راهنمایی برای خرید موبایل

^ i9505
چیپست 8 هسته‌ای ( در واقع 4+4 هسته‌ای ) Exynos که در i9500 قرار داره، از تکنولوژی big.LITTLE استفاده میکنه که قرار بود باعث صرفه‌جویی در مصرف شارژ باتری بشه. ولی این Switch کردن‌ـهای مداوم بین دو گروه هسته‌ی پردازشی باعث شده مصرف انرژی بالاتر از مدل i9505 باشه
از همه بدتر اینکه در پردازش برخی اطلاعات ( مثل پخش فیلم Full HD ) گاهی اوقات چیپست در تشخیص اینکه پردازش باید توسط کدام هسته‌ها انجام بشه دچار مشکل میشه و ممکنه ناگهانی وسط پخش فیلم، سرعت افت کنه
ــــــــــــ
اما مدل i9505 چیپست Snapdragon 600 رو داراست که چهار هسته‌ی پردازشی داره . این چیپست بمقدار خیلی خیلی خیلی اندکی از مدل بالایی ضعیفتره اما در عوض طول عمر باتری بیشتری داره.

سلام دوستان.
آقا یکی منو کمک کنه دهنم سرویس شد!
الان حدود دو ماه خودمو کشتم میخوام گوشی بگیرم هی معطل میکنم.هر چی هم بیشتر سرچ میکنم توی سایتها بیشتر گیج میشم تا 2 تومن میتونم هزینه کنم.
بین سامسونگ گلگسی s4 و htc one و lg g2 شدیدا گیر کردم خصوصا سامسونگ و lg هر کسی هم یه چی میگه.میخ.ام الجی بگیرم میبینم خیلی ها توی نت میگن ساپورت نرم افزاری خوبی نداره مارکش بیخوده و هزار چیزه دیگه گلکسی هم میخوام بگیرم میگن قدرتش سخت افزاریش کمتره داغ میکنه و قدیمی شده.از طرفی بعضی ها میگن الجی بگیری صاحب اول و آخرش خودتی.
میشه منو راهنمایی کنید 100 تا شنبه سفارش میدم.
ممنون.

سلام دوستان.
آقا یکی منو کمک کنه دهنم سرویس شد!
الان حدود دو ماه خودمو کشتم میخوام گوشی بگیرم هی معطل میکنم.هر چی هم بیشتر سرچ میکنم توی سایتها بیشتر گیج میشم تا 2 تومن میتونم هزینه کنم.
بین سامسونگ گلگسی s4 و htc one و lg g2 شدیدا گیر کردم خصوصا سامسونگ و lg هر کسی هم یه چی میگه.میخ.ام الجی بگیرم میبینم خیلی ها توی نت میگن ساپورت نرم افزاری خوبی نداره مارکش بیخوده و هزار چیزه دیگه گلکسی هم میخوام بگیرم میگن قدرتش سخت افزاریش کمتره داغ میکنه و قدیمی شده.از طرفی بعضی ها میگن الجی بگیری صاحب اول و آخرش خودتی.
میشه منو راهنمایی کنید 100 تا شنبه سفارش میدم.
ممنون.
lg رو راست گفتنن.ساپورت درست حسابي نداره.به نظر من شما بين اس4 9505 و وان انتخاب كن.اس4 هم ميخواي بگيري دقت كن9505 باشه كه مشكلات اگزينوس رو نداره.من خودم وان رو بيشتر ميپسندم و اپديت 4.3 هم براش اومده.حال شما بايد انتخاب كنيد.

من ایفون 5 دارم از اندازش خسته شدم.حالا میخوام بدم ی g2 بگیرم چون شنیدم سروصدا زیادی کرده با این اسنپدراگون 800.حالا میخوام بدونم سونی تا 1600 1700 گوشی درست حسابی به غیر از زد دارا یا نه.حالا شما میگید g2 خوبه یا نه ی مشاوره بدید.متشکرم.

من ایفون 5 دارم از اندازش خسته شدم.حالا میخوام بدم ی g2 بگیرم چون شنیدم سروصدا زیادی کرده با این اسنپدراگون 800.حالا میخوام بدونم سونی تا 1600 1700 گوشی درست حسابی به غیر از زد دارا یا نه.حالا شما میگید g2 خوبه یا نه ی مشاوره بدید.متشکرم.
g2 فعلا که خیلی خوب ظاهر شده
از لحاظ دوربین و صفحه و طراحی و پردازنده تقریبا در بالاترین سطح قرار داره

کلا این گزینه ها هم هستند {با محدود 200+- تومن}
Z Ultra
Htc One
S4
توی موارد بالا {+ اکسپریا زد و جی 2} بیشترین تاثیر برای خرید سلیقه است
هر چند که از لحاظ سخت افزاری به ترتیب زیر هستند که فرق دو گروه اول خیلی خیلی هم زیاد نیست {حدود 20%}
G2 & Z Ultra
S4 & one
Xperia Z

بنظرتون g2 تا كى ساپورت نرم افزارى سخت افزارى ميشه؟
متاسفانه الجی توی زمینه آپدیت چندان قابل اطمینان نیست
البته تا همین یکی دو سال پیش "پرچمدار" خاصی نداشته که بخواد ساپورت خوبی ازش بکنه
ولی من حس میکنم که یه تغییر نگرش توی محصولات الجی به وجود اومده که باعث میشه آدم بهش اطمینان پیدا کنه
این رو میشه از همکاری خوبش با گوگل توی عرضه سری نکسوس متوجه شد

کلا سابقه خوبی نداشته ولی به نظرم آینده عالی خواهد داشت

آخرین ویرایش:

سونی z1 هست.

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta

سلام دوستان راهنماییم کنین بین htc one و سونی Z1 شک دارم همه چیزشون شبیه همه !!!! فقط دوربینشون فرق داره که دوربین زیاد برام مهم نیس
مقاومت بدنش خیلی برام مهمه چون خیلی از دستم میافته
خودم بیشتر نظرم روی htc one هست چون از htc استفاده کردم مقاومت بدنش خوب بوده ولی اینکه این مدل با توجه به طراحی متفاوتش همون استحکام قبلی رو داشته باشه یا نه به شک انداختتم!!!

سلام دوستان راهنماییم کنین بین htc one و سونی Z1 شک دارم همه چیزشون شبیه همه !!!! فقط دوربینشون فرق داره که دوربین زیاد برام مهم نیس
خودم بیشتر نظرم روی htc one هست چون از htc استفاده کردم مقاومت بدنش خوب بوده ولی اینکه این مدل با توجه به طراحی متفاوتش همون استحکام قبلی رو داشته باشه یا نه به شک انداختتم!!!

وان دوربینش خوبه ولی عالی نیست.درعوض زد۱ دوربینش بهتزه ولی صفحش نه.

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta

دوست عزیز من تجربه ی جفتشون داشتم هرکدوم خوبی ها و بدی هایی دارن .
اول این که شما میگی خیلی از دستتون میفته مقاومت z1 باور نکردنی در مورد مقایسه ی دوربین z1 بهتر نیست بلکه فوقالعادس مخصوص تو جزئيات درمورد صفحه نمایش (که ضعف همیشگی سونی بوده ) این بار خوب کار کرده البته اگه بخواید دید جزئی داشته باشید one بهتره ولی فرق زیادی بینشون نیست توی بحث سخت افزار و کار های گرافیکی z1 بهتر عمل کرده در مورد ظاهر (که کاملا شخصی) one با بدنه المینیومی و z1 بابدنه ی شیشه ای البته
قاب دورشم المینیوم .
به شخصه z1 رو به شما پیشنهاد میکنم .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or