راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
برا اولین سوال کدtmm1رو بزن همه جا باز میشه نیاز به ماد و این قرتی بازی ها نیست.
برا دومیه من نمیدونم این نامیرا چمپیون چیه اما این نامیرا رو میشناسم که یه زن فقیر هست که داستان پادشاه فقیر در رابطه ش نوشته شده.

آریاجان این بخش مربوط ب نامیرا ک کلا اشتباه بود عزیز، یا حداقل ربطی ب اسکایریم نداشت:D
بنده هم روی x360 بازی میکنم بنابراین کنسول ندارم ک کد بزنم...واسه همین دنبال ماد بودم:D.

evilgod

کاربر سایت
May 28, 2014
56
نام
آریا
آریاجان این بخش مربوط ب نامیرا ک کلا اشتباه بود عزیز، یا حداقل ربطی ب اسکایریم نداشت:D
بنده هم روی x360 بازی میکنم بنابراین کنسول ندارم ک کد بزنم...واسه همین دنبال ماد بودم:D.

من درمورد نامیرا کتاب شاهزاده فقیر رو معنی کردم میدونم اون کیه برا همین هم نظرم رو دادم.البته امین جان من فقط اول داستان رو گفتم .آخه من معتقدم که اونا الاف نبودن که کتاب هارو متنش رو نوشتن و این کارای مربوط به این بازی سازی رو انجام داد.مثلا یه کتاب تو بخش دزدا هست(همون زیر زمینه)که چند جلده :حتما یه علامت هایی رو دیدین که تو شهر دم خونه ها یاد رو دیوار ها حک کردن این هرکدوم یه معنی دارن.

برا کسایی که اسپیچشون پایینه و نمی تونن وسایل دزدی رو بفروشن یه جاهایی هست پیش مغازشون یه علامتی هست که میگه اونا با دزدا هستن و وسایل دزدی رو میخرن...

یه جاهایی هست که نباید ازشون دزدی کنی یا بری تو هم هیچی پیدا نمی کنی که دلت بسوزه و از پول خودت بزاری براشون:))

منم رو ایکس باکس بازی میکنم مگه میشه مود هم ریخت رو ایکس باکس آخه منم یه عالمه بدبختی با این که میگه برو فلان جا دارم اما چی میشه کرد باید سوخت و ساخت...

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین

evilgod

کاربر سایت
May 28, 2014
56
نام
آریا

evilgod

کاربر سایت
May 28, 2014
56
نام
آریا
بازیو برا PC بخر هم خودتو راحت کن هم بشتر حال کن :d

علی جان رو پیسی دارم اما حال کردنش نمیشه...

آخه نمی دونم چرا لبتابم بالا ترین مدل رو داره اما بازی ها روش کندن باید کیفیتش رو به کمترین مقدار ممکن برسونم.

fertax

کاربر سایت
Mar 3, 2011
95
نام
Ali

آخه نمی دونم چرا لبتابم بالا ترین مدل رو داره اما بازی ها روش کندن باید کیفیتش رو به کمترین مقدار ممکن برسونم.

اگه با لپ تاپی باید شارژرتو وصل کنی تا کند نشه

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین

با گرافیک اینتل اجرا می کنی همین میشه دیگه...
با گرافیک Nvidia یا AMD اجرا کن.

daniel.bryan12

کاربر سایت
Dec 15, 2013
174
اقا یه سوال من الان نکسوس مود منیجر رو دانلود کردم تو سایت نکسوس هم عضوم حالا چوری مود هارو دانلود کنم و بریزم؟ از این برنامه برای ریختن مود های گیم ایران هم میشه استفاده کرد؟

fertax

کاربر سایت
Mar 3, 2011
95
نام
Ali
اقا یه سوال من الان نکسوس مود منیجر رو دانلود کردم تو سایت نکسوس هم عضوم حالا چوری مود هارو دانلود کنم و بریزم؟ از این برنامه برای ریختن مود های گیم ایران هم میشه استفاده کرد؟
اگه میخوای از مد های نکسوس استفاده کنی. برو تو همون سایت نکسوس مد ی مد انتخاب کن برو تو "File" بعد رو "Download with Manager" (سبزه) کلیک کن. وقتی دانلود شد رو مد دو بار کلیک کن حل میشه.

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
تمامی Mod هایی که برای Skyrim ساخته میشه توی Nexusmod هست و هیچ نیازی نیست به این سایت های مزخرف و ناکامل ایرانی برید! Mod های غیر اخلاقی هم اگه بخواید یه منبع جداگونه داره که اینجا نگم بهتره:-"
میزنید تو پیج دانلود Mod ها Download With Nexus Mod Manager رو بزنید. خودش دانلود میکنه، شما روی اون چیزی که دانلود شده دوبار کلیک کنید تا نصب شه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر