راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

آخ ببخشید!آخه من چند وقتی هست اینجا سر نزدم از خبرهای جدید بی خبرم!
دوستان ممنون میشم یک توضیح کامل درباره ی wave بدید!
ممنون.
توضیح خاصی نداره.
ویو اسم قفلی هست که مایکروسافت روی بازیهای 360 میزاره. برای اینکه 360 ما بتونه بازیهای کپی شده رو اجرا کنه باید فرم ویر دستگاه به ixtreme اپدیت بشه که دیگه اون قفل رو چک نکنه.(البته کارهای دیگه هم میکنه) بسته به نوع درایو دستگاه ورژن فرم ویر تعیین میشه. مایکروسافت هر چند وقت یکبار ورژن جدیدی از ویو رو بازیهاش میزاره که طبیعتا باید فرم ویر جدیدی براش بیاد. LT هم فرم ویر جدیدی هست که قراره برای درایوهای لایتون بیاد که بازیهای جدید که از ویو 4 استفاده میکنند رو اجرا کنه و یه سری مشکلات دیگه رو هم حل کنه ... رو هم حل کنه. البته الان هم بازیهای ویو4 رو میشه اجرا کرد قبلا توضیح داده شده.

من میخوام یه 360 arcedبگیرم
قیمت 310 و 320 هست
من نمیخوام کپیخورش کنم و میخوام فقط ارجینال بازی کنم.2تا کنسول از دست دادم سر کپی بازی کردن.بن شدن
اگه الان بگیرم خوبه یا صبرکنم تا کنسولهای جدید بیاد و قیمتا بیاد پایین؟؟؟؟

کنسول جدیدی قرار نیستش بیاد عزیزم
در ضمن اگرم بیاد و کپی خور نباشه نه تنها پایین نمیاد بلکه باز میره سمت نجوم
موفق باشی

سلام
میگم بازی های XBOX 1 روی 360 اجرا میشه؟
البته کپی

سوالات متداول و مهم قبل از خرید Xbox360 (حتما خوانده شود!)
آیا XBOX360 قادر به اجرای بازی های نسخه قبلی XBOX می باشد؟

بله، اما نه بطور کامل! بازی های xbox جهت اجرا بروی 360 احتیاج به آپدیت و پچ دارند و تنها آن دسته از بازی هایی که توسط خود مایکروسافت مشخص شده اند قادر به اجرا شدن می باشند. لیست این بازی ها در سایت زیر مشخص شده است:
Original Xbox Games Playable on Xbox 360
البته این لیست به طور مرتب توسط خود مایکروسافت آپدیت می شود و بازی های بیشتری به آن اضافه خواهد شد.
چنانچه درایو کنسول شما Samsung باشد و از آخرین ورژن فیرمور درایو استفاده نمایید به راحتی می توانید بازی های xbox را برروی یک dvd کپی کرده و آنرا ها اجرا نمایید. البته بازی های xbox ی که در حال حاضر در بازار وجود دارند بروری کنسول اجرا نخواهند شد و باید حتما تغییراتی بروی آنها ایجاد شود و مجددا رایت شوند.
چنانچه درایو شما مدل LG/Hitachi یا Benq باشد و یا اینکه از ورژن 5 فیرمور درایو Samsung/Toshiba استفاده نمی کنید. برای اجرای بازی های xbox باید آنها را حتما روی DVD9 (دو لایه) کپی کنید.
فراموش نکنید که بازی های Xbox هم دارای region-lock (قفل منطقه ای) می باشند و برای اجرا حتما باید ریجن بازی مورد نظر با ریجن دستگاه شما یکی باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر مراجعه کنید:
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=2634

مطلب کمی قدیمی هستش ولی جواب شما در اون وجود داره...تاپیک اطلاعات بیشتر هم کاملاً بخوانید

سلام
من می خوام xbox elite بگیرم و چندتا سوال دارم
1.از کجا بگیرم که معتبر باشه و چیزای تقلبی بهم نندازن(اعم از دسته و اینها!)(لطف کنید پیام خصوصی بدید)
2.آیا الان همه ی پک های جدید فقط درایو لایت ان دارند؟(و فرقشون با پک قدیم فقط در کابل hdmi هست؟)
3.به غیر از مادربورد که باید جاسپر باشه باید به چی دقت کنم
4.اگه کپی خور بگیرم و تا اومدن فریمور LT وارید لایو نشم (بازی نکنم و فقط داشبورد رو اپدیت کنم) بعدش بن می شم؟
5.بهتر نیست از یجا آک بخرم و بدم کپی خور کنند؟(از کجا آک گیر بیارم؟)
خلاصه هر نکته ای که خودتون هنگام خرید دقت می کنید رو بگید لطفا
با تشکر

سلام دوستان

من هم امروز به جمع 360 دارها پیوستم.
از ظهر تا الان که راضی بودم خدارو شکر (یه lcd 2261 هم زدم تنگش معرکه شده!!!):cheesygri

من دوست دارم با کنسولم فیلم divx ببینم اما ظاهرا باید از live کدک دانلود کرد که این امکان نداره!!! آیا این کدک ها با دشبورد جدبد نصب میشن؟ آیا گرفتن آپدیت های جدید از سایت 360 و نصبشون باعث میشه دستگاه بن بشه؟ آخرین آپدیت دستگاهمو از کجا بفهمم چی هست؟

ممنون میشم کمکم کنید.

سلام
من می خوام xbox elite بگیرم و چندتا سوال دارم
با تشکر

1.از کجا بگیرم که معتبر باشه و چیزای تقلبی بهم نندازن(اعم از دسته و اینها!)(لطف کنید پیام خصوصی بدید)

پیغام خصوصی شد

2.آیا الان همه ی پک های جدید فقط درایو لایت ان دارند؟(و فرقشون با پک قدیم فقط در کابل hdmi هست؟)

تمامی کنسول های جسپر درایو اون Lite-On هستش، چه پک قدیم Elite و چه پک جدید Elite...و حتی ارکد.
لیست درایوهای لایتون: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25734

تفاوت بین پک قدیم و پک جدید رو میتوانید در دو تصویر زیر مشاهده کنید.

old
xbox-elite.jpg

new
xbox360_elite_new_box_300.jpg

3.به غیر از مادربورد که باید جاسپر باشه باید به چی دقت کنم

تو این پست موارد قبل و بعد از خرید رو توضیح دادم...هر چند کوتاه و ساده هستند ولی کلیدی هستند
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=820943&postcount=2765

یک مورد هم به موارد اون پست اضافه کنم
شماره سریال پشت کنسول، شماره سریال جلوی کنسول قسمت USB و همچنین شماره سریال تو داشبورد بخش System info رو چک کنید که هر سه تا یکی باشند.

به این معنی که قاب پلاستیکی، قاب فلزی و همچنین برد کنسول همگی یکی هستند و جا به جایی صورت نگرفته.

4.اگه کپی خور بگیرم و تا اومدن فریمور LT وارید لایو نشم (بازی نکنم و فقط داشبورد رو اپدیت کنم) بعدش بن می شم؟

اگر کنسول کپی خور شده با iXtreme 1.6 بخرید...و حتی فقط برای آپدیت به Live وصل بشید...احتمال شناسایی شدن کنسول شما زیاد هستش
چون مایکروسافت iXtreme رو بیشتر از قبل شناسایی کرده و میکند.
اگر هم شناسایی بشید در Live چه با بازی و چه بدون بازی در لیست سیاه قرار میگرید برای سال بعد...!!

پس فقط افلاین بازی کردن ممکن هستش تا زمان عرضه ی LT که به اون ورژن آپدیت کنید.

5.بهتر نیست از یجا آک بخرم و بدم کپی خور کنند؟(از کجا آک گیر بیارم؟)

کپی خور کنید با چی، با iXtreme 1.6 و یا iXtreme LT....اگر میخواید با 1.6 کپی خور کنید..که بازم فرقی نکرد.

اگر هم میخواید بخرید و بزارید گوشه ی خونه تا iXtreme LT عرضه بشه باید حسابی صبر کنید، چون LT فعلاً به تاخیر نامعلوم رفته.
تاپیک راهنما: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=25993

خلاصه هر نکته ای که خودتون هنگام خرید دقت می کنید رو بگید لطفا

نکات خرید تقریباً همین ها هستش...هر سوالی و یا شکی بود بپرسید

سلام دوستان

من هم امروز به جمع 360 دارها پیوستم.
از ظهر تا الان که راضی بودم خدارو شکر (یه lcd 2261 هم زدم تنگش معرکه شده!!!):cheesygri

من دوست دارم با کنسولم فیلم divx ببینم اما ظاهرا باید از live کدک دانلود کرد که این امکان نداره!!! آیا این کدک ها با دشبورد جدبد نصب میشن؟ آیا گرفتن آپدیت های جدید از سایت 360 و نصبشون باعث میشه دستگاه بن بشه؟ آخرین آپدیت دستگاهمو از کجا بفهمم چی هست؟

ممنون میشم کمکم کنید.

برای اجرای فایل های تصویری (divx) شما باید یک فایل تصویری رو در کنسول اجرا کنید و سپس خود کنسول به لایو وصل میشه و اپدیت مربوط رو انجام میده.

این یک راهش هستش و راه دوم هم اینه که شما هارد کنسول رو به PC وصل میکنید و فایل های مورد نیاز رو در مسیرهای خاصی از هارد کپی میکند...که واقعاً ازش نداره و دردسر مخصوص خودش رو داره

با گرفتن آپدیت داشبورد از سایت مایکروسافت این ویژگی فعال نمیشه...اون آپدیت ها شامل کد Divx نیستند.

با انجام آپدیت آفلاین توسط فایل های خود سایت مایکروسافت، هیچ مشکلی برای کنسول از نظر امنیتی رخ نمیدهد و اصلا بن ای در کار نیست در اپدیت افلاین.

برای گرفتن آخرین آپدیت داشبورد و شناسایی آخرین ورژن آپدیت داشبورد به تاپیک زیر مراجعه کنید
تاپیک راهنما: http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=23585

آخرین ویرایش:
آقا خلیل واقعا دستتون درد نکنه ممنون از پاسختون
پس من سعی کنم یک پک قدیمی الیت جاسپر بگیرم با ixtreme 1.6 و فقط آفلاین بازی کنم تا LT بیاد دیگه درسته ؟

آقا خلیل واقعا دستتون درد نکنه ممنون از پاسختون
پس من سعی کنم یک پک قدیمی الیت جاسپر بگیرم با ixtreme 1.6 و فقط آفلاین بازی کنم تا LT بیاد دیگه درسته ؟

بله درسته....فقط پک قدیم به راحتی گیر نمی یاد و اگر هم باشه قیمت های بالای داره الی شانس با شما یار باشه اون روز.
اگر پیدا نکردید با قیمت مناسب، بهتره همون پک جدید رو بخرید و یک کابل HDMI ساده ی خوب که قیمت اون بیشتر از 20 تومن نیست رو تهیه کنید. که قیمت جمع اون هم زیاد نمیشه.

تو این تاپیک هم میتوانید قیمت های هفته رو مشاهده کنید
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2703&page=217

برای اجرای فایل های تصویری (divx) شما باید یک فایل تصویری رو در کنسول اجرا کنید و سپس خود کنسول به لایو وصل میشه و اپدیت مربوط رو انجام میده.

خب ما الان چیکار کنیم که بتونیم divx ها رو اجرا کنیم بدون اینکه به لایو وصل شده باشیم ؟
الان هم اگه وصل شیم که میریم ته Blacklist !

خب ما الان چیکار کنیم که بتونیم divx ها رو اجرا کنیم بدون اینکه به لایو وصل شده باشیم ؟
الان هم اگه وصل شیم که میریم ته Blacklist !

فقط همون دو راه بودش که برای نصب COD Divx میدونستم و فکر نکنم راه دیگری نیز وجود داشته باشه.

دقیقاً الان شما هیچ کاری به غیر از اون دو راه ندارید...یا برید به لایو و خطر بن شدن رو به جان بخرید و یا هارد کنسول رو وصل کنید به PC که بازم درده سر داره و ممکنه که هارد دیگه توسط کنسول شناسایی نشه (مگر اینکه از Kit هارد استفاده کنید)

الان پیشنهاد ای که به شما دارم بهتره از سیستم stream video کنسول استفاده کنید...با کابل شبکه...یک سری به تاپیک زیر بزنید که یک آموزش توسط برنامه ی Vuze قرار داده شده.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=21883

باید از طریق خود Windows Media Center هم بشه stream video کنید روی کنسول. توی گوگل سرچ کنید stream video xbox 360 کلی آموزش پیدا میکند

آخرین ویرایش:
ممنون.

من دو تا کنترلر دارم
احساس میکنم یکیش زودتر باتری خالی میکنه
باتری ای که وقتی توی دسته اولی بود دسته هی وسط کار خاموش میشد رو انداختم توی اون یکی دسته فقط چراغ میداد و خاموش هم نمیکرد ، خیلی راحت هم میشد بازی کرد باهاش
از نظر ظاهر ، کیفیت ساخت و جنس مواد مصرفی فوق العاده شبیه به هم اند ، اما مشخصات برچسب زیر باتری و شکل بردشون با هم متفاوته .

چجوری میشه دسته اصل و بدل رو از هم تشخیص داد ؟

فقط از روی همین تموم شدن باتری- و فاصله ای که میشه از دستگاه دور شد و دسته همچنان جواب بده(دسته اصل نزدیک-10-2 متر میشه ولی بدلی 8 متر میرسی چشمک زن میشه)

-این احتمالم وجود داره یکی از دسته هاتون قدیمی باشه!دسته های جدیدتر بهتر هستند-در ضمینه مصرف باتری

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or