راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
بچه ها میگم،الان یه نفر اومد تو مغازه میخواست ویتا شو به قیمت 400 با بازی کیلزون و رم 8 بفروشه.من الان 2هفته ای میشه ویتام رو فروختم.به نظرشما بگیرمش؟؟دلم برا ویتا تنگ شده:x=((

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
بچه ها میگم،الان یه نفر اومد تو مغازه میخواست ویتا شو به قیمت 400 با بازی کیلزون و رم 8 بفروشه.من الان 2هفته ای میشه ویتام رو فروختم.به نظرشما بگیرمش؟؟دلم برا ویتا تنگ شده:x=((

چرا ازاین قیمتا طرف ما نمیاد؟
بخرش باو رو هوا با تیر میزننش

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام

قیمت ویتا الان چنده آکبندش؟

قیمت بازی هاش تو چه رنجیه؟

میشه سایتی معرفی کنید توش لیست بازیا ویتا باشه؟

من از سبک rpg اصلا خوشم نمیاد بازیا خنده دار . پلتفرمر . فانتزی و اینجور بازیا دوست دارم ویتا تو این سبکا داره ؟

بازی مثل کیلوزنش مثل کیلزون psp ه یا مثل نسخه کنسولیه ؟ چون نسخه psp بیشتر شبیه بازیا کماندویی و استراتژیک بود

کپی خور شده؟ یا چه حد تو کپی خور شدن پیش رفته؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
قیمت ویتا الان چنده آکبندش؟

قیمت بازی هاش تو چه رنجیه؟

من از سبک rpg اصلا خوشم نمیاد بازیا خنده دار . پلتفرمر . فانتزی و اینجور بازیا دوست دارم ویتا تو این سبکا داره ؟

فکر کنم بخش مهمی از بازیهاش در سبک jrpg هستش و بازی های خنده دار و فانتزی (غیر jrpg) کم داره یا خیلی کم (اگر اشتباه مینکم بگید ممنون میشم)

قیمت بازیهاش هم از حدود 70 تا 150 هست تقریبا

خود کنسول هم که از حدود 675 مدل wifi (قیمت دقیق ندارم)

تاجایی که میدونم هنوز کپی خوری نشده که بشه بازی های ویتا رو باهاش اجرا کرد(باز دوستانی که بهتر میدونند هکش چطوره بگند ممنون میشم)

آخرین ویرایش:

navidthx

کاربر سایت
Feb 26, 2009
2
سلام به دوستان من یک دستگاه psvita wifi ریجن 2 دسته دوم خریدم تو قسمت psn ای دی کسی که ازش خریدم سیو شده چطوری باید واسه خودم ای دی بسازم لطفا راهنمایی کنید
در ضمن شنیدم باید دستگاهو یک بار فرمت کرد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به دوستان من یک دستگاه psvita wifi ریجن 2 دسته دوم خریدم تو قسمت psn ای دی کسی که ازش خریدم سیو شده چطوری باید واسه خودم ای دی بسازم لطفا راهنمایی کنید
در ضمن شنیدم باید دستگاهو یک بار فرمت کرد
سلام عزیز
ویتا مبارک باشه
بله درست شنیدید . دستگاه رو خاموش کنید و بعد دستتون رو روی ps button و Power و R نگه دارید تا دستگاه از safe mode بالا بیاد. اونجا باید دستگاه رو restore to factory default کنید . همه چیز پاک میشه و دستگاه از ابتدا بالا میاد. و میتونید اکانت جدید رو وارد کنید.

amirreza 47

کاربر سایت
Dec 11, 2013
54
ببخشيد يك سوال داشتم من الان باندل كيلزون ps vita رو گرفتم حالا اين بازي فيزيكي نيست و بايد دانلود كنم حالا يك سوال برام پيش اومده چون ريجن اكانت من ١ هست ميتونم باهاش بازي رو دانلود كنم (چون ريجن كنسول ٢ بود به احتمال زياد بازي هم ٢ هست) ؟ اگه نميتونم من الان با يك اكانت ريجن دو ساين اين كنم بازي رو دانلود كنم بعدش ميتونم با اون اكانت ريجن يك مولتيشو بازي كنم؟ ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببخشيد يك سوال داشتم من الان باندل كيلزون ps vita رو گرفتم حالا اين بازي فيزيكي نيست و بايد دانلود كنم حالا يك سوال برام پيش اومده چون ريجن اكانت من ١ هست ميتونم باهاش بازي رو دانلود كنم (چون ريجن كنسول ٢ بود به احتمال زياد بازي هم ٢ هست) ؟ اگه نميتونم من الان با يك اكانت ريجن دو ساين اين كنم بازي رو دانلود كنم بعدش ميتونم با اون اكانت ريجن يك مولتيشو بازي كنم؟ ممنون
باید ریجنه کده بازی killzone با ریجنه اکانتت یکی باشه تا بشه استفاده کرد . بله اگر ریجنه باندلی که گرفتین 2 هست بازی هم کده داخلش برای ریجن 2 هست .
خیر .
در نظر داشته باشید که ویتا در یک زمان فقط یک اکانت قبول میکنه و برای سوییچ بین اکانتها بایستی دستگاه رو فرمت و دوباره اکانت جدید رو بدید .
قابلیت share بازیهای ویتا بین اکانتها اصلا وجود نداره .
برای بازی kz بایستی اکانت ریجن 2 بسازید و بازی رو دانلود و بازی کنید

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
اين تفاوت قيمت برا چيه دقيقا ؟!

من دیروز قیمت گرفتم باندل کیلزون 850 بود - ویتا معمولی 700 اختلاف قیمت به خاطر باندل یا مدل معمولی wifi و 3G هستش
ویتا 2000 هم ندیدم اصلا ندارن ( احتمالا به خاطر فروش کم ویتا هنوز قبلی ها رو نفروختن که جدید بیارن یا اگه هست خیلی کمه )

lmessi

کاربر سایت
Jun 3, 2014
191
نام
iman
صحبت های رامتین رو تکمیل کنم ,مدل 3G ریجن 2 با سیم کارت های ایران کار میکنه ولی ریجن یک لاک هستش,
به همین علت 3G ریجن 2 کمی قیمت بیشتری داره.

با این که قیمت خریدشون یکی هست اما چون ریجن دو سیمکارت ایرانو میخوره یه 50-60 تومنی یا بیشتر میکشن روش:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر