راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

در کل به نظر شما ارزش داره با این که HDMI نداره 360 ام یه مانیتور Full HD مثل LG 2261 بخرم؟
یعنی خرویجی hd نداره یا کابلشو نداری؟ ببین اصلا کلا نیازی نیست دنبال مانیتور full hd باشی:تعداد بازی های 360 که full hd واقعی باشن خیلی کمه،اکثرا 720p هستن که آپ اسکیل میشن. این مانیتور چند اینچه؟بیشتر از 22؟ تو ال سی دی های کمتر از 32 اصلا شما فرق 1080p با 720p رو نمیفهمی،خیلی ناچیزه.شما با کابل کامپوننت هم میتونی 1080p بگیری ولی این نوع کابل نویز میگیره و اکثر مواقع تصویری که کابل hd میده رو نداره.
در کل اگه 360ت خروجی hd نداره یه مانیتوری بگیر که یا ورودی کامپوننت داشته باشه(هست همچین مانیتوری؟!) یا dvi که اونوقت کابل کامپوننت به dvi(باز همچین چیزی هست؟ :دی)بگیری و وصلش کنی به مانیتور.

سلام دوستان
تفاوت جاسپر و فالکون چیه؟ میشه یه جایی بگید برم بخونم مطالبشو؟
کنسولا ریجن دارن؟
چه ریجنی خوبه؟
ممنون

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
جاسپر جدیدتر از فالکونه و در نتیجه میزان گرمای تولیدیش کمتر از فالکونه و در نتیجه میزان 3 چراغه شدنش ( منظورم همون نوعی خراب شدن ) کمتر از فالکونه

بله، ریجن دارند و در ایران بهتره PAL بگیرید.
چون بازیهاش درایران راحتر پیدا می شند و چون بیشتر کنسول دارا ( تاجایی که اطلاع دارم ) ریجن کنسولشون PAL هست، همین ریجن رو خرید و فروش می کنند.

برای دریافت اطلاعاتی در مورد جاسپر به تاپیک زیر برید:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=19275

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
جاسپر جدیدتر از فالکونه و در نتیجه میزان گرمای تولیدیش کمتر از فالکونه و در نتیجه میزان 3 چراغه شدنش ( منظورم همون نوعی خراب شدن ) کمتر از فالکونه

بله، ریجن دارند و در ایران بهتره PAL بگیرید.
چون بازیهاش درایران راحتر پیدا می شند و چون بیشتر کنسول دارا ( تاجایی که اطلاع دارم ) ریجن کنسولشون PAL هست، همین ریجن رو خرید و فروش می کنند.

برای دریافت اطلاعاتی در مورد جاسپر به تاپیک زیر برید:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=19275

ممنون دوست عزیزم حالا میخواستم ببینم من که تو روز شاید 2 ساعت هم ازش استفاده نمیکنم میصرفه فالکون بگیرم؟
آخه یکی از رفیقام یه فالکون نو داره میده 200 میخوام بینم میصرفه یا نه. ممنون.

ممنون دوست عزیزم حالا میخواستم ببینم من که تو روز شاید 2 ساعت هم ازش استفاده نمیکنم میصرفه فالکون بگیرم؟
آخه یکی از رفیقام یه فالکون نو داره میده 200 میخوام بینم میصرفه یا نه. ممنون.
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
بنظرم اگه از خیر فالکون بگذرید بهتره / کمی بیشتر پول بدید عوضش همین جاسپر رو بگیرید.
اعتبارش به فالکون بیشتره:smile:

دوستان من میخواهم یک آرکید جسپر بگیریم و میخواهم با مانیتور(ال سی دی)که کابل VGA می خوره و با هدفون های متفرقه بازی کنم.
تمام چیزهایی که لازمه رو 360 بگیرم رو با قیمتش لطفا بگین.(درضمن من فقط میخواهم بازی کنم و اهل لایو و این جور چیزها نیستم پس چیزهای که برای سلامت کنسول و راحت تر بازی کردن لازمه رو بگید!مثل کابل VGA و مبدل فیش هدفون و .....)

اگه مي خواي لوازم جانبي هم بگيري اركيد نگير اگه اليت بگيري خيلي ته صرفه برات در مياد ولي اگه مي خواي اركيد با تمام لوازم جانبي بگيري خيلي گرونتر از اليت در مياد. اين نظر ماست حالا ميل خودته.
هدست حدود 20 تا 30 تومانه
شبكه بي سيم حدود 200 هزار تومانه
كابل hdmi حدود 30 تومانه
هارد 120g حدود 150 تومانه
و ...

دوستان تلوزیون ما فقط کابل COMPONNENT و از این کابل معمولی ها میخوره:(
کابلی وجود داره که بشه با یک کیفیتی مثل HDMI یا مثلا تبدیل HDMI به ... بازی کرد:confused:

دوستان تلوزیون ما فقط کابل COMPONNENT و از این کابل معمولی ها میخوره:(
کابلی وجود داره که بشه با یک کیفیتی مثل HDMI یا مثلا تبدیل HDMI به ... بازی کرد:confused:
وقتي تلوزيون شما اون قدر قديمي است كه جاي كابل كامپوننت نداره پس كيفيتش رو هم ساپورت نمي كنه پس اگه هم تبديل بگيري (كه تبديلش هم هست) هيچ فرقي تو تصوير نمي كنه
شايد بدتر هم بشه چون داره از يك تبديل رد مي شه پس هم پول دور ريختنه هم كفيت بدتر كردنه.

کسی نبود جواب منو بده؟؟:(
اصلا-این کار رو نکن- نه رو 360 بازی فول HD گیر میاد-نه با 360 خودت میتونی اینقدر کیفیت بگیری!!!
یک مانیتور 160-170 تومنی هم کارت رو راه میندازه (یک مانیتوری بگیر که حتما D-SUBداشته باشه،فیشش مثل مال مانیتور CRTباشه)

هر کیم میگه کیفیت بالا میده بدون توهم زده!!!(با کابل اصل بتونی 1080iبگیری- با کابل بدل 720Pرو با نویز بهت میده(همش رو خودم تست کردم که دارم بهت میگم)!!!

?in intercooleraye makhsuse 360 vase kaheshe garmaye console monaseb

P10357701.jpg

................................................................................................
ye tozih dar morede in vasile midid?

pelican_xbox_360_fan_stand-150-150.jpg

?in intercooleraye makhsuse 360 vase kaheshe garmaye console monaseb

P10357701.jpg

................................................................................................
ye tozih dar morede in vasile midid?

pelican_xbox_360_fan_stand-150-150.jpg
ما شنيديم نويز داره و برا 360 اصلا توصيه نميشه!!
12 ولت كني بهتره!!
راستي فارسي را قاب بدار!! :biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or