راهنمایی در بازی هری پاتر 5 (محفل ققنوس)

cefcehi

کاربر سایت
Apr 18, 2011
9
کسی می دونه توی viduct یا کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه (کلاسی که آمبریج درس می داد) چیکار کنیم تا 100 در صد بشن؟ لطفا کمک کنید،من بدجوری گیر کردم ،من 92٪ بازی رو تموم کردم.

shahdix

کاربر سایت
May 7, 2011
6
نام
مهدی
سلام نترس بابا بازی ادامه داره من خودم الان 95 درصد بازی کردم ولی مثل اینکه هر چی جلوتر میری سخت تر میشه . برای اینکه بفهمید چه کارای باید بکنی برو به قسمت گیم اینفورمیشن توضیح داده . در ضمن اگه همه وسایل لونا رو پیدا کردی جاش رو به منم بگو / فقط 4 تاشون رو پیدا کردم ولی اخریش پیدا نمیشه.;;)

shahdix

کاربر سایت
May 7, 2011
6
نام
مهدی
کسی می دونه توی viduct یا کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه (کلاسی که آمبریج درس می داد) چیکار کنیم تا 100 در صد بشن؟ لطفا کمک کنید،من بدجوری گیر کردم ،من 92٪ بازی رو تموم کردم.
سلام وقی از viduct entranceوارد viduct شدی برو سمت راست همونجا میری رو دیوار وایمیستی بعد چند تا از این گوی های ابی بهت میده.:):)

shahdix

کاربر سایت
May 7, 2011
6
نام
مهدی
سلام توی کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه باید بری با وینگاردیوم لویوسا درب همه ی میز ها رو باز کنی اونوقت میری کنار میز تدریس وامستی و برا هر ردیف به طور جدا چوبت رو طرف میز اول میگیری وجادوی depulso رو انجام میدی و مثل دومینو درب تمام میز ها پشت سر هم بسته مرن .:):):):):):):):):):)

mammadfabregas

کاربر سایت
Oct 12, 2010
91
نام
محمد جواد
دوستان سلام.میدونم که یه مقدار دیره ولی چون داریم به اخرای هری پاتر میرسیم گفتم بهترین بازیشو که همین بایشه دوبازه تموم کنم.من این بازی رو رویps2یه بار تموم کردم ولی حالا که روی pc میخوام نمومش کنم مشکل کنترل دارم.با موس کیبرد خیلی سخته با دسته راحت تر.
سوال من اینه کسی میدون چه جور میشه با دسته تو بازی کار کرد؟؟؟؟؟؟

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
التماس میکنم اگه کسی میدونه که چجوری باید دوربینcolin creevey رو بدست بیارم بهش برگردونم بهم بگه اتماس میکنم نوکر در خونه ینوکر شما میشم اگه بهم بگین که باید چیکار کنم

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
جون هر کی دوست دارید اگه میدونید که چجوری میشه دوریبن colin creevey بهش داد بهم بگید 99999999999999قرن که تو این قسمت گیر کردم دیگه پیرشدم همه اعضارو جمع کردم فقط همین مونده التماس میکنم اگه می دونید بهم بگید خواهش مکنم توروخدا جون ننتون جون پدرتون بهم بگید

هری

کاربر سایت
Jul 13, 2011
2
من دارم به اعضای الف دال کمک میکنم.تو لیستم فقط 3 نفر مونده که نمیدونم باید باهاشون چی کار کرد.یکی اسنیپه یکی فلیت ویکه یکی هم دین توماسه.اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

• Love
Reactions: Ron Weasly

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
من دارم به اعضای الف دال کمک میکنم.تو لیستم فقط 3 نفر مونده که نمیدونم باید باهاشون چی کار کرد.یکی اسنیپه یکی فلیت ویکه یکی هم دین توماسه.اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

من تازه همین چند ساعت پیش بازی رو تموم کردم من اسنیپ رو که نمیدونم باید چیکار کنی اگر کار اسنیپ رو هم انجام ندی زیاد مهم نیست اون فقط واسه کار های امتیاز اورهولی دین توماس رو می دونم باید چیکار کنی توباید واسش گیاه جمع اوری کنی جاهای گیاه هارو هم بهت میگم

1- کنار اون پل ورودی مدرسه
2- راه رسیدن به خانه ی جغد ها
3-کنار دایره سنگی
4- اگه اشتباه نکنم اون سراشیبی که میرسه به دین توماس
5- یک گیاه جیغ کشو توی گلدون تو کلاس گیاه شناسی

نکته: 4 تای اول شبیه گل هستن وتو بامربع زدن می تونی او هارو بگیری امه پنجمی که جاشو بهت گفتم گل نیست ولی اینم با مربع زدن می تونی که بگیریش.

امافلیت من نمی دونم کیه ولی اگر از فلیت منظورت همون پروفوسور کوتوله هستش باید بری تو اونجایی کهرو هواشمع معلق هستشو معمولا تو سری فیلم های هری پاترمدیر مدرسه تو اونجا سخنرانی میکرد کنار شومینه تو همون مکان یه دختر وپسر هستند که جلویشان روی میز کلی کتاب و دفتر ریخته باید بروی و با ان دو صحبت کنی بعد برگرد پیش همون پروفوسور فلیت وباهش صحبت کن

اگر جاهای دیگه ی بازی گیر کردی به خودم بگو راهنمایت می کنم.

هری

کاربر سایت
Jul 13, 2011
2
من تازه همین چند ساعت پیش بازی رو تموم کردم من اسنیپ رو که نمیدونم باید چیکار کنی اگر کار اسنیپ رو هم انجام ندی زیاد مهم نیست اون فقط واسه کار های امتیاز اورهولی دین توماس رو می دونم باید چیکار کنی توباید واسش گیاه جمع اوری کنی جاهای گیاه هارو هم بهت میگم

1- کنار اون پل ورودی مدرسه
2- راه رسیدن به خانه ی جغد ها
3-کنار دایره سنگی
4- اگه اشتباه نکنم اون سراشیبی که میرسه به دین توماس
5- یک گیاه جیغ کشو توی گلدون تو کلاس گیاه شناسی

نکته: 4 تای اول شبیه گل هستن وتو بامربع زدن می تونی او هارو بگیری امه پنجمی که جاشو بهت گفتم گل نیست ولی اینم با مربع زدن می تونی که بگیریش.

امافلیت من نمی دونم کیه ولی اگر از فلیت منظورت همون پروفوسور کوتوله هستش باید بری تو اونجایی کهرو هواشمع معلق هستشو معمولا تو سری فیلم های هری پاترمدیر مدرسه تو اونجا سخنرانی میکرد کنار شومینه تو همون مکان یه دختر وپسر هستند که جلویشان روی میز کلی کتاب و دفتر ریخته باید بروی و با ان دو صحبت کنی بعد برگرد پیش همون پروفوسور فلیت وباهش صحبت کن

اگر جاهای دیگه ی بازی گیر کردی به خودم بگو راهنمایت می کنم.

داداش من گیاه جیغ کشو ورداشتم گیاه های دیگه رو هم ورداشتم ولی دین توماس هی میگه باید گارگویل ها رو پیدا کنم دین توماس همون پسرست که سیاهه و تو حیاطه:-s

• Wow

Bugs Bunny

کاربر سایت
Jul 15, 2011
24
نام
Mohammad Reza
داداش من گیاه جیغ کشو ورداشتم گیاه های دیگه رو هم ورداشتم ولی دین توماس هی میگه باید گارگویل ها رو پیدا کنم دین توماس همون پسرست که سیاهه و تو حیاطه:-s

فک کنم منظورش همون مجسمه های سخن گوی سیاه رنگ هستن که توی مدرسه پخش هستن. یادمه تعدادشون 4-5 تا بودن. اینم یادمه که یکیشون توی همون حیاطی که دین ایستاده بود هست بگردی پیدا می کنی.
پ.ن :راستش من این بازیو چند سال پیش کردم خیلی از جزییاتش رو فراموش کردم شرمنده اگه دارم اشتباه می گم ;)

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر