راهنمایی در بازی هری پاتر 5 (محفل ققنوس)

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
باید از پنجره بری تو تا اون پسر برات جعبه ها رو میفرسته بعد جعبه هارو با وینگاردیوم لویوسا بزار جاهایی که ضبدر داره برای mosi feshfeshe

آخرین ویرایش:

m@hsa

کاربر سایت
Sep 21, 2012
6
نام
mahsa
سلام من کاربرجدید سایت هستم.88%بازی روتموم کردم ولی پروفسور پونمااسپراوت اجازه نمیده من ازدر عبور کنم یه چیزایی میگه که به درد نخوره.دو تا از امتحانات رو انجام دادم ولی چون نمیذاره نمیتونم اونجا رو برم اگه میدونین کمک کنین ممنون.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
عزیز من شما اول باید برید تو اتاق ضروریات ( Room of Requirements ) و با نویل صحبت کنید.بعد به خوابگاه گریفیدور برید و از کمد کنار یکی از تخت ها ( تخت نویل ) یک کتاب رو بردارید و بعد برگردید پیش پرفسور اسپروت

• Like
Reactions: Ron Weasly

m@hsa

کاربر سایت
Sep 21, 2012
6
نام
mahsa
رمز درهارو میخواستم بپرسم.یه چندتاش اولای بازی به راحتی بازشدن ولی بقیه موندن.یکی ازاون در ها همونیه که عکس یه آقاهستش وباتارعنکبوت پوشیده شده هردفعه هم اونو با ورد اینسندیوم میسوزونم ولی اتفاقی نمیافته.یکیم دریه که بیرون از اتاق پرفسوراسنیپ هستش جایی که اسلایترین هارفت وآمد میکنن پایین.یکی از درهاهم جاییه که به فردوجرج درجاگذاری بسته هاتو قایق کمک کرده بودیم.ببخشیدهاطومار نوشتم ولی میخوام اون همه که زحمت کشیدم باکمک های شما بازی روتموم کنم.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
اول معذرت بابت تاخیر که پست شما رو ندیدم و متاسفانه خیلی از این ها رو که گفتید دقیق یادم نیست اگر بتونید عکس بگذارید حتما کمک می کنم
اما یکی از درها که گفتید در پایین ترین طبقه ی راه پله ها قرار داره را باید اینجوری عمل کنید
اگر با تابلو صحبت کنید بهتون می گه که باید رمز رو از یک اسلثرینی بگیرید
شما هم شنل نامرئی را بپوشید و به همانجا برگردید و به صحبت های دو نفر از دانش آموزان اسلترینگوش کنید و تمام

m@hsa

کاربر سایت
Sep 21, 2012
6
نام
mahsa
مرسی اونجایی رو که گفتید رومیرم.بعد اگه دیدم نمیتونم رمز در هارو گیر بیارم عکسشو میذارم.یکیم طبقه7 همون جایی که بالاشم اتاق خوابشونه و شومینه داره اونجا هر کاری رو که میتونستم انجام دادم ولی هنوز97%هستش اطراف کلبه هاگرید روهم96%کردم دیگه چه کارایی ممکنه مونده باشه؟از اون کار هایی هستش که پیدا کردنش سخته.اگه شمامیدونید آخر بازی که همون100%هستش چه اتفاقی میافته میشه بگین؟چون من بازی هارو بیشتر برای دیدن آخراشون بازی میکنم.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
معذرت می خوام ولی یادم نیست
گرچه یادمه جلوی در کلبه ی هاگرید ، کنار دیوار کوتاه ، ردپای یک موجود هست که اکثر افراد پیداش نمی کردند
پایانش هم دقیقا مثل فیلم طراحی شده
متوجه منظورتون نشدم

m@hsa

کاربر سایت
Sep 21, 2012
6
نام
mahsa
رد پای حیواناتو پیداکردم.همین سوال روپرسیده بودم که آخربازی چه اتفاقی میافته منظورمو درست فهمیدین.رمز درها چی یادتون میاد بگین غیراز اونایی که قسمت بالا پرسیده بودم هرچی یادتونه بنویسین یادتونم نیست که هیچ من پیدا میکنم ولی زمان میبره خواستم ازشما بپرسم که سریع تر تموم کنم.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
یکی از درها هست که بر روی آن یک شاعر هست و باید در دیگر رو پیدا کنید برای پیدا کردن رمز
دری هم هست که درش یک بانو با لباس سیاه قرار داره ( اگر اشتباه نکنم ) و برای باز کردنش باید با دری که بر روش مردی با سگ سفیدش قرار دارد حرف بزنید
بعد یک قسمتی که شاید خیلی ها ندونند اینه که بعد از ترمیم گلدان های شکسته ، طلسم Wingardium Leviousa را روی آنها اجرا کنید تا یک چاکلت فراگ بیرون بیاد و امتیاز کامل رو بگیرید
بخشی هم بود که باید 4 تا گارگویل ( مجسمه به شکل گراز بالدار ) و سخنگو پیدا کنید که سختترین آنها در طبقه چهارم و انتهای بالکن طبقه قرار داشت

آخرین ویرایش:

amir_majd

کاربر سایت
Dec 25, 2012
1
سلام
من لیست daرو کامل کمکشون کردم
بعدش آمبریج اومد اتاقمونو خراب کرد بعدش باز به لیست da کمک کردم حالا ازم میخوان برم پیش آمبریج داخل لیست علامت نزده منم نمیدونم کجا بایس پیداش کنم
کمک:-s

آخرین ویرایش:

molatefih

کاربر سایت
Jan 10, 2013
1
ببخشید

سلامي دوباره
مجسمه هاي گار گويل اين جاها هستند
1_تو همون حياط
2_بالكن
3_راه پله كلاس دفاع در برابر جادوي سياه
4_حياط سنگ فرش
5_بالاي بالكن
با هركدوم اول صحبت ميكني بعد با اينسنديو جادو شون ميكني
ببخید بالای بالکن کجا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

mohsen1377

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1
براي ارني هم بايد گياه هاشو پيدا كني كه اينجا ها هستند
1_وسط كدو ها
2_هنگام بالا رفتن از سراشيبي به سمت دايره سنگي
3_نزديك ورودي مدرسه
4_در مسير خانه جغد ها

ببخشید منظورت از در مسیر خانه ی جغد ها و نزدیک ورودی مدرسه چیه؟ من اینجارو بد جوری گیر کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر