راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اون جايي كه تشريف ميبري ارن دوتا روح عاشق رو به هم ميروسوني از طرف تمپل آف مارا كجاست :|

Sent from my iPhone using Tapatalk
من منظورم یه همچین چیزیه ها:
NZB20011.jpg

اینی که تو میگی صرفا یه محیط خشکه، نه صحرا:|:D
همرفل این مدلیه:
hammerfell_sentinel_by_1rich1-d4tjukg.jpg

Alik%27r_Desert_Screenshot.jpg

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
سلام آقا به یه مشکل فوق العاده بد برخوردم! بازیم باگ گرفت به طور کامل مجبور شدم پاکش کنم پاک کردم دوباره ریختم کرک رو کپی کردم اما حالا دیگه دی ال سی ها و مود ها رو تو دیتا فایلز نشون نمیده! تو رو خدا کمک کنید ببینم چی کار باید بکنم

fertax

کاربر سایت
Mar 3, 2011
95
نام
Ali
سلام آقا به یه مشکل فوق العاده بد برخوردم! بازیم باگ گرفت به طور کامل مجبور شدم پاکش کنم پاک کردم دوباره ریختم کرک رو کپی کردم اما حالا دیگه دی ال سی ها و مود ها رو تو دیتا فایلز نشون نمیده! تو رو خدا کمک کنید ببینم چی کار باید بکنم
بازیو پاک کردی میخوای مد ها بمونن؟ :|
فولدر data با پاک کردن بازی پاک میشه :|

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
نه بازی رو پاک کردم دوباره درست و کامل نصب کردم همه چیز رو مود ها رو هم درست و کامل مثل همیشه نصب کردم نسخه ی بازیم هم لجندری هست ولی مشکل اینه که تو دیتا فایلز حتی دی ال سی ها رو هم نشون نمیده

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نه بازی رو پاک کردم دوباره درست و کامل نصب کردم همه چیز رو مود ها رو هم درست و کامل مثل همیشه نصب کردم نسخه ی بازیم هم لجندری هست ولی مشکل اینه که تو دیتا فایلز حتی دی ال سی ها رو هم نشون نمیده
این امکان نداره،تا حالا گزارش هم نشده اینجور مشکلی‌،به احتمال خیلی‌ بالا‌Textureهای Mod هارو نصب نمی‌کنین یا فایل ESP رو کنار‌ESM ها نمیریزین مثلا.اگه هیچ راهی‌ جواب نمیده از Mod manager استفاده کنین باید فکر کنم.
خود Bethesda هم گفته در صورت وجود مشکلی‌ مثل این یبار فولدر Data رو کاملا خالی‌ کنین و بازی رو Reinstall کنین بعد دوباره پر کنین.

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
این امکان نداره،تا حالا گزارش هم نشده اینجور مشکلی‌،به احتمال خیلی‌ بالا‌Textureهای Mod هارو نصب نمی‌کنین یا فایل ESP رو کنار‌ESM ها نمیریزین مثلا.اگه هیچ راهی‌ جواب نمیده از Mod manager استفاده کنین باید فکر کنم.
خود Bethesda هم گفته در صورت وجود مشکلی‌ مثل این یبار فولدر Data رو کاملا خالی‌ کنین و بازی رو Reinstall کنین بعد دوباره پر کنین.

سلام واقعا ممنون از راهنماییتون مشکلم حل شد

as222

کاربر سایت
Apr 14, 2014
573
نام
SMG
کسی میدونه تو ماموریت elder scroll تویه یه غار میری ودر نهایت به جایی میرسی که یه گوی بزرگ ابی رو هوا معلق هست اونجا باید چکار کرد
همراهم اسبرن هم هست هر بار میگه یه چیزی لازمه ( این ماموریت تو کالج از جادوگره گرفتم)

evilgod

کاربر سایت
May 28, 2014
56
نام
آریا
کسی میدونه تو ماموریت elder scroll تویه یه غار میری ودر نهایت به جایی میرسی که یه گوی بزرگ ابی رو هوا معلق هست اونجا باید چکار کرد
همراهم اسبرن هم هست هر بار میگه یه چیزی لازمه ( این ماموریت تو کالج از جادوگره گرفتم)

هیچ سخت نیست اگه رفته باشی بالای پله ها دو کتاب گذاشته که نشونه اون کوئسته باید با آتیش و یخ اون گوی بالا سرت رو جا بجا کنی تا نور روی اون گردی های دیوار بیفته....

- - -ویرایش - - -

٣٣٩؟ جوه ديگه؟ لول آپ ها ايكس پي مورد نيازشون با يه رابطه خاص رياضي بالا ميرهبراي همين از لول ٨١ بيشتر نميشه ديگه خيلي بتركونه ٨٢
مگر اينكه تقلب كنه (مگه نه آقا كاوه؟)
+١٠٠ چيه :|
اين بيش از ٣٠٠ هست :|

Sent from m
y iPhone using Tapatalk

داداش آریا بالا بردن لول خیلی سخت نیست فقط یه کار خوب هست به نام معجون ساختن و آهنگری اون وقت میتونی لولت رو ببری بالا من الان 150 هستم اگه پستای قبلی رو بخونی یه گلیچ نوشتم که هر دقیقه دو لول بگیری...بگرد خودت هم پیدا میکنی...

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
هیچ سخت نیست اگه رفته باشی بالای پله ها دو کتاب گذاشته که نشونه اون کوئسته باید با آتیش و یخ اون گوی بالا سرت رو جا بجا کنی تا نور روی اون گردی های دیوار بیفته....

- - -ویرایش - - -

داداش آریا بالا بردن لول خیلی سخت نیست فقط یه کار خوب هست به نام معجون ساختن و آهنگری اون وقت میتونی لولت رو ببری بالا من الان 150 هستم اگه پستای قبلی رو بخونی یه گلیچ نوشتم که هر دقیقه دو لول بگیری...بگرد خودت هم پیدا میکنی...

من خودم لولم رو مد كردم و الان ٦٤٥٩ هستم :|
الان شات هام آنليميت شده (ديگه نياز به صبر كردن براي شارژ نيست) همه پرك ها رو هم گرفتم

evilgod

کاربر سایت
May 28, 2014
56
نام
آریا
من خودم لولم رو مد كردم و الان ٦٤٥٩ هستم :|
الان شات هام آنليميت شده (ديگه نياز به صبر كردن براي شارژ نيست) همه پرك ها رو هم گرفتم

خوب پس رو pc بازی میکنی اگه رو ایکس باکس بخوای بازی کنی cheat و mod جواب نمی ده اون وقت ضد حاله.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر