راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

یعنی چی خودم باید 12 ولت کنم ؟؟
مگه استاندارد نیست ؟
تو وکی پدیا زده 360 جاسپر 12 ولت 150 وات

اون چیزی که دیدید در مورد پاور کنسول (PSU) بودش. توان پاور کنسول 150 وات هستش
150watt power supply, 12V rated for 12.1A, new connector

منظور از اینکه باید خودتون 12 ولت کنید، منظور به Fan های کنسول بودش که در حالت استاندار برروی 5 ولت هستند
و اگر دوست داشته باشید برای کولینگ کنسول Fan اون رو به 12 ولت به روش خارجی (اداپتور) ارتقاء میدید
و یکی دو روش دیگه به عنوان مکمل انجام میدید برای بهینه سازی

یک سری به این پست بزنید
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=870780&postcount=1848

سلام
آیا کنسول های Elite جدیدم نیاز به 12 ولت شدن دارن ؟ واصولا چرا بعضی ها جسپر رو هم 12 ولت میکنن ؟ مگه اون مشگله داغ کردنه بیش از حد و سه چراغه شدن برای فالکون ها نبود ؟
12 ولته کردن و بقیه روش های کولینگ باعث می شه که خیاله خودت و البته عمر کنسولت بالا بره و الا مشکلی هم نداره انجام ندی ولی نباید بخوای که برات به مدت طولانی کار کنه و آخ هم نگه;)

خرید درایو xbox360

سلام به همه دوستان
من 5 شنبه رفتم توپخونه که یه درایو برای کنسولم بگیرم دنبال Liteon بودم حالا نو یا دسته دوم ، اما هیچ مغازه ای نداشت یا گفتن زنگ بزن اگه اومد واست نگه می داریم .اما چند تا مغازه تو لباف بود که می گفتن درایو سامسونگ نو داریم 35 تومن .من کارتنشو هم دیدم یه کارتن بود که روش لوگوی سامسونگ بود توشم فکر کنم 12 تا درایو بود توی یونولیت .معلوم بود تا حالا باز نشده .من خود درایو رو نتونستم ببینم اما واسم عجیبه مگه درایو نو اونم تعداد تو کارتن فابریک گیر میاد ؟اگه هست می دونید ورژنش چیه ؟آیا همون 2007 تاست ؟نظرتون چیه بگیرم یا liteon دست دو بگیرم ؟درایو خودم Liteon بود که فکر کنم مرخص شده.

سلام به همه دوستان
من 5 شنبه رفتم توپخونه که یه درایو برای کنسولم بگیرم دنبال Liteon بودم حالا نو یا دسته دوم ، اما هیچ مغازه ای نداشت یا گفتن زنگ بزن اگه اومد واست نگه می داریم .اما چند تا مغازه تو لباف بود که می گفتن درایو سامسونگ نو داریم 35 تومن .من کارتنشو هم دیدم یه کارتن بود که روش لوگوی سامسونگ بود توشم فکر کنم 12 تا درایو بود توی یونولیت .معلوم بود تا حالا باز نشده .من خود درایو رو نتونستم ببینم اما واسم عجیبه مگه درایو نو اونم تعداد تو کارتن فابریک گیر میاد ؟اگه هست می دونید ورژنش چیه ؟آیا همون 2007 تاست ؟نظرتون چیه بگیرم یا liteon دست دو بگیرم ؟درایو خودم Liteon بود که فکر کنم مرخص شده.

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
سامسونگ بنظرم ارزش نداره / همون Liteon رو بگیر.

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
سامسونگ بنظرم ارزش نداره / همون Liteon رو بگیر.

دوست عزیز میشه بگی چرا سامسونگ خوب نیست؟آخه نو هستا اما بقیه %100 دسته دومه .این سامسونگ که من گفتم بنظرتون کدوم مدلشه ؟آخه کارتنش جدید بود .

دوست عزیز میشه بگی چرا سامسونگ خوب نیست؟آخه نو هستا اما بقیه %100 دسته دومه .این سامسونگ که من گفتم بنظرتون کدوم مدلشه ؟آخه کارتنش جدید بود .
نو هست که خوبه . LT احتمال داره واسه سامسونگ به فرض نیاد .
اگه لایو بازی که Liteone بگیر که خیالت راحت باشه . اگه نیستی که سامسونگ هست . قیمتشم خوبه اکبند هم هست.

آقا بهترین درایو چیه؟
تاریخ ساخت کنسول از چه تاریخی به بعد باشه؟
یه عکسی بود چند وقت پیش که نشون میداد کدوم جسپره کدوم فالکون!همونی که از پشت کنسول بود!
میشه اون رو برام بذارید!
اصلا دیگه آرکید فالکون هست که یه وقت بهم بندازن؟

آقا بهترین درایو چیه؟
تاریخ ساخت کنسول از چه تاریخی به بعد باشه؟
یه عکسی بود چند وقت پیش که نشون میداد کدوم جسپره کدوم فالکون!همونی که از پشت کنسول بود!
میشه اون رو برام بذارید!
اصلا دیگه آرکید فالکون هست که یه وقت بهم بندازن؟
http://www.img98.com/images/ksbzr9j3jl1t7cnqo0hy.jpg

http://www.img98.com/images/s6imtkdaevj4kejpnfq.jpg

دوستان من امروز یه تنظیمی رو دستکاری کردم که الان با کابل hdmi to dvi روی مانیتورم تصویر نمیاد و با کابل hdmi to hdmi هم رو ال سی دیم تصویر بهم نمیده حالا میخوام بدونم اون کدی که میزنیم و کلا ریست میشه دستگاه(نمیخوام اطلاعات هارد پاک بشه)چیه؟فکر کنم باید تو سیستم اینفو بزنیم درسته؟
این دوتا رو زدم عمل نکرد
Left Trigger, Right Trigger, X, Y, Left Bumper, Right Bumper, Up, Left Bumper, Left Bumper, X
LT RT XY LB RB Y Up Left Up

آخرین ویرایش:
دوستان من امروز یه تنظیمی رو دستکاری کردم که الان با کابل hdmi to dvi روی مانیتورم تصویر نمیاد و با کابل hdmi to hdmi هم رو ال سی دیم تصویر بهم نمیده حالا میخوام بدونم اون کدی که میزنیم و کلا ریست میشه دستگاه(نمیخوام اطلاعات هارد پاک بشه)چیه؟فکر کنم باید تو سیستم اینفو بزنیم درسته؟
این دوتا رو زدم عمل نکرد
Left Trigger, Right Trigger, X, Y, Left Bumper, Right Bumper, Up, Left Bumper, Left Bumper, X
LT RT XY LB RB Y Up Left Up

سلام
دوسته عزیز تو منو داشبورد ایکس باکس بگرد تنظیمات دیفالت داره اگ نتونسی بگو برم برات پیدا کنم

ممنون دوست عزیز نمیدونم چطور شد درست شد و تونستم روی ال سیدی بیارم تصویر رو بعد دیسکاوری ستینگ رو تو دیسپلی دوباره اینابل کردم و بعدش هم رو مانیتور درست شد ولی دهنمو ... کرد

نوشته شده توسط [DOG];899445:
میگم دیگه نیازی نیست واسهwave 4 ها از دیسک اکتیو استفاده کرد؟

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
اگه فریمور دستگاه رو به 1.61 و یا non stealth ارتقاء بدید / خیر نیازی نخواهد بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or