راهنمایی در بازی هری پاتر 5 (محفل ققنوس)

V_V_V_V_V

کاربر سایت
May 8, 2010
2
گارگویل های لعنتی دقیقا کجان؟

سلام دوستان . میشه یه نفر مکان دقیق دقیق دقیق گارگویل ها رو بگه ؟

می خوام خیلی خیلی خیلی خیلی دقیق باشه .

ممنون....:confused:

genzo

کاربر سایت
Jun 29, 2010
2
جواب

آقا من از همتون ممنونم من هانا ابوت رو رد کردم و یکذره مرحله رفتم حالا رسیدم به یک جایی که ظاهرن باید هاگوارتز را خراب کنیم من رفتم پیش یک پسره که دم جغددونی وایساده وباید از دیوار جغددونی بالا برم و این کار رو میکنم اما هیچی نمیشه لطفا کمک کنید.:laughing:
سلام
از جغد دونی برو بالا دم یه پنجره وایسا بعد از پنجره بپر تو . یه جاهایی هست که با ضربدر قرمز مشخص شده .صبرکن جعبه ها رو برات میندازن توهم باورد وینگاردیوم لویوسا جعبه ها رو بذار سر جاش البته یادت باشه که باید طبقه های بالاترم بری;)حالا یه سوال؟بعداز اینکه همه ی اون 5 یا6 نفرو کمک کردم برای خرابکاری تو هاگوارتز باید چیکار کرد؟ الان نقسه هیچی رو نشون نمیده.2تا حیاط و غرقکردم

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: Ron Weasly

genzo

کاربر سایت
Jun 29, 2010
2
جواب

سلام
کسی می دونه چه جوری اون مرحله ای که باید به dolores umbridge کمک کنی چه جوریه؟:confused:
سلام
برو تو اطاق گروه گریفیندور.برو طبقه ی بالا اونجا که خواگاه پسرونه است.بعد برو سراغ یه کیف که توش یه شنل هست.بعد میری پیش dolores umbridge دوتا کوزه روی میزها هست میری نزدیکشون بعد اونا شکسته میشن
اون دونفری که اونجا هستن میان جلو تو از پشت سرشون رد شو بعد برو تو اطاق dolores umbridge تو اون اطاق یه اطاق دیگه هم هست میری توش یه شیشه معجون برمی داری و بعد بر میگردی تو اطاق گریفیندور شنلو در میاری و میری پیش جنی ویسلی:thumbup:

Hamidseyfi

کاربر سایت
Jul 2, 2010
1
سلام من اونجاییم که بایدسه تا ازحیاط هارو تبدیل به مرداب کنی اما نمیدونم سومیش کجاست وچجوربایدتبدیلش کنم اولی پیش جینی دومی پیش لونا وسومی ...

1mohammad1

کاربر سایت
Apr 19, 2010
9
نام
محمد
dean thomas

سلام دوستان کسی می تونه بگه که به dean thomas که پیدا گردن گریگولیو هست چه جوری می شه کمک کرد ؟
اصلاگریگولیو چیه ؟
:-"

MSJ

کاربر سایت
Sep 18, 2010
5
سلام. می خواستم بدونم وقتی که کریسمس در بازی تموم میشه و به هاگوارتز برمیگردیم باید چی کار کنیم؟وقتی به تالار ارتش دامبلدور می رویم مالفوی با ۵ تا از دوستاش میاد و دیوارو منفجر می کنه و ۵ نفر به ۱ نفر با اونا باید بجنگیم و من همیشه شکست می خورم و وقتی شکست می خورم یه فیلم نشون میده و بعد صفحه سیاه میشه.می خواستم بدونم که باید جای دیگه ای برم یا بااونا مبارزه کنم و شکستشون بدم.
خیلی ممنون.:)

MSJ

کاربر سایت
Sep 18, 2010
5
سلام محمد
می خواستم بدونم وقتی که کریسمس در بازی تموم میشه و به هاگوارتز برمیگردیم باید چی کار کنیم؟وقتی به تالار ارتش دامبلدور می رویم مالفوی با ۵ تا از دوستاش میاد و دیوارو منفجر می کنه و ۵ نفر به ۱ نفر با اونا باید بجنگیم و من همیشه شکست می خورم و وقتی شکست می خورم یه فیلم نشون میده و بعد صفحه سیاه میشه.می خواستم بدونم که باید جای دیگه ای برم یا بااونا مبارزه کنم و شکستشون بدم.

MSJ

کاربر سایت
Sep 18, 2010
5
من بازی رو تموم کردم هر کسی که سوال داشت از من بپرسه

سلام محمد
می خواستم بدونم وقتی که کریسمس در بازی تموم میشه و به هاگوارتز برمیگردیم باید چی کار کنیم؟وقتی به تالار ارتش دامبلدور می رویم مالفوی با ۵ تا از دوستاش میاد و دیوارو منفجر می کنه و ۵ نفر به ۱ نفر با اونا باید بجنگیم و من همیشه شکست می خورم و وقتی شکست می خورم یه فیلم نشون میده و بعد صفحه سیاه میشه.می خواستم بدونم که باید جای دیگه ای برم یا بااونا مبارزه کنم و شکستشون بدم.

MSJ

کاربر سایت
Sep 18, 2010
5
بعد از کریسمس

ely7

کاربر سایت
Aug 25, 2010
1
نام
elahe
من بازی رو تموم کردم هر کسی که سوال داشت از من بپرسه
سلام ... من این بازی رو تا 81% کامل کردم اون دختره لونا {اسمش همین بود؟؟!! :-/} همونجا واساده... .خواسم ببینم کسی هست که تمام چیت هارو بلد باشه:> ? مثلا اون توپ طلاییه تو اتاق عمومی شون چه جوری باید گیرش بیارم ؟ من فقط بلدم بزارمش لبه ی کمد ولی باز از جاش بلند می شه ... #:-sیا اون جن آبیه تو کلاس دارک آرت ؟ اون قسمت از حیاط کلاک تاور رو هم بلد نیسم من ,چجوری باید پرچم هارو که بالای سنگ هاست جادو کنم تا مشعل های توی حیاط روشن بشه ؟؟ اهان اون در تو کتاب خونه تابلویی که یه مرد کوتوله با جغدش واساده چه جوری باز می شه؟ یا اون که تو طبقه 4 {فکر کنم } کت قرمز پوشیده چی,من یادم نمی یاد گفت پیش کدوم سه تا باید برم؟ :-b
این هارو اگه کسی یاد داره لطفا به منم بگه , TNX
:x

• Love
Reactions: Ron Weasly

emma watson

کاربر سایت
Jan 25, 2011
1
HARRY POTTER 5

سلام
من تو اون قسمتی گیر کردم که وقتی همه جای مدرسه رو خراب میکنی باید چی کار کنی؟؟ در ضمن برای من وقتی tab رو میزنی و فلش راست رو می زنی تنها هرف من پروفسور اسنیپ هست که از اول مونده من نمیدونم چه کار کنم لطفا هر کی میتونه کمک کنه(درضمن من 68 % رفتم)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر