راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان این دستگاهی که من میخوام بخرم لاک t&t هست. این مدل 3g دیگه وای فای نداره؟ به نظرتون میارزه بخرمش؟ چند بخرمش خوبه؟

وای فای داره و جیپی اس هم داره ولی خب لاک هست اما به خریدنش میارزه

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ببين تو الان رفتي تو كف ويتاداما ابنو بدون كه بعدا كه بخري اونقدرا هم حال نميكني!يكي از دلايلش هم همين بازي هاي گرونشه چون هك نشده و..به غير از اينم دليل هستش..
اين نظر شخصيه و چيزيه كه براي من پيش اومد.. و نظر من هستش و قصدم راهنماييه.
از نظر من كه نخري بهتره...اگرم ميخواي بخر اما بعدا به حرفم ميرسي!

درسته حق باتوه

خود من psp fat داشتم تازه اومده بود بخاطر هک نبودن و وقتی هم هک اومد کلی دردسر داشت بیخیال شدم فروختمش اما تازه بعد از این همه مدت رفتم یه psp street گرفتم اونم بخاطر بازیا قشنگش

درسته psp و psvita هر دو بازیا rpg قشنگی دارن اما تو سبک ها شوتر و ............. هم بازیا بینظیری دارن

روی همین psp من حداقل 10 تا بازی شوتر قشنگ دارم بازی سبک ترس و اکشن و ......................... یعنی تو تمام سبک ها بازیا خیلی قشنگی براش اومده

هر وقت psvita هک شه و هک درست حسابی براش بیاد حتما میخرم تو نسل 7 کنسول دستی ds که دو نسخه اول هیچ سیستم درست حسابی هم نداشتن نزدیک 3 سال طول کشید هک شه psvita که برای سونیه . سونی هم به کنسولا غیر قابل هک معروفه

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
درسته حق باتوه

خود من psp fat داشتم تازه اومده بود بخاطر هک نبودن و وقتی هم هک اومد کلی دردسر داشت بیخیال شدم فروختمش اما تازه بعد از این همه مدت رفتم یه psp street گرفتم اونم بخاطر بازیا قشنگش

درسته psp و psvita هر دو بازیا rpg قشنگی دارن اما تو سبک ها شوتر و ............. هم بازیا بینظیری دارن

روی همین psp من حداقل 10 تا بازی شوتر قشنگ دارم بازی سبک ترس و اکشن و ......................... یعنی تو تمام سبک ها بازیا خیلی قشنگی براش اومده

هر وقت psvita هک شه و هک درست حسابی براش بیاد حتما میخرم تو نسل 7 کنسول دستی ds که دو نسخه اول هیچ سیستم درست حسابی هم نداشتن نزدیک 3 سال طول کشید هک شه psvita که برای سونیه . سونی هم به کنسولا غیر قابل هک معروفه

PSP یه کنسولی به یاد موندنی هستش ! با این برای شوتر بازی کردن درست نشده بود ولی بازی های بسیار خوبی داره که مثالش روی PS Vita نیست مثل سایفون فیلطـــر یا ساکام که فوق العاده بودن
خداییش هیچوقت نشد من از PSP زده بشم منی که نقش آفرینی دوست ندارم باعث شد بشینم Crisis core رو بازی کنم پشت هم
یا از بازی های ژاپنی خوشم نمیاد 3rd birthday رو عاشقش بشم

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
PSP یه کنسولی به یاد موندنی هستش ! با این برای شوتر بازی کردن درست نشده بود ولی بازی های بسیار خوبی داره که مثالش روی PS Vita نیست مثل سایفون فیلطـــر یا ساکام که فوق العاده بودن
خداییش هیچوقت نشد من از PSP زده بشم منی که نقش آفرینی دوست ندارم باعث شد بشینم Crisis core رو بازی کنم پشت هم
یا از بازی های ژاپنی خوشم نمیاد 3rd birthday رو عاشقش بشم

درسته واقعا بیاد موندیه از هر لحاظ واقعا عالیه psp برای من همیشه تداعی پلی 2 دستی شده پیشرفت کرده بوده

بازیا محشر عناوین زیاد و خوب . خوش دست و خوش ساخت . صفحه نمایش عالی . امکانات نتفرقه عالی و ............................................. حتی راحت بازیا پلی 1 روش میتونی بازی کنی

یه روشی هم هست که psp اورکلاک میشه بازیا پلی 2 هم میشه روش بازی کرد.

آره شوترا قشنگ و قویی داره خود من دیروز مدال افتخار قهرمان 2 روش تموم کردم عالی بود.

آره واقعا آدم اصلا ضده نمیشه خوبی psp اینه امکانات مولتی مدیا قویی هم داره جلوه ها بصریش هم خیلی با کیفیته

من با بازی toystory 3 روی psp واقعا حال کردم بازی dfjam و c50 روی psp بازی کردم خیلی بهتر از پلی 2 بودن

همیشه تو دلم مونده بود یه بازی موزیک بخصوص راک بازی کنم اما گیتار و لوازم جداگون میخواد تو psp بازیا موزیک و دیجی بدون لوازم اضافه بازی میکنم حس خیلی خوبی دارم

بازی 3rd birthday که دیونه کننده اس

فقط زیاد با کیلزون psp حال نکردم بجا اول شخص یا سوم شخص دوربین از بالاس مثل بازیا گیم بوی ادونس شده

ولی بقیه شوتراش عالی بودن همه

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,361
نام
بابک
سلام دوستان.اگه خدا بخواد من میخوام ی ویتا بگیرم.میخواستم بدونم وای فای بهتره یا 3g .و چه فرقی دارن؟و بازیهای خوب واسش چیه.و اینکه واسش nba اومده؟ و در اخر اینکه تا چندسال ساپورت میشه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان.اگه خدا بخواد من میخوام ی ویتا بگیرم.میخواستم بدونم وای فای بهتره یا 3g .و چه فرقی دارن؟و بازیهای خوب واسش چیه.و اینکه واسش nba اومده؟ و در اخر اینکه تا چندسال ساپورت میشه؟
wifi و یا 3g باید به نیازه خودت نگاه کنی
از نظر شخصی 3g برای من یکی استفاده ای نداره . بازیهای انلاینشم باید با wifi وصل بشی و 3g نمیشه. 3g صرفا برای وبگردی و ... دانلود کم اینا هست بیشتر . همچنین نسخه 3g دارای GPS هم هست .
nba هم فکر نکنم اومده باشه . از بین بازیهای قدیمی Psp موجود هست.
بازیهای خوبش هم Uncharted - Killzone - Tearaway - LBP - GR - Wipeout - unit 13 برای شروع خوبه. تعداده زیادی هم بازیهای indie عالی هست مثل Guacamelee- lone survivor - terraria - rainbow moon - runner 2 - tales from space و ... که باید از psn بگیری
با توجه به چرخه طبیعی یک کنسول و psp فکر میکنم تا 4-5 سال دیگه .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فیفا نداره؟ اگه داره گرافیکش چطوره؟میرزه هشتصدتومن بدم واسش؟
Fifa داره
گرافیکش هم میتونی عکسهای مربوطش رو توی نت سرچ کنی یا تاپیکهای مربوطش سر بزنی
گرافیکش ok هست خوش بیشتر شبیه fifa 11 اینا میمونه از نظر gameplay .
ارزش هم بستگی به خودت داره. یک نگاه به بازیهای حاضر بندازی و بازیهای اینده میتونی ارزش یابی درست تری بکنی تا اینکه ما بهت بگیم داره یا نه
(شخصی داره چون من عاشقه بازیهای jrpg اینا هستم )

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
ویتا هک شده؟الان قیمت خودش و بازیاش چنده؟

ویتا هک نشده و باید از بازی های اورجینال استفاده کنید (ظاهرا یه هک برای اجرای بازی های PSP براش اومده)
قیمت مدل Wi-Fi بین 800 تا 850 هست.( البته قیمتی که دارم برای 2 هفته پیشه)
قیمت بازی های جدید بین 130 تا 160 هست.

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,361
نام
بابک
پس بازیاش گرونه. فکر نکنم بیرزه

Sent from my C6903 using Tapatalk

دوستان که تو ایرانن کلا خرید ویتارو پیشنهاد میکنن؟من ps4 دارم.این قابلیت ریموت پلی چیه؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر