راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام
امیدوارم حال همتون خوب باشه.
من به یه مشکلی برخوردم و نیاز به مشاورتون دارم!
راستش این سیستم منه:
cpu:amd 4200 x2
ram:3 gig
vga:8800 gts 320
یه مقدار پول دستم رسیده حالا موندم که یه مانیتور
t1900

بخرم یا اینکه کارت گرافیکو بفروشم یه

xbox 360 arcade
بخرم؟
ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.
وببخشید که سوالمو اینجا مطرح کردم.
موفق باشید.

سلام.
شما کاملا اطلاع دارید که هر پلتفرم از لحاظ بازی په برتری هایی و چه کمبود هایی داره؟
-اصولا برای 360 بازی بیشتر از PC میاد. بعضی هاش عناوین خوبی هستن: Gears of War 2 , Fable 2 , Resident Evil 5 , Halo و ...
-بازیهای 360 Split-Screen دارن (صفحه نصف میشه دو نفره بازی می کنید و ...) و تو اکثر موارد PC نداره
-بازیهای 360 "Achievements" دارن ، که در بازی برای شما یک سری هدف تعیین می کنه و با انجام اونها شما امتیازاتی بدست میاری که با امتیازهای بقیه بازی ها جمع میشه و یه امتیاز کلی میگیرید که باعث رقابت میشه و همچنین باعث میشه بازیها ارزش بیشتری برای تکرار داشته باشن.
-XBOX Live که پولی هست ولی خوب یک سیستم واحد بازی آنلاینه که خیلی لذت بخشه ، البته PC هم از اینها زیاد داره خیلیهاش هم غیره پولی. ولی 360 اچیومنت هاش هم هستن ، در ضمن میتونی از دانلود تم و فیلم و بازی آرکید و کلی چیزهای دیگه استفاده کنی که باز هم اینا واسه PC هستن ، ولی تو Live بصورت جامع و مرتب در اومدن.
-تا موقعی که واسه ی این کنسول بازی میاد نگران این نیستی که سخت افزارت تحمل اجرای بازی رو داره یانه!
-[نظر شخصی] چون دیگه همه ی بازیها یه شکل شده و بازیهای PC از اون حالت قدیمی خودشون خارج شدن و همه از 360 پورت (تبدیل) میشن ، بازی با 360 لذت بخش تره.
ولی...
-360 ات اگر مدل Jasper نباشه (که حتی Jasper هم هنوز معلوم نیست بی مشکل باشه) باید خیلی باهاش ور بری و دست کاری کنی که داغ نکنه ، که باز هم احتمالش هست تو 6-5 ماه بسوزه و PC قطعاتش گارانتی دارن و 360 نه.
-احتمالش هست از Live اخراج شی (اگر از بازی کپی استفاده می کنی.)
-از موس و کیبورد محرومی! به فکر خرید این تبدیل های دسته به موس و کیبورد هم نباش که هیچ کدوم درست عمل نمی کنند.

تصمیم با خودته.

موفق باشی

جسارتا انقدر این چیزا تو این تاپیک تکرار شد (من از صفحه 1000 تا اینجا رو خوندم!!! ولی تقریبا یه سری اطلاعات هر چند صفحه یه بار تکرار شد) اگه سینمای خانگی ورودی hd داره که با یه کابل hd که از تلوزیون میگیری وصل می کنی به سینما و صدای دالبی می گیری(یا 360 رو به سینما وصل می کنی و تصویر تلوزیون رو از سینما با کابل hd میگیری خلاصه دوتا کابل می خوای که یکیش معمولا با سینما خونگی هست یکی دیگه هم باید ردیف کنی)، اگرم ورودی hd نداره و ورودی اپتیکال داره یه کابل اپتیکال وصل می کنی به پشت اون کابل بزرگ 360 و سر دیگشو می زنی به سینما، اگه اینم نداره که فکر کنم باید بیخیال صدای دالبی واقعی بشی ولی مطمین نیستم.

دوستان یه سوال: الان 360 های که خود ماکروسافت میفروشه همه جاسپرن؟
تو سایتش xbox.com لوازم همراه مدل آرکید رو مموری 256 هم نوشته(تو عکسشم هست)! مگه نمی گفتن جاسپر 256 تا حافظه ناند داخلی داره و دیگه مموری بهش نمی خوره پس این چیه؟ یعنی انقدر ماکروسافت سایتشو دیر آپدیت میکنه؟!
راستی میشه یه عکس از faceplate آرکید با برد جاسپر بزارید؟ ممنون.

