راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
ببخشید دوستان یه سوال فنی:biggrin1::
بعضی ها میگن اگه X360 رو عمودی بذارید به درایوش فشار میاد و بعضی میگن:اگه افقی بذارید به مادربورد درست هوا نمیرسه حالا کدوم درسته؟:confused:
نظر منو میخوای افقی بزار.
چون من کنسولمو عمودی گذاشته بودم بعد از یک ماه هی خودش خاموش روشن میشد.
وقتی افقی گذاشتم درست شد
اگه هم میخوای افقی بزاری زیر دستگات یه چیزی بزار که دستگات بیاد بالا و هوا از زیرش هم جریان داشته باشه

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ببخشید دوستان یه سوال فنی:biggrin1::
بعضی ها میگن اگه X360 رو عمودی بذارید به درایوش فشار میاد و بعضی میگن:اگه افقی بذارید به مادربورد درست هوا نمیرسه حالا کدوم درسته؟:confused:

افقی که میذاری 4 طرف دستگاه از زیر جعبه های نوار کاست بذار تا ارتفاع بگیره از زمین.اینطوری هوا به زیر مادربورد هم میرسه.می تونی از جعبه بازی هایی که می خری هم استفاده کنی.

دوستان میگم ممکنه از پرمیوم هایی که تو دبی مونده هنوزم فالکون توشون باشه؟

ممکنه باشه اما خوب کمه.

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
سلام من 360 ام لانچ هست و HDMI نداره میخوام به مانیتور واید بگیرم الان هیچ راهی نیست که بدون HDMI بتونم بالاتر از 720P رو یه مانیتور بگیرم؟ببخشین این جا مطرح میکنم چون بازدید کنندش بیشتره بلکه زودتر به جواب رسیدم:smile:

koh

کاربر سایت
May 30, 2009
318
سلام
کسی اطلاع داره که چطوری می توانیم دسته اورجینال و بدل الایت XBOX360 رو از هم تشخیص بدیم که کدوم اصله کدوم بدل!!!
یا اداپتورش رو...
ممنون

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
سلام من 360 ام لانچ هست و HDMI نداره میخوام به مانیتور واید بگیرم الان هیچ راهی نیست که بدون HDMI بتونم بالاتر از 720P رو یه مانیتور بگیرم؟ببخشین این جا مطرح میکنم چون بازدید کنندش بیشتره بلکه زودتر به جواب رسیدم:smile:
كابل كامپوننت هم همون كيفيت hmdi رو ساپورت مي كنه (همون 1080i ) تنها تفاوتش اينه كه hdmi ديجيتاله ولي كامپوننت آنالوگه اگه هم كامپيوترت كابل hdmi نمي خوره تبديلش به vga هم هست ولي با خمون كيفيت.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

اگر كابل VGA اصلي مايكروسافت رو پيدا كني بيشتر از اينم بهت ميده.

سلام
کسی اطلاع داره که چطوری می توانیم دسته اورجینال و بدل الایت XBOX360 رو از هم تشخیص بدیم که کدوم اصله کدوم بدل!!!
یا اداپتورش رو...
ممنون

شما تو اينترنت سرچ كن از رو Box دسته ميشه تشخيص داد.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
يعني كسي نيست جواب ما رو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri

شما محل سوالت اينجا نيست.
در ضمن چند دقيقه ديگه پستهاتون پاك خواهد شد به دليل اين كه ارتباطي به اين تاپيك نداره.

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
اگر كابل VGA اصلي مايكروسافت رو پيدا كني بيشتر از اينم بهت ميده.
تا چه قدر میده؟1080i؟
در کل به نظر شما ارزش داره با این که HDMI نداره 360 ام یه مانیتور Full HD مثل LG 2261 بخرم؟
پ.ن:این ها رو خیلی وقته تو تاپیک خودش زدم کسی نیست جواب بده.

آخرین ویرایش:

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
من یه سوال برام پیش اومده این audio adapter که توی پک های الیت هست یه سرش که میخوره به کنسول.اما میخوام ببینم ایا برای اون قسمتی که ورودی هست و دوتا کابل صدا واردش میشه باید خودمون کابل تهیه کنیم دیگه درسته؟چون با کابل کومپوزیت و کومپوننت که نمیشه چون اگه یه سرش که کابل های صدا رو داره وصل شه به این سر دیگش حتما باید وصل بشه به 360 که نمیشه درسته؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
مشکل دیگه ای که دارم اینه که اسپیکر من هیچ جای ورودی نداره اینام که تو تصویره سیمهای باندها هست و سیم پاور اینم عکسش
http://www.mypicx.com/09162009/a500_rear/
فقط سه تا فیش از پشتش اومده بیرون اومده اینم عکس این سه(نارنجی-مشکی-سبز)
http://www.mypicx.com/09162009/3_cable/
حالا من چجوری میتونم اینو به 360 وصل کنم؟
مسئله مهمتر برام اینه که وقتی وصل میکنم تفکیک صدا هم داشته باشم مثلا الان که وصل کردم به سیستم وقتی دارم فوتبال بازی میکنم از باند جلو صدای گزارشگر میاد از باندهای دیگه صدای تماشگر ها و به هیچ وجه صدای گزارشگر به غیر باند جلویی تو هیچ باندی نمیاد که صدا ها قاطی بشه مثلا وقتی یکی از تمشاگرا صوت میزنه از سمت چپ صدا میاد یا مثلا چیزای دیگه در کل منظورم اینه که میخوام صدا روی 360 هم اینجوری باشه باید چیکار کنم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر