راهنمایی برای خرید موبایل

سبک ترین رابط کاربری مال سونی هست و پیچیده ترین رابط کاربری HTC
دوست خوبم با بقیه حرفات موافقم ولی این مورد رو نه.
سنس از همه بنظرم سبکتره و سنگین ترین رو سامسونگ داره.
تو تستها هم ببینی بیشترین تاخیر رو داره.
سنس به سادگی و سبکیش معروف شده.

دوست خوبم با بقیه حرفات موافقم ولی این مورد رو نه.
سنس از همه بنظرم سبکتره و سنگین ترین رو سامسونگ داره.
تو تستها هم ببینی بیشترین تاخیر رو داره.
سنس به سادگی و سبکیش معروف شده.
سنس یه زمانی سنگین ترین بود ولی الان خیلی ساده و رون و سریع شده
بهترین رو هم سامسونگ داره دزسته سنگین ولی بخاطر غنی بودن رابطه که چیز بدی نیست و هر نسخه سبک تر شده.مقایسه سرعت نوت4رو با بقیه گوشی ها ببینین

سلام یکی از دوستام میخواد گوشی بگیره تا 1200 چی پیشنهاد میشه؟

HTC One M7 & One Max
Samsung Note3 Neo
LG Nexus 5 & G2

اگه دنبال کیفیت ساخت و زیباییه اچ تی سی ها
اگه دنبال یه گوشی با صفحه نمایش بزرگ ، سخت افزار قابل قبوله نوت 3 نئو
اگه دنبال یه گوشی با سخت افزار قوی و بروزه نکسوس 5 (تنها عیبش باتریشه که نسبتا ضعیف عمل میکنه اما پشتیبانی گوگل رو داره یعنی سریعتر از حتی پرچمدارای سال بعد هم آپدیتها رو میگیره)
اگه دنبال یه گوشی با سخت افزار قوی ، صفحه نمایش عالی ، امکانات نرم افزاریه جی 2

1. سبک ترین رابط کاربری مال سونی هست و پیچیده ترین رابط کاربری HTC
2. صفحه نمایش Z3 روشنترین صفحه نمایش تمام گوشیها هست که 713 نیت روشنایی داره ولی M8 کمتر از 500 نیت هست
3. M8 حاشیه خیلی داره جوری که با وجود اینکه صفحه اش 0.2 اینچ کوچیکتر از Z3 هست ولی یه مقدار بلندتر هست
4. Z3 باتری قویتری داره جوری که میتونی براحتی تا 3 روز تو استفاده معمولی روش حساب کنی
5. طراحی M8 واقعا فوق العاده هست و اسپرت تر از Z3 هست. به نظر من Z3 طراحیش مجلسی تر هست.
7. M8 به بلندگوهای Boom Sound مجهر هست و از اون طرف سونی تکنولوژی DSEE HX رو داره و به همین خاطر هر دوگوشی صداهای قدرتمند و واضحی دارن. جفتشون دو اسپیکر دارن
8. تو حالت فیلمبرداریه صحنه آهسته Z3 بصورت یه نرم افزار جداگونه به اسم Timeshift Video عمل میکنه که به همین خاطر میتونی هر جایی از فیلمی رو که ضبط کردی صحنه اهسته کنی و این مزیت بزرگی هست که گوشیهای دیگه ندارن
1.آقا تورو خدا شوخی نکن سنس کجاش سنگینه؟!!!!! حتی نوتوفیکشن سنس هم همون اندروید خامه! توی اون مال سامسونگ از همه بدتره نمیدونم اون ویدئو ارو دیدین یا نه ولی سرعت بین ایفون 6 و اس5 و ام8 هست توی این زمان های کاری M8 فقط فقط 10 ثانیه کمتر از ایفون6 کارشو تموم کرد ولی سامسونگ اس5 حدود 1 دقیقه و 12 ثانیه طول کشید تا تموم کنه.
2.صفحه سونی رو ندیدم نظری نمیدم ولی من M8 دارم زیر نور خورشید راحتم باهاش.
3.اره دیگه بدی M8 حاشیه هاش هست باید مثل M7 کلید های هوم و برگشت فیزیکی میزاشت ولی خوب میدونید که اون حاشیه های پایین گوشی به خاطر آمپیلی فایری که هست این جوریش کرده.
4.درسته باطری Z3 تو تست ها دیدم خیلی خوب بوده ولی من با M8 که روزی 4 5 ساعت وای فای و 1 ساعت موزیک گوش میدم دو روز رو راحت کار میکنه.
5.سلیقه سلیقه سلیقه (حالا نظر شخصی من:Z3 چون مکعب مستطیلی هست توی دست بدجوره ولی M8 چون انجنا داره خیلی خوب میچسبه کف دست)
7.از هندزفری های سونی واقعا بدم اومد اصلا شکل و شمایل یه هنزفری که در خور یه گوشی 2 تومنی باشه نیست. شبیه این هندزفری های گوشی های قدیمی هست. من به جرات میتونم بگم آقا با هندزفری های خود M8 با نهایت صدای گوشی شما به هیچ وجه نمیتونید یه آهنگ بیس دار رو تا آخر گوش کنید! M8 به خاطر آمپلیفایر داخلیش به قدری بیس رو میکوبونه که اصلا نمیتونید تا صدا آخر آهنگ گوش کنید من خودم به شخصه تا صدا وسط کمتر آهنگ گوش میدم. از همه مهم تر تفکیک صدای M8 مزخرفترین آهنگ های جهان رو خیلی زیبا به گوش شما میرسونه.
8.این قابلیت سونی مثل مال ایفون هست دیگه ایفون هم همینجوریه! M8 بدیش اینکه اسلومشنش فریم به فریم اسلومیکنه و مثل ایفون نیست.
باز هم تا با گوشی کار نکنی متوجه نمیشه.
--------------
آقا شما هرچی به دلت هست بگیر که فرداش مزهک ترین ایرادات گوشی اعصباتو خورد نکنن هی بگی ای کاش اون گوشی رو خریده بود ای کاش و......
از کجا معلوم شاید اگه منم وقتی رفتم نمایندگی سونی Z3 بود M8 رو ول میکردم میگفتم بزار سونی بگیرم.(البته دوستان نگران نباشید هیچ وقت این اتفاق نمی افتاد:d)

من یه سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم گفتم اینجا مطرح کنم
من یه E8 دارم میخواستم بپرسم کسی htc داره که کمک کنه چطور از htc zoe استفاده کنم ؟ مثلا یچی داره که چیزای اضافه توی عکس رو حذف میکنه ، باید چهطوری ازش استفاده کنم ؟ کسی میدونه ؟

من یه سوال داشتم نمیدونستم کجا بپرسم گفتم اینجا مطرح کنم
من یه E8 دارم میخواستم بپرسم کسی htc داره که کمک کنه چطور از htc zoe استفاده کنم ؟ مثلا یچی داره که چیزای اضافه توی عکس رو حذف میکنه ، باید چهطوری ازش استفاده کنم ؟ کسی میدونه ؟
من منو گوشیم پارسیه و برو تو قسمت نکته ها و راهنمایی ها اونجا توی فیلم ها نشونت میده باید چیکار کنی هم تو قسمت نوشته ها توضیح هر بخش رو کامل نوشته باید دانلودشون کنی.
شکل ایکونش هم یه i هست.

بچه ها برای M8 میخوام یه رم 16 بگیرم.
حالا چنتا سوال دارم اینکه:اگه رم رو هم بگیرم مثلا فیلمی توی حافظه داخلی گوشی بریزم و فیلمی هم توی حافظه جانبی توی گالری هردو رو توی ی فولد نشون میده؟
مورد دوم اینکه از Class 10 سرعت بیشتر هم داریم و چه مارکی از همه بهتره؟ میخوام ی چیزی باشه اصلا تو کار هنگ نباشه.
ممنون

بچه ها برای M8 میخوام یه رم 16 بگیرم.
حالا چنتا سوال دارم اینکه:اگه رم رو هم بگیرم مثلا فیلمی توی حافظه داخلی گوشی بریزم و فیلمی هم توی حافظه جانبی توی گالری هردو رو توی ی فولد نشون میده؟
مورد دوم اینکه از Class 10 سرعت بیشتر هم داریم و چه مارکی از همه بهتره؟ میخوام ی چیزی باشه اصلا تو کار هنگ نباشه.
ممنون
اگر در دو فولدر جدا با نام متفاوت باشه در گالری هم جدا از هم میبینی
232 گیگ کلاس 10 فیلیپس من خریدم 85 هیچ مشکلی نداشتم

بچه ها سلام...

دیروز رفتم و گوشیم رو خریدم. قبل از اینکه بخوام بگم چی خریدم، میخواستم از همه دوستانی که صادقانه و با دل و جون راهنماییم کردن تشکر کنم. واقعاً ممنونتون هستم... :bighug:

و اما گوشی که خریدم HTC One M8 ــه!!!

من دیروز رفتم بازار موبایل ایران و قصد خریدم Sony Xperia Z3 بود تا 80%... بعدش رفتم تو یکی از نمایندگی های Sony و وقتی باهاش کار کردم... یه ذره... :| راستش یه ذره خورد تو ذوقم :|

ببینید طراحیش خیلی زیبا بود، جدی میگم... مخصوصاً چندتاش رو هم توی آکواریوم گذاشته بودن که واقعاً صحنه جالبی بود!!! اما نمیدونم چرا Touch ـش اصلاًبه دلم ننشست.
این مورد اول...

بعدش گفتم خب بذار حالا برم و M8 رو هم یه Testـی بکنم :d (به گفته شما دوستان)...
و وقتی که گوشی رو گرفتم دستم... WOWWWWWWWW... اصلاً حرف نداشت. احساس کردم که دارم با ذهنم توی Menu های گوشی بالا و پایین میشم... همونجا نظرم 180 درجه تغییر کرد :d

قبلش هم که شما دوستان بهم گفته بودید که Sony یه کم توی MultiTasking ضعیف عمل میکنه...
رابط کاربریش هم اصلاً به دلم ننشست...
فقط 1 Gig رم اضافیش توی گلوم گیر کرده بود که دیگه خودم رو راضی کردم و سرانجام M8 رو خریدم و به شدت هم راضی هستم...
درسته که یه کوچکولو از طراحیش خوشم نمیاد، در واقع طراحیش فوق العاده ـست ولی من از Style ـه Sony بیشتر خوشم اومد...

ببخشید صحبتم طولانی شد ولی در آخر میخواستم دوباره تشکر کنم از همه تون. اگه باز هم به مشکلی برخوردم حتماً میام همینجا...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or