دوستان میخواستم بدونم با توجه به اینکه هتگام کپی خور کردن دستگاه رو باز میکنند و در نتیجه پلمبی روی جعبه وجود نداره چطور میشه تشخیص داد که دستگاه آک هست و برای اولین بار روشن میشود؟؟ایا پیغام مخصوصی اولین بار که دستگاه روشن میشه روی صفحه میاد؟؟؟؟؟؟لطفا جواب بدید:blushing:

سلام عرض میکنم خدمت دوستان گرامی.
راستش رو بخواید من هیچ سر رشته ای از xboxندارم والن قصد دارم pspام رو بفروشم پول بزارم روش یه ایکس باکس بخرم.
حالا چند تا سوال:
چه مدلی رو بخرم{قیمتش نهایتا 500 باشه.من نظرم elite هست ولی هیچ قیمتی ندارم}
از کجا بخرم{چه فروشگاهی اگه قسطی بده که عالیه(این هم ترجیحا),تهران هستم}
قضیه داریو lite onو مادربورد jasper{ترجیحا از همینا باشه} و کپی خور شدنش چیه؟
چه ریجنش رو بگیرم؟
حدود قیمت بازی هاش چقدره{توی تهران}؟
خروجی تصویرش چیه{در حال حاضر از این تلویزون 21 اینچ های قدیمیه سه فیشه داریم.مدل elite هم که دارای خروجی hdmi هست.منظورم اینه اگه فرضا مدل الایت رو بگیرم میتونم رو همین تلویزیون سه فیشه ها بازی کنیم؟}
مثله اینکه به طور عادی یه دسته وایرلس داره,قیمت یه دسته وایرلس دیگه چنده؟
چه وسایل جانبی دیگه ای باید همراهش بخرم؟{مثلا یه کولر گازی 24000 برای جلوگیری از سه چراغه شدن}
سه چراغه شدن به کیفیت دستگاه بیشتر ربط داره یا گرمای ایجاد شده؟
چجوری باید گرمای اونرو از بین برد؟
حالا 2 تا موضوع دیگه:
1:چون من چیزی نمیدونم,اگه کسی چیزی یادش اومد حتما بگه{بحثه یک عمر زندگیست}
2:بابت این همه سوال واقعا معذرت میخوام.باور کنید حتی روم نشد ارسال رو بزنم.به هر حال به بزرگی خودتون ببخشید
با تشکر

