راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

دوستان بنظرتون ارزش داره من اين موقع سال ايكس باكس 360 بخرم ؟
مخصوصا اينكه قيمت ها الان كمي ارزون تره ؟

ببين دوست خوبم معلوم نيست بعد از اين قيمت ها افت كنه يا افزايش پيدا كنه.
من پيشنهاد مي كنم الان خريد كني.مخصوصا كه قيمت الايت هم خوب شده.

دوستان اگه یه بازی که wave هستش رو بدون اینکه فریموری تغییر بدم و بدون هیچی بذارم تو دستگاه چیزیش میشه 360؟
در ضمن فریمور 360 رو خودم می تونم مثل فریمور psp نصب کنم؟
جدید ترین wave چی بوده؟
مغازه ها مشکل wave رو حل می کنن؟
جای رو می شناسین تو اینجا که روش شکسن قفل wave رو به فارسی ترجمه کرده باشه؟منظورم آموزشش هست!
از کجا درایو 360 رو تشخیص بدم؟

با دیسک اکتیو میتونی همه Wave هارو اجرا کنی، راه سخت تر اینه که فرمور رو بروز کنی ، البته به نوع درایو و فرمور کنونی هم بستگی داره این راه حل ها. تو انجمنهای همین سایت میتونی روش تشخیص درایو رو پیدا کنی. راه دیکر هم اینه که ورژن پچ شده بازی های جدید رو بگیری که دیگه نیاز به دیسک اکتیو ندارن.
آخرین Wave سری 5 هستش که تا اونجا که من میدونم فقط بازی L4D2 ازش استفاده کرده تا حالا.
به نظر من یه دیسک اکتیو بگیر و قبل از اجرای بازیهایی که اجرا نمیشن اون رو بزار تو سیستم و بعد اجراش کن و در نهایت دیسک بازی رو قرار بده و تا وقتی که سیستمت رو خاموش نکردی میتونی تمام Wave هارو اجرا کنی ، وقتی که سری جدید فرمور ها اومد اون موقع درایوت رو بروز رسانی کن.

آخرین ویرایش:
دوستان اگه یه بازی که wave هستش رو بدون اینکه فریموری تغییر بدم و بدون هیچی بذارم تو دستگاه چیزیش میشه 360؟
در ضمن فریمور 360 رو خودم می تونم مثل فریمور psp نصب کنم؟
جدید ترین wave چی بوده؟
مغازه ها مشکل wave رو حل می کنن؟
جای رو می شناسین تو اینجا که روش شکسن قفل wave رو به فارسی ترجمه کرده باشه؟منظورم آموزشش هست!
از کجا درایو 360 رو تشخیص بدم؟
اپدیت xbox 360 به اسونیه psp نیست و خطرات زیادی داره اگه بار اولتون باشه.
و اینکه اگه خودتون نخواهید اپدیت کنید خود مغازه دار میفهمه درایو شما پی هست و چی نیاز داره

آقا پدرام (console) امکان شناسایی هارد لپ تاپی توسط $m بوسیله آپدیت ها هست؟ یا اصلا توانایی تشخیص این نوع هارد هارو با اصلی نداره؟؟؟
با اجازه ی آقا پدرام! :دی
هاردهای هک شده چون شماره ی سریالشون (که از روی فرمویر شناسایی میشه) ممکنه با شماره سریال چند تا هارد دیگه یکی باشه ممکنه باعث بن شدن بشه ولی فعلا فکر نکنم $M به این مورد توجهی داشته باشه. فعلا فقط کپی خور بودن کنسول ملاک اصلی بن شدن هست. ;)
سلام
هارد لب تاپی هک شدرو محدودیت ظرفیت نداره که ایکس باکس نتونه ساپورتش کنه؟
و اینکه قیمتا هارده دسته دو لب تاپی چنده؟
محدودیت که فکر نکنم داشته باشه ولی تا خود مایکروسافت به صورت رسمی مثلا هارد 500GB رو عرضه نکنه شما هم نمی تونی هارد 500 کرک شده درست کنی! چون فرمویری روی این هاردها هست که مشخص می کنه چقدر از فضای هارد قابل استفاده باشه! مثلا خود من تا قبل از اومدن هارد 250 به صورت رسمی, مجبور شدم فرمویر هارد 120GB رو روی یک هارد 250 نصب کنم و (بدون مشکل) استفاده کنم. البته فقط 120 گیگش قابل استفاده بود. با اومدن هارد 250 به صورت رسمی فرمویر 250GB روی نت اومد و ما هم گرفتیم استفاده کردیم! :دی از لحاظ ساپورت شدن توسط دستگاه هم خیالت راحت باشه چون من HDD 250 رو روی یک کنسول با بورد زفیر استفاده کردم و مشکلی هم نداشتم.

هاردهای هک شده چون شماره ی سریالشون (که از روی فرمویر شناسایی میشه) ممکنه با شماره سریال چند تا هارد دیگه یکی باشه ممکنه باعث بن شدن بشه ولی فعلا فکر نکنم $M به این مورد توجهی داشته باشه. فعلا فقط کپی خور بودن کنسول ملاک اصلی بن شدن هست. ;)

محدودیت که فکر نکنم داشته باشه ولی تا خود مایکروسافت به صورت رسمی مثلا هارد 500GB رو عرضه نکنه شما هم نمی تونی هارد 500 کرک شده درست کنی! چون فرمویری روی این هاردها هست که مشخص می کنه چقدر از فضای هارد قابل استفاده باشه! مثلا خود من تا قبل از اومدن هارد 250 به صورت رسمی, مجبور شدم فرمویر هارد 120GB رو روی یک هارد 250 نصب کنم و (بدون مشکل) استفاده کنم. البته فقط 120 گیگش قابل استفاده بود. با اومدن هارد 250 به صورت رسمی فرمویر 250GB روی نت اومد و ما هم گرفتیم استفاده کردیم! :دی از لحاظ ساپورت شدن توسط دستگاه هم خیالت راحت باشه چون من HDD 250 رو روی یک کنسول با بورد زفیر استفاده کردم و مشکلی هم نداشتم.

سلام
مرسی دوسته من
کسی قیمتشو نمیدونه

متشکرم از راهنمایی. من منظورم این بود که به صورت offline اگر فقط بخوام بازی کنم با آپدیت های $m ممکن که هارد دیگه روی کنسول شناخته نشه؟ اهل live نیستم فقط می خوام بدونم امکان شناسایی این هاردها با آپدیت های آینده $m وجود داره؟

با دیسک اکتیو میتونی همه Wave هارو اجرا کنی، راه سخت تر اینه که فرمور رو بروز کنی ، البته به نوع درایو و فرمور کنونی هم بستگی داره این راه حل ها. تو انجمنهای همین سایت میتونی روش تشخیص درایو رو پیدا کنی. راه دیکر هم اینه که ورژن پچ شده بازی های جدید رو بگیری که دیگه نیاز به دیسک اکتیو ندارن.
آخرین Wave سری 5 هستش که تا اونجا که من میدونم فقط بازی L4D2 ازش استفاده کرده تا حالا.
به نظر من یه دیسک اکتیو بگیر و قبل از اجرای بازیهایی که اجرا نمیشن اون رو بزار تو سیستم و بعد اجراش کن و در نهایت دیسک بازی رو قرار بده و تا وقتی که سیستمت رو خاموش نکردی میتونی تمام Wave هارو اجرا کنی ، وقتی که سری جدید فرمور ها اومد اون موقع درایوت رو بروز رسانی کن.
بعد هر wave ـــی یک اکتیو مخصوص داره؟
یعنی اینکه دیسک اکتیو رو بذارم بعد دربیارم و بازی رو بذارم؟
حالا مثلا اگه بازی wave شده رو بدون اکتیو بذارم می دونم اجرا نمیشه،ولی دستگاه چیزیش میشه؟
چند هست این اکتیو ها؟

يه سايتي چيزي دارين كه قيمت انواع ايكس باكس باشه توش + اينكه چه تجهيزاتي دارن و درصد خرابي كدوم كمتره و اينا ...
آخه اطلاعات جامعي ميخوام
و اينكه من ميخوام بازيهاي ايكس باكس رو توي كامپيوتر انجام بدم ، براي اينكار چقدر بايد پول بدم تا تجهيزات لازم رو بخرم ؟

يه سايتي چيزي دارين كه قيمت انواع ايكس باكس باشه توش + اينكه چه تجهيزاتي دارن و درصد خرابي كدوم كمتره و اينا ...
آخه اطلاعات جامعي ميخوام
و اينكه من ميخوام بازيهاي ايكس باكس رو توي كامپيوتر انجام بدم ، براي اينكار چقدر بايد پول بدم تا تجهيزات لازم رو بخرم ؟

برای دیدن تجهیزات دقیق میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید، بخش Comparison of features رو نگاه کنید
http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360
در حال حاظر فقط Elite 120 GB و Arcade سری 512 MB و یا 256 MB که حافظه ی داخلی دارند onboard....در حال تولید هستند که تو لینک بالا مشخصات وسایل اون رو میتونید ببنید.

منظور شما روی مانیتور کامپیوتر هستش دیگه....به دو تاپیک زیر مراجعه کنید

این تاپیک برای دیدن بهترین مانتیور ها برای Xbox 360 هستش، چند صفحه ی آخر را بخوانید متوجه میشید که چی خوب هستش
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17851&page=156

این هم راهنمای استفاده از مانیتور هستش، پست اولش به اندازه ی کافی کامل هستش
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2010

در مورد درصد خرابی هم برد جسپر کمترین خرابی رو داره، تو خبر زیر که در سایت IGN هستش میتوانید امار خرابی X360 رو مشاهده کنید که در برد جسپر به حداقل ممکن رسیده
New Study Shows Xbox 360 RROD Declining

percent_1251933324.jpg

بازم پیشنهاد میکنم که شما کاربر جدید هستید برای اشنایی با بخش های سایت، تاپیک های مرجع که در هر بخش مهم شدند را با دقت بخوانید و به سایر تاپیک ها پر پست و پر ببنیده نگاهی بندازید.

واقعا برد های جسپر اینقدر آمار خرابی کمی دارن ؟؟
آره بابا من از يكي شنيدم درصد خرابيش 7% هست ، اين يعني بايد يه ابر بد شانس باشي كه .... !!

----

پليس جان دمت گرم مارو از ابهام در آوردي مطمئن باش جبران ميكنم :love:
درضمن يه سوال : اين عكس ايكس باكس هميشه كنسول وايساده هست !‌ بازي هم ميكني بايد وايساده باشه كنسول ؟ :cheesygri
مورد دوم : وقتي من ps2 خريده بودم بازيهاشو نميتونستم بالا بيارم ، چون قلقشو بلد نبودم و قلقش اين بود كه اون 3 تا اهرم قشنگ روي سي دي جا بره تا بازي بالا بياد
اينم از اين قلق ها داره ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or