راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

اقا ممکنه فرق xbox live gold و silver رو بگین؟؟اگه ممکنه به شکل کامل.ایا silver مجانیه؟؟:blushing:

با XBox Live Gold می تونید به صورت آنلاین بازی کنید.اما Silver قابلیت بازی کردن آنلاین رو باهاش ندارید و می تونید توی محیط XBL باهاش گشت بزنید و از Marketplace دانلود کنید.
جای سوالت هم توی بخش مربوط به XBox Live بود.

سلام

ببخشید اگر سوالم ربطی به این تاپیک نداره ! من با قسمت های این فروم آشنا نیستم و جایی هم بهتر از اینجا پیدا نکردم برای مطرح کردن سوالم .

من میخوام یک دسته ی 360 از نوع بی سیم مشکی یا سفید فرقی نمیکنه رو به کامپیوتر وصل کنم !

میشه کمکم کنید که چه چیزهایی باید تهیه کنم ؟

کلا یکم توضیح بدید قضیه چیه فرض کنید من فقط میدونم دسته ی 360 به کامپیوتر میخوره در حد همین :biggrin1:

خیلی ممنون میشم در این زمینه راهنماییم کنید .

مرسی

دوستان میخواستم بدونم 360 هم مثل ps3 هر چند وقت یکبار فرم ویرش آپدیت میشه؟؟این فرم ویرهای ixtreme که میاد مثل ps3 یا فقط برای درایو و جلوگیری از هک کردنه؟؟مثلا این فرم ویر 1.6 که صحبتش هست جریانش چیه؟؟:blushing:

سلام

ببخشید اگر سوالم ربطی به این تاپیک نداره ! من با قسمت های این فروم آشنا نیستم و جایی هم بهتر از اینجا پیدا نکردم برای مطرح کردن سوالم .

من میخوام یک دسته ی 360 از نوع بی سیم مشکی یا سفید فرقی نمیکنه رو به کامپیوتر وصل کنم !

میشه کمکم کنید که چه چیزهایی باید تهیه کنم ؟

کلا یکم توضیح بدید قضیه چیه فرض کنید من فقط میدونم دسته ی 360 به کامپیوتر میخوره در حد همین :biggrin1:

خیلی ممنون میشم در این زمینه راهنماییم کنید .

مرسی

باید این وسیله رو تهیه کنی که بین دسته و PC ارتباط برقرار کنه..

http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360wirelessnetadapter/

ولی از من میشنوی یک دسته با سیم بخر خیال خودتو راحت کن..چون این خرجش زیاده..

باید این وسیله رو تهیه کنی که بین دسته و PC ارتباط برقرار کنه..

http://www.xbox.com/en-US/hardware/x/xbox360wirelessnetadapter/

ولی از من میشنوی یک دسته با سیم بخر خیال خودتو راحت کن..چون این خرجش زیاده..

خیلی ممنون عزیز

آخه با سیم درد سر ! اگر اون Video ای که تو خود 360 هست و تبلیغ بی سیم بودن رو میکنه دیده باشی ! من دقیقا همونم :biggrin1:

برای همین میخوام بی سیم باشه .

سلام.آقا منم میخوام 360 بخرم.میخوام شما کمکم کنید
1-یک سایت معتبر میخوام که ازش سفارش بدم.البته با قیمت مناسب.(معتبرا نمیخوام پولم هدر بره.یک عمر منتظر وقتی بودم که 360 بخرم)
2-چه نوع tv میخواد؟چند اینچی باشه؟
3-چه وسایلی باید داشته باشم؟
4-وقتی میخوای سفارش بدی ریجنت کنسول رو هم موقع سفارش مشخص میکنه یا وقتی رسید میفهمی؟
5-کودوم نوع 360 بهتره؟من نظرم رو الیت هست.
6-قضیه اون 3 تا چراغ چیه؟چه چیزیه تو ایکس باکس؟و اینکه میگفتن یه چیز امنیتی داره اول کار و باید تاریخ بزنی و این چیزا.این قضیش چیه؟
7-بعضی بازیا بالاشون زده xbox live اونا فقط رو کنسول ایکس باکس خاصی میان یا رو همه ی 360 ها میان؟
8-یه سایت برا سفارش بازیهای 360 هم نیاز دارم.لطفا معرفی کنید(این یکی هم معتبر باشه)
ببخشید اینقدر سوال پرسیدم.اگه بازم چیزی به ذهنم رسید میپرسم.با کمال تشکر
امیرحسین:love:
سلام
1. از اقا پیام بگیر http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9516&page=243
2.هم Tv معمولی میخوره هم LCD فرق هم نمیکنه چند اینچ باشه
3.چیز خاصی نمیخواد
4.همونجا که میخری بهت میگه چه ریجنی هست (90% پال هست)
5.الیت از همشون بهتره
6.سه چراغ به علت گرمای زیاد رخ میده مثلا خراب شدن GPU و CPU
7.رو همه ی 360 ها میاد
8.از آقا مهدی بگیر http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9516&page=243

بچه میگم این xbox های الایت و پریمیوم یه تاجی بالا سرشون هست که ارکید نداره.میشه یه توضیحی بدید اینا چیه خیلی ممنون میشم چون من میخام xbox بخرم این موضوع منو سردرگم کرده :blushing:

بچه میگم این xbox های الایت و پریمیوم یه تاجی بالا سرشون هست که ارکید نداره.میشه یه توضیحی بدید اینا چیه خیلی ممنون میشم چون من میخام xbox بخرم این موضوع منو سردرگم کرده :blushing:
تقريبا هيچ چيز جز هارد كه اونو بعدا ميتوني بزاري روي آركد.
جديدا شايعه شده كه مايكروسافت ميخواه كلا توليد اليت رو ببنده به جز براي پك هاي وي‍ژه ، مثل همين پك Resident Evil 5 كه قرمز رنگ مي باشد.
شما به نظر من يه آركد بگير بعدا از آقا ميثم يه هارد 120 گيگ هك شده بگير با قيمت 100 هزار تومان.
هيچ تفاوتي نداره جز اينكه پول بيشتري پرداخت مي كنيد براي پرميوم و اليت.
همين.:eek:

آخرین ویرایش:

فرق خاصی ندارن فقط وسایل جانبیشون فرق میکنه.. مدل الیت از همه کامل تر هست..

الیت هارد 120 گیگ (180 تومن) کابل HDMI که 25 تومن و مبدل صدا و کابل 6 فیشی هم داره ..

مدل پریمیوم هم هارد 60 گیگ کابل 6 فیشی داره.. که مدل آرکد اینها رو نداره..

البته شما میتونید اینها رو جداگانه تهیه کنید..

1-یک سایت معتبر میخوام که ازش سفارش بدم.البته با قیمت مناسب.(معتبرا نمیخوام پولم هدر بره.یک عمر منتظر وقتی بودم که 360 بخرم)

توی فروشگاه مجازی همین سایت دوستان قابل اعتماد هستند هم آقا مجید و هم پیام رو من میشناسم که قابل اطمینان هستن..

-قضیه اون 3 تا چراغ چیه؟چه چیزیه تو ایکس باکس؟و اینکه میگفتن یه چیز امنیتی داره اول کار و باید تاریخ بزنی و این چیزا.این قضیش چیه؟

وقتی دستگاه خراب میشه چراغهای قرمزش روشن میشه که این چراغها یک کدی میده که هر کدام نشانه خرابی قستمی از دستگاه هست..

فقط باید به تاریخ دستگاه نگاه کنی که مادربردش فالکون یا جاسپر باشه.. چون مدل های قدیمی مشکلاتی داشتن..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or