سلام عرض میکنم خدمت دوستان گرامی.
راستش رو بخواید من هیچ سر رشته ای از xboxندارم والن قصد دارم pspام رو بفروشم پول بزارم روش یه ایکس باکس بخرم.
حالا چند تا سوال:
چه مدلی رو بخرم{قیمتش نهایتا 500 باشه.من نظرم elite هست ولی هیچ قیمتی ندارم}
از کجا بخرم{چه فروشگاهی اگه قسطی بده که عالیه(این هم ترجیحا),تهران هستم}
قضیه داریو lite onو مادربورد jasper{ترجیحا از همینا باشه} و کپی خور شدنش چیه؟
چه ریجنش رو بگیرم؟
حدود قیمت بازی هاش چقدره{توی تهران}؟
خروجی تصویرش چیه{در حال حاضر از این تلویزون 21 اینچ های قدیمیه سه فیشه داریم.مدل elite هم که دارای خروجی hdmi هست.منظورم اینه اگه فرضا مدل الایت رو بگیرم میتونم رو همین تلویزیون سه فیشه ها بازی کنیم؟}
مثله اینکه به طور عادی یه دسته وایرلس داره,قیمت یه دسته وایرلس دیگه چنده؟
چه وسایل جانبی دیگه ای باید همراهش بخرم؟{مثلا یه کولر گازی 24000 برای جلوگیری از سه چراغه شدن}
سه چراغه شدن به کیفیت دستگاه بیشتر ربط داره یا گرمای ایجاد شده؟
چجوری باید گرمای اونرو از بین برد؟
حالا 2 تا موضوع دیگه:
1:چون من چیزی نمیدونم,اگه کسی چیزی یادش اومد حتما بگه{بحثه یک عمر زندگیست}
2:بابت این همه سوال واقعا معذرت میخوام.باور کنید حتی روم نشد ارسال رو بزنم.به هر حال به بزرگی خودتون ببخشید
با تشکر
سلام دوست عزيز:eek:
1-اگر جسپر برد مورد نظر شما است ( از آنجايي كه شما زياد سررشته نداريد بايد بگم كه اين برد جديدترين برد 360 در حال حاضر ميباشد و هنوز بعد از 6 ماه عرضه به بازار كسي نگفته كه دستگاهش خراب شده :eek: ) شما مجبوريد كه آركد بخريد ( البته از بابت هارد و وسايل جانبي ديگري كه روي اليت عرضه مي كنند ، خيالتون راحت چون همش رو ميتونيد بعدا تهيه كنيد ) چون در حال حاضر فقط دستگاه آركد با برد جسپر موجود ميباشد.
2-تو همين فروشگاه مجازي آقا مجيد و آقا پيام ( من خودم ديشب با دوستام پيش آقا مجيد بودم و 4 تا جسپر ازش گرفتم:eek: ) كارشون خيلي درسته و قيمتاشون هم خيلي عاليه.
3-درايو لايت آن هم كه ديگه چيز خاصي نيست و به شما دستگاه رو هك شده ميدن و جسپر هم كه در مورد 1 بهش اشاره كردم.
4-ريجن دستگاه زياد فرق نداره چون اكثر بازي هاي 360 به صورت Region Free ( روي هر ريجني اجرا ميشوند ) و بقيه هم به هر ريجني كه شما داشته باشيد تو بازار گير مياد كه اونم باز تو فروشگاه مجازي ، فروشنده هاي معتبري داره.
5-حدود قيمت بازي بسته به نوع ديسك مصرفي و مخلفات ميتونه از 2500 تا 5000 باشه.
6-اليت مشكلي براي وصل شدن به تلوزيون هاي قديمي نداره.
7-دسته هم فكر كنم 50000 باشه البته بيسيم چون سيم دارش 7و8 تومان ارزونتره.
8-پيشنهاد ميكنم اگه 360 گرفتيد ( به خصوص جسپر ) به هيچ وجه از دستگاه هاي خنك كننده استفاده نكنيد و از دستگاه به همان شكلي كه هست استفاده كنيد . به اين علت كه 360 كلا 2 حالت داره و اون اينه كه يا 3چراغ ميشه يا نميشه و كسي نميتونه با 12 ولت كردن و كانال كشي و ... جلوي اين امر رو بگيره البته ناگفته نماند اگه اين كارها توسط افراد با تجربه انجام بشه ، ميتونه به امر مفيد دستگاه شما كمك كنه ولي اصل ماجرا ( همان 3چراغ ) هنوز پابرجاست.
در مورد وسايل جانبي هم بايد باتري شارژي مناسب به همراه شارژر مناسب داشته باشيد يا ميتونيد يه كيت Play & Charge بگيريد و خودتون رو خلاص كنيد البته وسايل ديگري هم هست ولي بايد ديد نياز شما از دستگاه چه هست.
9-در مورد 3چراغ شدن هم همونطور كه گفتم شما اگه جسپر بگيريد خيالتون راحته و جواب سوال شما هردوي آنهاست كه خوشبختانه تا حد زيادي در بردهاي فالكون به بعد اعمال شد و آمار 3چراغ را به شدت كاهش داد.
10-همونطور كه گفتم پيشنهاد ميكنم دستگاه رو دست نزنيد و بزاريد كارش رو بكنه.تنها كاري كه از دست شما بر مياد اينه كه دستگاه رو ترجيحا تو يه اتاق با فضاي بازي و هواي معتدل بزاريد.:eek:
اميدوارم كمكتون كرده باشم:eek:
موفق باشيد.:eek:

دوستان میخواستم بدونم با توجه به اینکه هتگام کپی خور کردن دستگاه رو باز میکنند و در نتیجه پلمبی روی جعبه وجود نداره چطور میشه تشخیص داد که دستگاه آک هست و برای اولین بار روشن میشود؟؟ایا پیغام مخصوصی اولین بار که دستگاه روشن میشه روی صفحه میاد؟؟؟؟؟؟لطفا جواب بدید:blushing:
اين ديگه اعتماد به فروشنده هست:eek:
اگه شما به كسي اعتماد نداريد ، ازش نگيريد ولي تو همين فروشگاه مجازي آقا مجيد آقا پيام كارشون درسته:eek:

سلام دوست عزيز:eek:
شما مجبوريد كه آركد بخريد ( البته از بابت هارد و وسايل جانبي ديگري كه روي اليت عرضه مي كنند ، خيالتون راحت چون همش رو ميتونيد بعدا تهيه كنيد)
حدود قيمت بازي بسته به نوع ديسك مصرفي و مخلفات ميتونه از 2500 تا 5000 باشه.
اليت مشكلي براي وصل شدن به تلوزيون هاي قديمي نداره.
به اين علت كه 360 كلا 2 حالت داره و اون اينه كه يا 3چراغ ميشه يا نميشه و كسي نميتونه با 12 ولت كردن و كانال كشي و ... جلوي اين امر رو بگيره
در مورد وسايل جانبي هم بايد باتري شارژي مناسب به همراه شارژر مناسب داشته باشيد يا ميتونيد يه كيت Play & Charge بگيريد و خودتون رو خلاص كنيد البته وسايل ديگري هم هست ولي بايد ديد نياز شما از دستگاه چه هست.
سلام با تشکر چند تا سوال داشتم
1:تمام قطعات{قطعات اضافه الایت نسبت به آرکید}رو میشه بعدا خرید؟یعنی میشه یه الایت با برد جاسپر جمع کرد؟
در این صورت قیمتش بیشتر نمیشه یا قطعات با هم چفت خواهند شد؟
چون از لحاظ مالی زیاد مشکلی ندارم و فقط میخوام دستگاه امکاناتش فول باشه و سه چراغه نشه!!!!
2:این دیسکهای Verbatim دیسکهای ارجیناله؟اگه نه پس چرا از این رایتی ها گرونتره؟
3:صد در صد مشکلی نداره؟البته الان نگاه کردم دیدم 2 تا فیش داره:blushing: یعنی یه ویدیو و یک audio.یعنی 2 فیشه هست.نمیشه با یه تبدیل فعلا به همین وصلش کرد.چون احتمالا تا چند ماهه دیگه باید بندازیمش دور.در این صورت آرکید خروجی FULL HD هم داره؟
4:یعنی سه چراغه شدن یه جورایی به دستگاه یه به عبارتی دیگر به شانس ما بستگی داره{من خیلی بد شانسم ها:((}
5:این کیت Play & Charge واسه دسته هست؟فکر نکنم فعلا قطعات اضافی لازم داشته باشم.بذار حرفه ای تر شدم اونوقت.....
6:کجا میتونم قیمت بازاری و به روز تمام مدل های ایکس باکس رو پیدا کنم{هر کس از راه رسیده یه قیمت وارد کرده ما هم گیج شدیم}
7:احتمال داره تا 1 یا 2 ماه آینده الایت با برد جاسپر معرفی بشه{دیگه حداکثر تا خرداد}اگه آره پس ارزش داره تا صبر کنیم تا الایت با برد جاسپر بیاد؟
با تشکر

سلام
من جند وقته یه 360 فالکون خریدم میترسم یه وقت بسوزه
دو ساعت بازی میکنم نیم ساعت به دستگاه استراحت میدم
این اندازه استراحت کافی یا باید بیشتر بهش استراحت بدم
لطفا راهنمایی کنید

سلام
من جند وقته یه 360 فالکون خریدم میترسم یه وقت بسوزه
دو ساعت بازی میکنم نیم ساعت به دستگاه استراحت میدم
این اندازه استراحت کافی یا باید بیشتر بهش استراحت بدم
لطفا راهنمایی کنید

همین طور خوبه...
اما می تونی برای این که کنسول مشکلی پیش نیاد براش،از روش های کولینگ استفاده کنی.

من برای دسته ی 360 باتری معمولی میندازم زود زود خاموش میشه حتی 2ساعت بیشتر کا نمیکنه
چی کار کنم:confused:
چی باتری باید بندازم:confused::confused:
آیا اشکال از دسته هست:((

باید باتری الکالاین بندازی روش نوشتهAA و زیر aa نوشته ALKALINE

باتری معمولی کفاف نمیده-
اگه پول دستت بود برو 20 تومن بده 4 تا باتری سونی شارژی اصل بخر
با شارژرش -
دیگه دنگ و فنگ نداشته باشی-

باتری معمولی هم اگه خواستی بخری
یا انرژایزر بخر-یا- دوراسل(4 تاش نزدیک 2000 تومن هست)

موفق باشید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or