راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

میگم یه کی هست ارکید جسپر رو 235 میده پریمیوم رو 315 کدوم بخرم ارزشش بیشتره؟راستی قیمتاش خوبه یا میخاد بهم بندازه :mad:
اقا کجا جاسپر رو 235 میده بگو ما هم بخریم
راستی شماره تلفنی چیزی نداری از ایشون ما هم قیمت بگیریم؟

میگم یه کی هست ارکید جسپر رو 235 میده پریمیوم رو 315 کدوم بخرم ارزشش بیشتره؟راستی قیمتاش خوبه یا میخاد بهم بندازه :mad:
فعلا كه پرميوم جسپر نيومده ولي در كلش به نظر من شما يه جسپر از آقا مجيد بگير با همه چيزش زير 250 تموم ميشه.
بعد اگه ديديد كه به هارد نياز داريد يه هارد هك شده از آقا ميثم بگير 100 تومان و 120 گيگ.
اگه كابل خاصي يا وسايل جانبي هم لازم داشتيد ( HDMI و ... ) خود آقا مجيد داره.
اين نظر من بود.

این اقا ميثم تاپیک داره یا یه توضیحی چیزی؟ میشه لطف کنید
خير تاپيك ندارند.:eek:
شما مي تونيد شماره موبايلش رو از توي پروفايلش برداري ( محل سکونت: 0912-3933166 ) بقيش رو از خودشون بپرسيد بهتون توضيحات رو ميدن.
كلش اينه كه شما 100 تومان به ايشون ميديد و ايشون بهتون يه هارد 120 گيگي 2.5 اينچي ( همون هارد laptop ) رو توي كيس هارد خود 360 بهتون تحويل ميده.

آخرین ویرایش:
دوستان با توجه به اینکه هنگام کپی خور کردن دستگاه رو باز میکنند و در نتیجه پلمبی رو جعبه وجود نداره چطور تشخیص بدم که دستگاه آک هست و تا به حال روشن نشده؟؟؟:blushing:

ببخشيد اگه خارج از فروم بود

من تازه عضو شدم وچيز زيادي از xbox360 نميدونم لطفا راهنماييم كنيد
1-من ميخام از اقا مجيد يه اركيد جاسپر بگيرم ايا دستگاه خوبيه وهمچنين اقا مجيد مطمئنه
2-هارد به چه درد ميخوره ايا بازي هارو بايد نصب كرد يا نه نيازي به نصب نداره؟:smile:

من تازه عضو شدم وچيز زيادي از xbox360 نميدونم لطفا راهنماييم كنيد
1-من ميخام از اقا مجيد يه اركيد جاسپر بگيرم ايا دستگاه خوبيه وهمچنين اقا مجيد مطمئنه
2-هارد به چه درد ميخوره ايا بازي هارو بايد نصب كرد يا نه نيازي به نصب نداره؟:smile:
1 دستگاه خوبی اقا مجیدم ادم مطمئنی هستش
2 می تونی کل بازی رو روش بریزی تا دیسک زیاد تو دستگاه کار نکنه اگر هارد نداشته باشی بازی رو نمی تونی نصب کنی ولی نصب کنی بهتره چون گرما کمتری می گن تولید می شه ولی جاسپر ها رو می گن مشکل گرمایش حل شده کامل

بچه ها به نظر تون الان 360 بگیرم یا بزارم بعد عید هم ارزون بشه هم جسپر بیاد؟؟؟
ممکنه با اومدن جسپر قیمت ها بالا بره؟؟؟
دوست عزيز همين الان آقا مجيد به قيمت 225 تومان بهتون تا 27 اسفند جسپر ميده:eek:
بعد عيد كه هيچي ، فكر نكنم هيچوقت حتي فالكون رو به اين قيمت بدن:eek:
حالا شما خودتون ميدونيد:biggrin1:

دوست عزيز همين الان آقا مجيد به قيمت 225 تومان بهتون تا 27 اسفند جسپر ميده:eek:
بعد عيد كه هيچي ، فكر نكنم هيچوقت حتي فالكون رو به اين قيمت بدن:eek:
حالا شما خودتون ميدونيد:biggrin1:
البته حدود 20 تومن که واسه کپی اضاف میشه اگرم سفارش به حد نصاب نرسه 15 تومن میاد رو قیمت که خب بازم میارزه:blushing: منم اگه هارد 60 با قیمت مناسب پیدا کنم یکی ازش ور میدارم
راستی بعد از 2 ماه بالاخره تونستم اکانتمو فعال کنم و پست بدم :p اونم نه خودم ادمین محترم سایت!

البته حدود 20 تومن که واسه کپی اضاف میشه اگرم سفارش به حد نصاب نرسه 15 تومن میاد رو قیمت که خب بازم میارزه:blushing: منم اگه هارد 60 با قیمت مناسب پیدا کنم یکی ازش ور میدارم
راستی بعد از 2 ماه بالاخره تونستم اکانتمو فعال کنم و پست بدم :p اونم نه خودم ادمین محترم سایت!
پول هك 15 تومان است و اگر خدا بخواهد به 200 تا ميرسه.:eek:

سلام
امیدوارم حال همتون خوب باشه.
من به یه مشکلی برخوردم و نیاز به مشاورتون دارم!
راستش این سیستم منه:
cpu:amd 4200 x2
ram:3 gig
vga:8800 gts 320
یه مقدار پول دستم رسیده حالا موندم که یه مانیتور
t1900

بخرم یا اینکه کارت گرافیکو بفروشم یه

xbox 360 arcade
بخرم؟
ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.
وببخشید که سوالمو اینجا مطرح کردم.
موفق باشید.