راهنمایی در بازی هری پاتر 5 (محفل ققنوس)

james potter

کاربر سایت
Jan 28, 2011
4
سلام
من تو اون قسمتی گیر کردم که وقتی همه جای مدرسه رو خراب میکنی باید چی کار کنی؟؟ در ضمن برای من وقتی tab رو میزنی و فلش راست رو می زنی تنها هرف من پروفسور اسنیپ هست که از اول مونده من نمیدونم چه کار کنم لطفا هر کی میتونه کمک کنه(درضمن من 68 % رفتم)
دوست عزیز شما باید روی آیکن اسنیپ کلیک کنی و یه راهنما به شکل رد پا شمارو به دخمه ی اسنیپ راهنمایی میکنه که باید بری و هر چی گفت اجرا کنی

shahriar nba

کاربر سایت
Feb 1, 2011
5
نام
شهريار
گیاه شناسی

ببخشید می خواستم معلم گیاه شناسی از ما چی می خواهد بعد من یک فایل پی دی اف دانلود کردم که مربوط به کتابچه ی راهنمای هری پاتر و محفل ققنوس اسم سایتشم هم www.hp7.sub.ir است اگر می توانید برام کل کتابچش رو پیدا کنید

cefcehi

کاربر سایت
Apr 18, 2011
9
وسايل لونا كجاست؟

لوازم لونا
توی حیاط زیر برگ ها کیفش هست ،تو سالن عمومي توي يكي از ميزاي رديف اول لباسش هست
بقيه اش هم الان يادم نيست اگه شد ميام بت ميگم

تو كدام حياط -ميشود كمكم كنيد و بگوييد كجاست؟

shahriar nba

کاربر سایت
Feb 1, 2011
5
نام
شهريار
سلام. می خواستم بدونم وقتی که کریسمس در بازی تموم میشه و به هاگوارتز برمیگردیم باید چی کار کنیم؟وقتی به تالار ارتش دامبلدور می رویم مالفوی با ۵ تا از دوستاش میاد و دیوارو منفجر می کنه و ۵ نفر به ۱ نفر با اونا باید بجنگیم و من همیشه شکست می خورم و وقتی شکست می خورم یه فیلم نشون میده و بعد صفحه سیاه میشه.می خواستم بدونم که باید جای دیگه ای برم یا بااونا مبارزه کنم و شکستشون بدم.
خیلی ممنون.

لطفا سریع جوابم رو بدین من گیر کردم

shahriar nba

کاربر سایت
Feb 1, 2011
5
نام
شهريار
بايد بري پيش نويل در اتاق ضروريات و بهت مي گه كه كتابي كه درباره ي بوته هاي خودبار وره تو خوابگاه پسر هاست.بعد ميري تو خوابگاه گريفندورا كتابو بر مي داري .بعد ميرويد پيش پرفسور گياه شناسي تحويل مي دهيد.

مرسی من این مرحله رو رد کردم حالا این جا گیر کردم

سلام. می خواستم بدونم وقتی که کریسمس در بازی تموم میشه و به هاگوارتز برمیگردیم باید چی کار کنیم؟وقتی به تالار ارتش دامبلدور می رویم مالفوی با ۵ تا از دوستاش میاد و دیوارو منفجر می کنه و ۵ نفر به ۱ نفر با اونا باید بجنگیم و من همیشه شکست می خورم و وقتی شکست می خورم یه فیلم نشون میده و بعد صفحه سیاه میشه.می خواستم بدونم که باید جای دیگه ای برم یا بااونا مبارزه کنم و شکستشون بدم.

cefcehi

کاربر سایت
Apr 18, 2011
9
وسايل لونا

سلام من نميدونم وسايل لونا كجان لباس ها و كيفشو پيدا كردم بقيش رو نميدونم كجان خواهش ميكنم كمك كنيد
يكيش همين كيفست تو سرسراي اصلي.يكي هم يك روزنامه است جلوي تابلويي كه لكنت زبان دارد و نزديك دخمه ي اسنيپ است و رمزش هم فلو فيچورس.. است و يكي ديگر جورابي است كه تو حياتي حوض داره (جلوي حوض )و يكي ديگه هم تو كتابخونه است كه شبيه كلاه چرميه.من تا اين جا مي دونم وبقيه را پيدا كردي منم خبر كن .ممنون ميشوم.:) ببخشيد، من همين الان اون يه دونه رو پيدا كردم: نزديك لونا يك حياط است برو اونجا،وقتي ميري يه قسمت حياط يه عالمه برگ جمع شده بغل يه قسمت يه جارو است،به جارو طلسم «وينگارديوم له ويوسا » رو بزن و با جارو برگا ر و كنار بزن تا بتوني اون كيفو از زير برگا برداري.همين اما وقتي كه وسايل لونا رو پيدا مي كني،بازي تموم نمي شود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

shahriar nba

کاربر سایت
Feb 1, 2011
5
نام
شهريار

یکی کمک کنه من گیر کردم

cefcehi

کاربر سایت
Apr 18, 2011
9
تو نقشه روي اسنيپ اينتر كن.

سلام
من تو اون قسمتی گیر کردم که وقتی همه جای مدرسه رو خراب میکنی باید چی کار کنی؟؟ در ضمن برای من وقتی tab رو میزنی و فلش راست رو می زنی تنها هرف من پروفسور اسنیپ هست که از اول مونده من نمیدونم چه کار کنم لطفا هر کی میتونه کمک کنه(درضمن من 68 % رفتم)
بايد بري پيش اسنيپ چفت شدگيرو ادامه بدي

cefcehi

کاربر سایت
Apr 18, 2011
9
بايد شكست بخوريم

سرنوشت ما اونجا اينه كه شكست بخوريم،هيچ كس نبايد پيروز بشه،حالا ديگه صفحه سياه مي شه ،نمي دانم؛شايد مشكل گرافيكي داري.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر