2.اگه یه وقت خواستم واسه کنسول هارد بگیرم چه هاردی بگیرم؟
آیا اینجا میتونم راجب قیمتم بپرسم اگه آره لطفا جواب بدین
من یه آرکید کپی خور شده با برد جسپر و با کولینگ کامل میخوام لطفا بگید ارزون ترین جا کجاست و با چه قیمتی؟

2سوال دیگه...
1.بهترین درایو کدومه؟
2.اگه یه وقت خواستم واسه کنسول هارد بگیرم چه هاردی بگیرم؟
آیا اینجا میتونم راجب قیمتم بپرسم اگه آره لطفا جواب بدین
من یه آرکید کپی خور شده با برد جسپر و با کولینگ کامل میخوام لطفا بگید ارزون ترین جا کجاست و با چه قیمتی؟
1- اگه بخوای XBOX 360 نو بخری که همه اش Lite-On هست و مارک دیگه ای پیدا نمی کنی. ولی اگه دست دوم باشه من درایو هیتاچی رو توصیه می کنم. درایو هیتاچی سرعت خوندن دیسکش واقعا بی نظیره (مثلا یه بازی 6.6GB رو تو 5 دقیقه نصب می کرد!:eek: ولی الان که Lite-On دارم همون بازی حداقل 12 13 دقیق نصبش طول می کشه!) فقط یه مشکلی که داره دیسک هایی که بد رایت شدن (سرعت بالا) رو تا بخواد بخونه موی آدم سفید میشه.

2- هر چی بالاتر باشه بهتر هست. مثلا اگه 120GB بخری می تونی 15 الی 20 تا بازی روش نصب کنی تا دیگه درایو نوری دستگاه استهلاکش بالا نره. مثلا من هارد 250GB دارم و درایو دستگاهم ماهی نیم ساعت کار نمی کنه! فقط برای بالا آوردن بازی یه کم استفاده میشه و بقیه ی بازی از روی هارد اجرا میشه.

قیمت هم که یه کم دیر جنبیدی و آرکیدی که تا یک ماه پیش 240 هم گیر میاوردی الان شده 300 به بالا. بهترین گزینه فعلا الیت هست که خودش هارد 120GB فابریک هم داره. قیمتش هم مناسب تر و به صرفه تر هست نسبت به آرکید! ;)

آقا مثل اینکه این Play & Charge Kit خیلی دردسر داره و تقلبی ش هم زیاد هست!
پس میریم سر باتری های شارژی!
یه باتری خوب و قابل شارژر به من معرفی کنید!عکسشم لطفا بذارید!
قیمت هارد نو 20 گیگ چنده تقریبا؟!
یعنی حتما 360 ـــی که می خرم درایوش lite on هست و نیازی به تشخیصش نیست؟
کسی نیست؟؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or