راهنمایی در بازی هری پاتر 5 (محفل ققنوس)

amitis39

کاربر سایت
Feb 16, 2013
2
اون قسمتی که برای پرفسور اسنیپ باید به کتابخانه مراجعه کرد داخل کتابخانه هبچ کتابی نیست:(
کسی هست بدونه این قسمت بازی رو چطوری میشه رفت؟؟؟؟:-/

saffar

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1
دوستان کمک کنید من اونجایی گیر کردم که تو کلاسی که من باید تشکیل بدم از هرمیون میپرسم تو جوابش وینگاردیو لویوسا رو میاره موندم چی کار کنم

sorpotter

کاربر سایت
Jul 22, 2013
1
سلام
من دیروز بازی رو نصب کردم الانم اونجام که باید اعضای الف دال رو جمع کنی فقط هم دین و کالین کروی موندن باید براشون چیکار کنم؟همه گارگویل ها رو هم پیدا کردم و ازشون پرسیدم حالا برم پیش دین؟؟
و توروخدا بگین چظوری دوبین کالین رو پیدا کنم گیاه رو سوزوندم 4 تا نیمکت روی هم گذاشتم ازش رفتم ولی روی دیوار نرفت از اون میله ای که باید درست کنی بالا رفتم بالا ولی هیچ کدوم منو به دوربین نمی رسونه کمک کنین توروخدا

mosamo

کاربر سایت
Nov 8, 2013
2
من آنجایی هستم که باید آمبریج را پیدا کنیم و نمی دانم چرا لونا جلوی سرسرای اصلی ایستاده است و از ما چه می خواهد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

emad_k_1990

کاربر سایت
Mar 22, 2014
3
کمک

سلام من تو بازی هری پاتر اونجایی رو گیر کردم که بای با گارگویل صحبت کنیم ولی جای گارگویلرو پیدا نمی کنم. تازه به اون پسره که باید دوربینشو بهش بدیم گیر کردم لطفا کمک کنین.

emad_k_1990

کاربر سایت
Mar 22, 2014
3
کمک

سلام من اونجایی رو گیر کردم که باید گارگویل هارو پیدا کنیم و با ها شون صحبت کنیم. من باهاش صحبت میکنم و افسونشون هم میکنم ولی هیچی نمیشه. بقیه گارگویل ها کجان.

emad_k_1990

کاربر سایت
Mar 22, 2014
3
چرا هیشکی کمک نمیکنهههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه

سلام من اونجایی رو گیر کردم که باید گارگویل هارو پیدا کنیم و با ها شون صحبت کنیم. من باهاش صحبت میکنم و افسونشون هم میکنم ولی هیچی نمیشه. بقیه گارگویل ها کجان.

تورو خدا کمک کنین خواهش میکنننننننمممممممم.

- - -ویرایش - - -

سلام میشه بگین دوربین کارین کروی رو باید چه جوری بهش بدیم. لطفا کمک کنینننننننننننننننننننننننننننننن

- - -ویرایش - - -

من بازی رو تموم کردم هر کسی که سوال داشت از من بپرسه

سلام میشه بگی دوربین پسره چجوری باید بهش بدیم.؟

امیرجواد

کاربر سایت
Dec 13, 2014
1
سلام.باید برید از نویل بپرسید.اون اتاقی که طبقه ی اخر است.که دوست جمع میکردی برای مبارزه

- - -ویرایش - - -

باید اول اون درخت رو اتش بزنید.بعد دو تا میز رو بزار کنار دیوار.میز ها رو بزار روی هم بعد از دیوار برو بالا

- - -ویرایش - - -

اره است من رسیدم به صد.ENTRANCE COURTYARDزیر برگ ها.VIADUCT ENTRANCEروزنامه.LIBRARYکلاه.GREAT HALLپیرهن.CLOCK TOWER COURTYARDجای حوض ی چیزی هست.بعد برو جای لونا

Mohadeseh16

کاربر سایت
Sep 5, 2015
1
سلام
ببخشید من با پلی استیشن 2 بازی هری پاتر و محفل ققنوس رو بازی میکنم و فکر نمیکنم با نسخه ی کامپیوترش فرقی داشته باشه
من توی مرحه ی اولش گیر کردم نمیدونم وقتی که میرم توی خونه ی گریفندور باید چیکار کنم...هرمیون هم باهام حرف نمیزنه...تابلوی اعلانات رو هم با ورد اکسیو به طرف خودم کشیدم اما نمیدونم چجوری باید بخونمش لطفا کمکم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر