راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

milad999999

کاربر سایت
Apr 3, 2015
37
بخشید که اینقدر سوال میپرسم نمیشه پادشاه بشیم و اینکه محافظ من خیلی کنده وقتی سوار اسبم نمیتونه بهم برسه یک کدی هست که میزنن سرعت محافظ بالا میره اون چی بود ؟

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ببخشید خیلی سوال میپرسم سرتون به درد اومد ولی من هر اصلحه فروشی میرم زره هاش مثل هم دیگه هستن چجوری باید زره های قوی بگیرم ؟
شما Smithing رو افزایش بدین با ساختن چیز‌های مختلف،وقتی‌ به 80-90 رسید میتونین زره‌های قوی بسازین. با افزایشLevel هم زره‌های فروشنده‌ها بهتر می‌شه.

milad999999

کاربر سایت
Apr 3, 2015
37
وب چه گزینه هایی بزنم تا بهم معموریت بدن من لولم ۱۰ هست میتونم وارد گروهشون بشم ??و اون مرحله ای که من توش گیر کردم اسمشDIPLOMATIC IMMUNITYهست که میرم جای یه زنه که فقط وایمیسته نگاهم میکنه و یک حرفو همش تکرار میکنه

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
وب چه گزینه هایی بزنم تا بهم معموریت بدن من لولم ۱۰ هست میتونم وارد گروهشون بشم ??و اون مرحله ای که من توش گیر کردم اسمشDIPLOMATIC IMMUNITYهست که میرم جای یه زنه که فقط وایمیسته نگاهم میکنه و یک حرفو همش تکرار میکنه
چی‌ میگه خوب،اصل بازی بر روی دیالوگ هست.باید دقت کنین به حرف‌هایی‌ که میزنن و با توجه به اون عمل کنین.احتمالا شما باید همه سلاح‌ها و وسایل خودتون رو تحویل بدین اونجا،جز اینکه باگ خاصی‌ پیش اومده باشه.
یالوگشو نمیدونم ولی همه وسایلمو سلاح زره و .... ؟؟؟ اسم زنه DELPHINEهست
شما باید همه سلاح‌ها و وسایل خودتون رو تحویل بدین

آخرین ویرایش:

milad999999

کاربر سایت
Apr 3, 2015
37
درست شد زره هامو در اوردم و لباس هایی که خود زنه داده بود رو تنم کردم و رفتم سوار گاری شدم رفتم ولی چجوری باید از طرف گروه همون گرگینه ها معموریت دریافت کنم چه گزینه ای بزنم لولم 10 هست

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
درست شد زره هامو در اوردم و لباس هایی که خود زنه داده بود رو تنم کردم و رفتم سوار گاری شدم رفتم ولی چجوری باید از طرف گروه همون گرگینه ها معموریت دریافت کنم چه گزینه ای بزنم لولم 10 هست
شما باید به یکی‌ از اعضای اصلی‌ Companions بگین i'd like to join companions بعد طبقه پایین با Kodlak whitemane حرف بزنین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر