راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
با سلام من می خوام یه xbox 360 بگیرم الان قیمتها چنده و از کجا بگیرم که مناسب بده
در ضمن هفته پیش که رفته بودم توپ خونه هر چی گشتم بازی مالزی نبود همه فقط از این بازی سانسوریا اونم نهایت 30 انوان داشتم بازیها رو باید از کجا بگیرم؟

از گیم مستر میتونی بگیری.

كسي عكس دو و يك چراغه شدن را داره ؟:confused:
آيا دو چراغه وضعيتي بدتر از سه چراغه است؟:confused:
دو چراغه قابل حل شدنه؟:confused:
در حالت يك چراغه كنسول كمپلت تركيده يا تعمير ميشه؟:confused:
:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

شما این تاپیک رو بخونید.
کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

ssaallaarr_red

کاربر سایت
Aug 18, 2009
9
نام
salar
سلام به همگی
دوستان چند وقتی هست که میخوام یه کنسوله خوب بگیرم ولی میون این چندتا تو شکم لطفا کمکم کنید تا یه کنسوله خوب بگیرم
تویه انا توشکم((
1-Microsoft Xbox 360 Elite Edition

2-Sony Playstation 3 80GB

3-Microsoft Xbox 360 Arcade Edition

خیلی خیلی ممنون
(البته این موضوع رو تویه تاپیک Playstation3 هم مطرح کردم ولی کسی جوابی نداد امیدوارم اینجا جوابم رو بگیرم)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
سلام به همگی
دوستان چند وقتی هست که میخوام یه کنسوله خوب بگیرم ولی میون این چندتا تو شکم لطفا کمکم کنید تا یه کنسوله خوب بگیرم
تویه انا توشکم((
1-Microsoft Xbox 360 Elite Edition

2-Sony Playstation 3 80GB

3-Microsoft Xbox 360 Arcade Edition

خیلی خیلی ممنون
(البته این موضوع رو تویه تاپیک Playstation3 هم مطرح کردم ولی کسی جوابی نداد امیدوارم اینجا جوابم رو بگیرم)

بستگی داره که شما چی دوست داشته باشید و چقدر بخواید در حال و آیند هزینه کنید.

بزگترین قابلیت کنسول Xbox 360 در اجرای بازی های کپی 3 هزار تومنی هستش
و شما نیاز ندارید هزینه ی نسخه های اصل بازی رو بپردازید.

ولی PS3 هنوز هک نشده و نمیتونید بازی های ارزون قیمت براش تهیه کنید و قیمت بازی های آن
از 50 هزار تومن به بالا حساب میشه و راحت بازی های اون گیر نمی یاد.

از نظر ساپورت بازی هر دو کنسول به خوبی حمایت میشند و هر دو کنسول بازی هایی اختصاصی خودشون رو هم دارند.
اگر از بازی های اختصاصی PS3 چشم پوشی کنید خرید کنسول Xbox 360 بهترین گزینه برای شما هستش.

در مورد وضعیت خرید کنسول Xbox 360 الان بازار کمی افزایش قیمت پیدا کرده که رو به کاهش هستش
تا یک الی دو ماه دیگر قیمت ها به روال قبل خودش باز میگرد. میتوانید در این تاپیک اخبار قیمت این کنسول رو دنبال کنید.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2703&page=165

در مورد مدل ها هم قطعاً خرید Elite Edition بهترین گزینه ی موجود است
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=2786

بنده هم خودم یکی از طرفداران این کنسول هستش ولی اگر شما شرایط خرید بازی های گران قیمت PS3 را دارید
بهتر است هر دو کنسول را تهیه کنید و از بازی کردن با ان دو لذت ببرید.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
الان تو بازار پرمیوم جسپر هم هست؟

آرکید که هارد نداره مشکلی واسه بازی کردن پیش نمیاد؟

پرمیوم چون تولیدش متوقف شده الان قیمتش حدود 460 تو ایران هست. الیت بخری بهتره.
نه مشکلی نداره. بعدا هم میتونی براش یک هارد بخری.

دوستان کسی می دونه x360 فیلم های دایویکس را می تونه با زیر نویس فارسی پخش کنه یا نه؟
اگه به لایو وصل بشید بله

میشه با داشتن اکانت سیلور آنلاین مجانی fifa بازی کرد؟

خیر نمیشه

hamed87

کاربر سایت
May 5, 2008
100
دوستان من يه 360 اركيد جاسپر دارم و روزي 4 تا 6 ساعت باهاش بازي ميكنم و هر بار بعد از 2 ساعت بازي 2 ساعت خاموشش ميكنم مي خواستم ببينم با اين روند احتياجي هست براش هارد 120 بگيرم و بازي ها رو از روي هارد اجرا كنم يا نه چون حقيقتش نمي خوام 12 ولت و از اين جور كارها روش انجام بدم لطفا راهنماييم كنيد در ضمن قيمت هارد 120 چنده؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان من يه 360 اركيد جاسپر دارم و روزي 4 تا 6 ساعت باهاش بازي ميكنم و هر بار بعد از 2 ساعت بازي 2 ساعت خاموشش ميكنم مي خواستم ببينم با اين روند احتياجي هست براش هارد 120 بگيرم و بازي ها رو از روي هارد اجرا كنم يا نه چون حقيقتش نمي خوام 12 ولت و از اين جور كارها روش انجام بدم لطفا راهنماييم كنيد در ضمن قيمت هارد 120 چنده؟

همین روش تاثیر خیلی خوبی روی عمر کنسول داره.شما هارد 120 بخری و روی هارد اجرا کنی بازیها رو به این شکل عمر درایو کنسول هم بیشتر میشه.

amir32

کاربر سایت
Sep 5, 2009
86
نام
امیر
اركيد: 199$ / هارد 120g : در سايت خود ايكس باكس 149$
رو هم ميشه 348$. ولي اليت در سايت خود ايكس باكس 299$ .
در ضمن اركيد بازي هاي ايكس باكس رو (همون مكعب قديميه) نمي خونه .
همه ي اين اطلاعات در سايت خود ايكس باس هست.
پس ديدي عمرأ به صرفه نيست :cool:
دوست عزیز بازار ایران با بازار تمام دنیا فرق داره شما قیمت هم اکنون ارکید در ایران 350 تومانست حالا برو تو سایت xbox ارکید 200 دلار است :laughing:

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
دوست عزیز بازار ایران با بازار تمام دنیا فرق داره شما قیمت هم اکنون ارکید در ایران 350 تومانست حالا برو تو سایت xbox ارکید 200 دلار است :laughing:
با اين حساب بازم در نمي ياد .دوباره حساب كن :پول هدست ؛هارد 120g؛كابل hdmi؛Network Cable؛و... ;)

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
ببخشید دوستان یه سوال فنی:biggrin1::
بعضی ها میگن اگه X360 رو عمودی بذارید به درایوش فشار میاد و بعضی میگن:اگه افقی بذارید به مادربورد درست هوا نمیرسه حالا کدوم درسته؟:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر