راهنمایی در بازی هری پاتر 5 (محفل ققنوس)

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
آقا من از همتون ممنونم من هانا ابوت رو رد کردم و یکذره مرحله رفتم حالا رسیدم به یک جایی که ظاهرن باید هاگوارتز را خراب کنیم من رفتم پیش یک پسره که دم جغددونی وایساده وباید از دیوار جغددونی بالا برم و این کار رو میکنم اما هیچی نمیشه لطفا کمک کنید.:laughing:
سلام دوست من
خوشحالم كه اون تيكه رو رد كردي
حالا بايد روي ديوار جغددوني دنبال يك پنجره باز بگردي.بعد بايد از همون پنجره بري تو جغددوني.;):biggrin1:

mosi feshfeshe

کاربر سایت
Aug 28, 2008
4
help to game harry potter

آقا من اون رو هم رد کردم حالا دیگه نمیدونم چی کار کنم توی نقشه هم میرم وسمت راست رو میزنم «قسمت آدم ها» ولی خالیه وکسی هم نیست کجا برم؟ دوست عزیز منتظر کمکتم . :-"

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
آقا من اون رو هم رد کردم حالا دیگه نمیدونم چی کار کنم توی نقشه هم میرم وسمت راست رو میزنم «قسمت آدم ها» ولی خالیه وکسی هم نیست کجا برم؟ دوست عزیز منتظر کمکتم . :-"
سلام!
ببينم دوست عزيز تو 3حياط رو غرق كردي؟(با مرداب ساز)
اگر نكردي بايد بري پيش لونا تو حياط برج ساعت

pourya

کاربر سایت
Sep 13, 2008
5
ba arze mazerate ziad man toohamoon ghesmate davate groohe alef dal gir kardam va faghat erni mac minal baba arze mazerate ziad man toohamoon ghesmate davate groohe alef dal gir kardam va faghat erni mac minal ba dayn toomas khoshhal misham behembegid bayad dayn toomas khoshhal misham behembegid bayad

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
ba arze mazerate ziad man toohamoon ghesmate davate groohe alef dal gir kardam va faghat erni mac minal ba dayn toomas khoshhal misham behembegid bayad kojaberam va che kar bokonam
دوست عزيز لطفا فينگليش تايپ نكن تا بهتر منظورت رو بفهمم
ببينم تو اون دوتا رو دعوت كردي يا اون دوتا موندن؟
اگه فقط اون دوتا رو دعوت كرده باشي بايد 24 نفر ديگه رو هم دعوت كني كه هر كدوم نيم ساعت كار داره تا ماموريتشون رو انجام بدي تو بايد دفترچه راهنماشو گير بياري

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
فقط اون دوتا موندن ولی نمی دونم کجا برم
خوب از اول ميگفتي دوست عزيز!
براي پيدا كردن ارني مك ميلان بايد بري به كلبه هاگريد كه پايين سراشيبي تو محوطه است
براي دين توماس هم بايد بري به حياط تغيير چهره

pourya

کاربر سایت
Sep 13, 2008
5
خواهشی دو باره

ببین دوست عزیز من میدونم اونا کجا هستند و می دونم اونا چی می خوان ولی نمی دونم گری گویلهای دین توماس رو پیدا کنم و معجون ارنی مک میلانو چطوری درست کنم

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
ببین دوست عزیز من میدونم اونا کجا هستند و می دونم اونا چی می خوان ولی نمی دونم گری گویلهای دین توماس رو پیدا کنم و معجون ارنی مک میلانو چطوری درست کنم
سلامي دوباره
مجسمه هاي گار گويل اين جاها هستند
1_تو همون حياط
2_بالكن
3_راه پله كلاس دفاع در برابر جادوي سياه
4_حياط سنگ فرش
5_بالاي بالكن
با هركدوم اول صحبت ميكني بعد با اينسنديو جادو شون ميكني

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
براي ارني هم بايد گياه هاشو پيدا كني كه اينجا ها هستند
1_وسط كدو ها
2_هنگام بالا رفتن از سراشيبي به سمت دايره سنگي
3_نزديك ورودي مدرسه
4_در مسير خانه جغد ها

motogp12

کاربر سایت
Oct 9, 2008
3
آقا من از همتون ممنونم من هانا ابوت رو رد کردم و یکذره مرحله رفتم حالا رسیدم به یک جایی که ظاهرن باید هاگوارتز را خراب کنیم من رفتم پیش یک پسره که دم جغددونی وایساده وباید از دیوار جغددونی بالا برم و این کار رو میکنم اما هیچی نمیشه لطفا کمک کنید.:laughing:
سلام
شما که از اون دیوار بالا می ری
در حال بالا رفتن از دیوار (یعنی سر راه) یک پنجره ی باز وجود داره که وقتی می رید پیشش با فشار دادن کلید جهت بالا از پنجره به داخل جغددونی وارد می شید
بعد "ران" اون جعبه های بیرون جغددونی رو با ورد "وین گاردیوم لویوسا" به داخل جغددونی هدایت می کنه.
بعد شما باید ورد "وین گاردیوم لویوسا" رو روی جعبه هایی که به داخل جغددونی وارد شده انجام بدید و جعبه ها رو در جاهایی که ضرب در قرمز خورده شده قرار بدید
به همین ترتیب با انجام دادن این کار ها از پله ها بالا برید و از در بالای جغددونی به دیوار بیرونی جغددونی برید و از دیوار جغددونی پایین بیایید

والسلام
نامه شد تمام

harrypotter722

کاربر سایت
Oct 7, 2008
3
بدجور اینجا گیر کردم_کمک کنید

سلام.من دارینوس بازی هری پاتر 5 رو گرفتم و از روی دفترچه راهنما هم میرم.ولی یجاش گیر کردم.من با دین تو برج ساعت اون ساعت بزرگ رو دستکاری کردیم چرخ دنده ها رو جابجا کردیم.ساعت داره به سرعت می چرخه.دین هم رفت.تو دفترچه نوشته باید بعدش برای سومین بار برم پیش پروفسور اسنیپ که چفت شدگی رو یاد بگیرم.ولی وقتی پیشش میرم میگه برو بیرون.باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کمکم کنید.
منتظرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر