راهنمایی در مراحل Darksiders II

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
از کجا می شه فهمید شناخته
چه ایتمی خودش میده یا باید پیداشون کنم
خودش میده، وقتی‌ وارد اولین منطقه قابل گشت میشی‌ تو بازی ( بعد حدوداً نیم ساعت بازی کردن) یه جایی‌ هست به اسم Serpent Tome، اون تو هست.

The fire at rain

کاربر سایت
Jul 10, 2008
11
نام
Amir salar
خودش میده، وقتی‌ وارد اولین منطقه قابل گشت میشی‌ تو بازی ( بعد حدوداً نیم ساعت بازی کردن) یه جایی‌ هست به اسم Serpent Tome، اون تو هست.

حله فقط فرقی نمیکنه که سیو الان ریختم من الان توی کالترام هستم یا اینکه باید برم از اول بازی کنم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
حله فقط فرقی نمیکنه که سیو الان ریختم من الان توی کالترام هستم یا اینکه باید برم از اول بازی کنم
نمیدونم :D، ولی‌ اگه حتا بده هم اونا به دردت نمیخورن، اونایی که خود بازی با داشتن سیو میده معمولا آیتم‌های ضعیفی هستن که جلو دشمنای اول بازی خوب عمل می‌کنن.
Lvl 5-6

Darksiders II

کاربر سایت
Oct 24, 2012
4
نام
ahad
Salam

Shoma bayad DirectX ro Download Konid va bad nasbesh Konin
DirectX 11.last.update.kingsdownload.com
Linke Fogh ra Dar Google Bezanin Search Konin

---------- نوشته در 07:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:13 PM ارسال شده بود ----------

سلام
شما باید برید از زیر فعال کنی

---------- نوشته در 07:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:07 PM ارسال شده بود ----------

سلام
تو دست راستش چند تا بمب داره وقتی میخواد شما رو بزنه Alt را فشار دهید تا از زیر دستش فرار کنید
بعد با تفنگ نشانه گیری و شلیک کنید و بعد که دستش رو زمین افتاد با دست جادویی هدف گیری کنید و به الماسی که در دستش هست ضربه وارد کنید
و بعد یه توپ بمبی به طرف شما شلیک میکنه که باید نزدیک غول شده و با تفنگ بمب را بزنید تا غول با بمب خودش نابود بشه
و بعد دوباره دست چپشو بزنید

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
الله وکیلی بازی خیلی چرته اصلا بازیشو اولشو دیدم انداختم کنار
1 کش کجا 2 کجا
الان راهنمایی هم میخواد:d

کجای بازی چرته این همه نظری که نوشته شده همش به خاطر زیبایی بازی حالا یه سری مثل من دارن لحظه شماری می کنن 3 این بازی هم بیاد یه سری هم مثل شما حالشون از بازی به هم می خوره به نظر من هر جفت نسخه ها قشنگ بود.

Darksiders II

کاربر سایت
Oct 24, 2012
4
نام
ahad
سلام
اول نقشه را بزین باز شه و بعدش کلید Space را بزن بعدش موس را ببر روی هر جای که میخوای بری و در آخر Enter را بزنین

---------- نوشته در 01:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:51 AM ارسال شده بود ----------

سلام
شما باید بمب را پرتاب کنید بمونه رو دیوار بعدش برید از رو دیوار برش دارین

---------- نوشته در 02:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:55 AM ارسال شده بود ----------

سلام
شما وقتی این غول را کشتین کلید (o) را فشار بدید تا نقشه باز بشه . بعد کلید Space را فشار دهید تا نقشه با مراحل مختلف برای شما باز شود موس خود را ببرید روی یک نقشه دیگه که به شکل در نشون داده میشه و کلید Enter را بزنید تا از این مرحلا خارج شوید تا به مرحله دیگر دست یابید

---------- نوشته در 02:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:01 AM ارسال شده بود ----------

سلام
اگه میخوای غول را نابود کنی کلید w + Shift را نگه میداری و تند تند کلید Alt را فشار میدی و بهش ضربه میزنی

---------- نوشته در 02:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:07 AM ارسال شده بود ----------

سلام در این مرحله یه پرتال دیگه داره که نور حرارتی جادویی جلوش هست اگه بری اونو بزنی داخل همون دایره همینجا رو نشون میده که الان تو عکس جلوش ایستادی دوباره باید پرتال رو بزنی تا منفجر بشه

---------- نوشته در 02:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:23 AM ارسال شده بود ----------

سلام
شما باید بمب را برداری و به پشتش پرتاب کنید و با اسلحه بزنید تا منفجر بشه تا مسیری که شما میخواین بره

---------- نوشته در 02:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:28 AM ارسال شده بود ----------

سلام
وقتی غول را کشتین کلید (O) را فشار بدید تا نقشه برای شما باز شود وقتی نقشه باز شد کلید Space را فشار دهید مراحل بعدی برای شما باز میشود و بعد موس خود را به مرحله ای که میخواین برید
انتخاب کنید و کلید Enter را بزنید تا از این مرحله خارج شوید و به مرحله بعدی برای شما باز بشه

---------- نوشته در 02:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:32 AM ارسال شده بود ----------

سلام
وقتی غول را کشتین کلید (O) را فشار بدید تا نقشه برای شما باز شود وقتی نقشه باز شد کلید Space را فشار دهید مراحل بعدی برای شما باز میشود و بعد موس خود را به مرحله ای که میخواین برید
انتخاب کنید و کلید Enter را بزنید تا از این مرحله خارج شوید و به مرحله بعدی برای شما باز بشه

---------- نوشته در 02:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:35 AM ارسال شده بود ----------

سلام
به دیوارها نگاه کنی متوجه میشی که بعضی از جاهای دیوار رو سفید نشون میده قسمت های سفید دیوار برای پریدن است

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
سلام
اول نقشه را بزین باز شه و بعدش کلید Space را بزن بعدش موس را ببر روی هر جای که میخوای بری و در آخر Enter را بزنین

---------- نوشته در 01:55 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:51 AM ارسال شده بود ----------

سلام
شما باید بمب را پرتاب کنید بمونه رو دیوار بعدش برید از رو دیوار برش دارین

---------- نوشته در 02:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:55 AM ارسال شده بود ----------

سلام
شما وقتی این غول را کشتین کلید (o) را فشار بدید تا نقشه باز بشه . بعد کلید Space را فشار دهید تا نقشه با مراحل مختلف برای شما باز شود موس خود را ببرید روی یک نقشه دیگه که به شکل در نشون داده میشه و کلید Enter را بزنید تا از این مرحلا خارج شوید تا به مرحله دیگر دست یابید

---------- نوشته در 02:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:01 AM ارسال شده بود ----------

سلام
اگه میخوای غول را نابود کنی کلید w + Shift را نگه میداری و تند تند کلید Alt را فشار میدی و بهش ضربه میزنی

---------- نوشته در 02:23 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:07 AM ارسال شده بود ----------

سلام در این مرحله یه پرتال دیگه داره که نور حرارتی جادویی جلوش هست اگه بری اونو بزنی داخل همون دایره همینجا رو نشون میده که الان تو عکس جلوش ایستادی دوباره باید پرتال رو بزنی تا منفجر بشه

---------- نوشته در 02:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:23 AM ارسال شده بود ----------

سلام
شما باید بمب را برداری و به پشتش پرتاب کنید و با اسلحه بزنید تا منفجر بشه تا مسیری که شما میخواین بره

---------- نوشته در 02:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:28 AM ارسال شده بود ----------

سلام

---------- نوشته در 02:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:32 AM ارسال شده بود ----------

سلام

---------- نوشته در 02:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:35 AM ارسال شده بود ----------

سلام
به دیوارها نگاه کنی متوجه میشی که بعضی از جاهای دیوار رو سفید نشون میده قسمت های سفید دیوار برای پریدن است

عزیز شما عضو جدیدی هنوز نا آشنایی اگر می خوای نوشته ای بزاری و به درد کسی بخوره باید بیای آخرین صفحه تا اگر کسی نوشته ای گذاشته بود به چیزی احتیاج داشت یا توی قسمتی گیر کرده بود اونجا جوابش رو بدی OK.همه ی این چیز هایی که شما نوشتی قطعا واسه صفحه های قبلی هست و الآن به درد کسی نمی خوره در ضمن این افراد به جوابشون رسیدن.

Darksiders II

کاربر سایت
Oct 24, 2012
4
نام
ahad
سلام
اون فانوس سبز را باید ببری سمت چپ مجسمه یه راهی هست که تقریبا مثل یک خرابه میمونه فانوس را با کلید E میزاری رو زمین خودت از دیوار میری اونور و با استفاده از جادویی که تو دستت هست فانوس را نشانه گیری میکنی و میکشی طرف خودت

---------- نوشته در 12:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:37 PM ارسال شده بود ----------

سلام
دایره سمت چپت را بزن فعال بشه و روبرو را هم بزن فعال بشه بعد بپر برو جلو

ABSOLOM

کاربر سایت
Aug 25, 2012
153
نام
کامیار
سلام
اون فانوس سبز را باید ببری سمت چپ مجسمه یه راهی هست که تقریبا مثل یک خرابه میمونه فانوس را با کلید E میزاری رو زمین خودت از دیوار میری اونور و با استفاده از جادویی که تو دستت هست فانوس را نشانه گیری میکنی و میکشی طرف خودت

---------- نوشته در 12:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:37 PM ارسال شده بود ----------

سلام
دایره سمت چپت را بزن فعال بشه و روبرو را هم بزن فعال بشه بعد بپر برو جلو

آقا من یه بار توی همین صفحه گفتم کسانی که توی صفحات قبلی مشکلشون رو گفتن جواب گرفتن چیز هایی که شما می نویسی به درد نخوره OK.

Darksiders II

کاربر سایت
Oct 24, 2012
4
نام
ahad
سلام
41:46:58 , لول 21 بازی تمام میشه؟

---------- نوشته در 10:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:06 PM ارسال شده بود ----------

سلام
سیو های من کلا پاک شده لطف میکنین به منم سیو بدین

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
41:46:58 , لول 21 بازی تمام میشه؟

---------- نوشته در 10:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:06 PM ارسال شده بود ----------

سلام
سیو های من کلا پاک شده لطف میکنین به منم سیو بدین
Lvl که مربوط می‌شه به خود بازی کن، تا lvl 30 می‌شه رفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر