راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

سلام با تشکر چند تا سوال داشتم
1:تمام قطعات{قطعات اضافه الایت نسبت به آرکید}رو میشه بعدا خرید؟یعنی میشه یه الایت با برد جاسپر جمع کرد؟
در این صورت قیمتش بیشتر نمیشه یا قطعات با هم چفت خواهند شد؟
چون از لحاظ مالی زیاد مشکلی ندارم و فقط میخوام دستگاه امکاناتش فول باشه و سه چراغه نشه!!!!
2:این دیسکهای Verbatim دیسکهای ارجیناله؟اگه نه پس چرا از این رایتی ها گرونتره؟
3:صد در صد مشکلی نداره؟البته الان نگاه کردم دیدم 2 تا فیش داره:blushing: یعنی یه ویدیو و یک audio.یعنی 2 فیشه هست.نمیشه با یه تبدیل فعلا به همین وصلش کرد.چون احتمالا تا چند ماهه دیگه باید بندازیمش دور.در این صورت آرکید خروجی FULL HD هم داره؟
4:یعنی سه چراغه شدن یه جورایی به دستگاه یه به عبارتی دیگر به شانس ما بستگی داره{من خیلی بد شانسم ها:((}
5:این کیت Play & Charge واسه دسته هست؟فکر نکنم فعلا قطعات اضافی لازم داشته باشم.بذار حرفه ای تر شدم اونوقت.....
6:کجا میتونم قیمت بازاری و به روز تمام مدل های ایکس باکس رو پیدا کنم{هر کس از راه رسیده یه قیمت وارد کرده ما هم گیج شدیم}
7:احتمال داره تا 1 یا 2 ماه آینده الایت با برد جاسپر معرفی بشه{دیگه حداکثر تا خرداد}اگه آره پس ارزش داره تا صبر کنیم تا الایت با برد جاسپر بیاد؟
با تشکر
1-بله میشه خرید-قطعات اضافش چیز خفنی نیست یک هارد 120 اصل کار هست و کابلHDMI

که کلا 200 میشه-(در گرون ترین حالت)الان بهتره ارکید با برد جسپر بخری -بعد این وسایل رو بهش وصل کنی -چون هنوز الایت با این مادر برد تولید نشده(یا حد اقل تو ایران وجود نداره)

2-این مدل دیسک-با کیفیت ترینDVD9موجود در بازاره -و ارجینا قضیش فرق میکنه-
بازی ها رو روی این دیسک کپی میکنند- که هم کیفیت و هم طول عمر بیشتری داره

3-اگه تلویزیونتون منظورته- با tvهای 21 اینچ به بالا میشه بازی کرد
نهایتش برای صداش یک اسپیکر بخر که کیفیت بهتری رو بگیری.وگرنه با یک فیش هم میشه
(فیشه سفسده دیگه)-(خودم هم قبلا از اینا داشتم)

4-دستگاه های جسپر تا الان امار خرابی نداشتن -اگه بتونی 3-4 ساعت بازی کنی و به دستگاه 1 ساعت استراحت بدی و بعد دوباره 4 ساعت بازی کنی چیزیش نمیشه-تضمین میکنم برات
(دستگاه من بردش فالکونه بدون هیچ روش کولینگ و بدون اینتر کولر-همین ساعتی که بهت دادم روشنه-تازی بیشتر):biggrin1::biggrin1:پس اگه جسپر بخری خیالت واقعا باید راحت باشه

5-این کیت برای اینه که وقتی با دسته بی سیم وصل میکنی-و باتری شارژیت،شارژش تموم شده باشه-میتونی این سیم رو به دشتگاه و پشت دسته وصل کنی و در حین بازی باتری رو هم شارژ کنی
به نظرم پست بالا رو بخون اون خیلی بهتر از اینه

6-برو توی تاپیک فروشگاه مجازی از اقا مجید و اقا پیام بپرس-قیمتا نهایتش 20 تومن بالا- پایین تره-اگه از توپ خونه میخری -فقط و فقط از فروشگاه فتحی بخر- از همه ارزون تر میشه-
ولی من اقا مجید رو پیشنهاد میکنم- چون میدونم چند روز پیش برای تعدادی از بچه ها جسپر وارد کد

7-به نظرم اگه معرفی بشه داره- چون الایت رو یک چیزی خاص تولید میکنن-همیشه الایتشون رهبر بوده و از همشون بهتره:biggrin1::biggrin1::biggrin1:-منم دارم خیلی سره:love::love:

:biggrin1::biggrin1::biggrin1:-منم دارم خیلی سره:love::love:
-ولی بازم فرقی نداره(اینطور که میگن با هم فر قی ندارنا -من شوخی کردم- ولی من حس گندگی بهم دست میده):biggrin1:

فعلا;)

آخرین ویرایش:
سلام بر دوستان گل گلاب عیدتون مبارک.
میشه کیس 360 رو عوض کرد؟ و یه halo یا elite (کیس) روش بزاریم؟ اگه آره کجا این کیسا رو دارن؟ قیمت؟
دوستانی که جسپر دارن میشه بگن قضیه این صدای نویز دستگاه حقیقت داره؟و این که کابل توی جعبه 3 فیشه هست؟
ممنون.

باید باتری الکالاین بندازی روش نوشتهAA و زیر aa نوشته ALKALINE

باتری معمولی کفاف نمیده-
اگه پول دستت بود برو 20 تومن بده 4 تا باتری سونی شارژی اصل بخر
با شارژرش -
دیگه دنگ و فنگ نداشته باشی-

باتری معمولی هم اگه خواستی بخری
یا انرژایزر بخر-یا- دوراسل(4 تاش نزدیک 2000 تومن هست)

موفق باشید
این باطری هایی که میگی بهتره یا quick charge ؟ مرسی

سلام بر دوستان گل گلاب عیدتون مبارک.
میشه کیس 360 رو عوض کرد؟ و یه halo یا elite (کیس) روش بزاریم؟ اگه آره کجا این کیسا رو دارن؟ قیمت؟
دوستانی که جسپر دارن میشه بگن قضیه این صدای نویز دستگاه حقیقت داره؟و این که کابل توی جعبه 3 فیشه هست؟
ممنون.
میشه قاب رو عوض کرد-ولی گیر اوردن قاب کیس HALOسخته ولی ملتELITEزیاد 3 چراق کردن
میتونی از اونا بخری-معمولا نکس جن میتونه برات گیر بیاره:-"

صدای نویز -:eek:-من باید اینو از بچه ها سوال بکنم-حتما
کابلش که بله -چون دستگاه ارکید و مبتی هست ،لوازم جانبیش هم در همین حده:-"
ولی کابل component از بچه ها میتونی 10 تومن هم گیر بیاری-HDMIهم 10-20 تومنه:-"

این باطری هایی که میگی بهتره یاquick charge ؟ مرسی
اگه منظورت شارژر های quick charge هست که -کلا بی خیال این نوع شارژر شو
همون باطری سونی بگیری با شارژر هم برات میمونه-هم کارت رو بهتر راه میندازه:-":-"
اگرم شارژی نمیخوای دوراسل-یا- انرژایزر بخر;)
ممنون

دوستان میگم کی قراره پریمیوم یا ELITE با برد jasper بیاد چون میخوام 360 بگیرم از آرکید هم شدیدآ بدم میاد

فعلا خبری نیست-
در بهترین حالت
شاید اواخر تابستون:-"
بدم میاد حرف درستی نیست:biggrin1:من جای تو بودی
ارکید جسپر میگرفتم -یک عدد هارد 60یا 120 رو هم جدا میگرفتم
باقی بساطش هم که دوتا کابل و یک هد ستده کلا 30 تومن نمیشه

اگه منظورت شارژر های quick charge هست که -کلا بی خیال این نوع شارژر شو
همون باطری سونی بگیری با شارژر هم برات میمونه-هم کارت رو بهتر راه میندازه:-":-"
اگرم شارژی نمیخوای دوراسل-یا- انرژایزر بخر;)
ممنون
با تشکر یه سوال دیگه اینکه این باطری های سونی که میگی ظرف چند ساعت بازی کردن شارژش خالی میشه و ظرف چند ساعت شارژ میشه؟
باز هم مرسی:love:

سلام دوستان کمک کنید لطفا من موندم که آرکد با برد جاسپر بگیرم یا پرمیوم با برد فالکون کدومشون برای روزی 3_4 ساعت بهتره و آیا فالکونهایی که جدید هستن مثلا مال 2008 اونها درصد 3 چراغیشون بیشتر از جاسپر هست

هرکی که میخواد 360بگیره باید با این حقیقت که 360 ممکنه یک روز 3چراغ بشه کنار بیاد تا الان نمیشه گفت فالکون بهتراز لانچه چون لانچ من هم 2سال کارکرد وسپس منفجر شد فالکونهای زیادی هم شنیدم که به سبک لانچ(زفیر)سه چراغه شدن این کنسول ایراد طراحی داره ومن یکی حیرون موندم چطور نمیتتونن رفع کنن این معضل رو
ضمنا ربطی به ساعات بازی نداره سه چراغ شدن این کنسول امیدوارم مایکروسافت تو کنسول جدیدش که احتمالا 2011 لانچ میشه این ایرادات رو برطرف کنه وگرنه رسما مرخصه

بچه ها اگه میشه سریع یه راهنمایی به من بدید.من الان 3 ماهه 360 پرمیوم خریدم.برد فالکون هست.ولی میتونم به قیمت 300-330 تومن بفروشمش.بعدا دوباره بخرم.یکی از دلایل مهمش هم نزدیکی به کنکور هست.نظر شما چیه؟این هم بگم که من از آقا پیام خریدم 350 تومن ولی الان میده 300 تومن:-"حالا چه کنم؟مرسی.

داداش بنظر من اگه می تونی 300 بفروشی بده بره ،یه آکشو بخر 20 تومنم بزار جیبت حالشو ببر!:biggrin1:
الان تو لباف پرمیوم 60 رو 280 میدن!:-"
آرکید جسپر اومده قیمت پرمیومو کشیدن پایین فروش بره

سلام دوستان یه سوال داشتم کلا آرکید با برد جاسپر الان ارزش خرید داره واینکه بدون هارد بازی کردن چه مشکلاتی داره؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or