راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من مد سوار شدن بر روی حیوانات مختلفو پیدا کردم و دانلود و بعد محتویات توی پوشه رو توی data پوشه اسکاریم کپی کردم و قبل از اینکه وارد بازی بشم دیدم data files فعال نیست که مود رو فعال کنم چیکار کنم data files فعال بشه و چجوری مد را فعال کنم توروخدا کمکم کنید خسته شد از بس نشتم روی اسب
برین به فلدر Documents\My Games\Skyrim , فایل Skyimprefs رو اجرا کنین و زیر [Launcher] این رو اضافه کنین
bEnableFileSelection=1

milad999999

کاربر سایت
Apr 3, 2015
37
من رمز افزایش پول رو [player.additem 0000000f [namber میزنم ولی پولی نمیده رمز رو که میزنم بعد به جای namber رقم مثلا 10000 رو میزنم ولی پولی نمیده میشه کمکم کنید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من رمز افزایش پول رو [player.additem 0000000f [namber میزنم ولی پولی نمیده رمز رو که میزنم بعد به جای namber رقم مثلا 10000 رو میزنم ولی پولی نمیده میشه کمکم کنید
باید به حالت player.additem F 10000 بنویسین ها

milad999999

کاربر سایت
Apr 3, 2015
37
سلام من میخام با mjollاز riften ازدواج کنم گردنبند هم خریدم و انداختمش گردنم حالا باید چه گزینه ای رو در صحبت بزنم که بشه باحاش ازدواج کرد ؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

من میخام با mjollاز riften ازدواج کنم اون گردنبند رو هم خریدم و گردنم کردم حالا باید چه گزینه ای در صحبت کردن بزنم تا بشه باهاش ازدواج کرد

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام من میخام با mjollاز riften ازدواج کنم گردنبند هم خریدم و انداختمش گردنم حالا باید چه گزینه ای رو در صحبت بزنم که بشه باحاش ازدواج کرد ؟؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

من میخام با mjollاز riften ازدواج کنم اون گردنبند رو هم خریدم و گردنم کردم حالا باید چه گزینه ای در صحبت کردن بزنم تا بشه باهاش ازدواج کرد
باید یه مأموریت براش انجام بدین،برا اون مأموریت هم باید LVL 30 به بالا باشین اگه عوض نکرده باشن.

milad999999

کاربر سایت
Apr 3, 2015
37
من توی یه مرحله اسکاریم گیر کردم اون جایی که میریم با یه زنه بعد همون اژدهای اول بازی میاد یه اژدهای استخونی رو زنده میکنه که بعد باید با اون زنه بکشیمش بعد میرم یه شهری توی قهوی خونش بعد یه یارو گوش دراز نشسته باهاش حرف زدم بعد رفتم پیش زنه جای یه برج بود بعد پا میشه یه مشعل میگیره دستش همشم یه حرفو تکرار میکنه چیکار کنم ؟؟؟؟ اگه متوجه نشدین عکس بزارم

آخرین ویرایش:

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
من توی یه مرحله اسکاریم گیر کردم اون جایی که میریم با یه زنه بعد همون اژدهای اول بازی میاد یه اژدهای استخونی رو زنده میکنه که بعد باید با اون زنه بکشیمش بعد میرم یه شهری توی قهوی خونش بعد یه یارو گوش دراز نشسته باهاش حرف زدم بعد رفتم پیش زنه جای یه برج بود بعد پا میشه یه مشعل میگیره دستش همشم یه حرفو تکرار میکنه چیکار کنم ؟؟؟؟ اگه متوجه نشدین عکس بزارم
از دیالوگ زنه عکس بگیر

Sent from my GT-S5300 using Tapatalk 2

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
شما جای این توضیحات دقیق اسم مأموریت رو بگین راهنمایی‌ می‌کنیم :D البته احتمالا Thalmor party هست که باید وسایلتون رو تحویل بدین

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
چجوری توی اسکاریم سگ بگیرم میشه راهنماییم کنین از کی بخرم تو کدوم شهر ؟؟؟؟؟
از Markrath stables می‌شه خرید.این چیزارو یکم بگردین راحت می‌شه پیدا کرد.
بخشید که اینقدر سوال میپرسم نمیشه پادشاه بشیم​
nope

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر