راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
اااااااا یادش بخیر سر این دی ال سی دانگارد پدر ما در اومد :d این جایی که الان شما دارید میرید یه یارو تون دورو بر نشسته نمیدونم نویسندس چیه میگه برو دنبال ورقه ها بگرد نمیدونم چند تاس 10 تا 20 تا هر کدومم تو یه سولاخی قشنگ 1 2 ساعت وقته آدمو میگیره تازه اگه روی راهیابی بری. بعد من با بدبختیو فلاکت پیدا کردم بهم یه گردنبند داد saint jiob همچین چیزی اسمش بود. شمام بگیرید چیزه خوبیه.:d

evilgod

کاربر سایت
May 28, 2014
56
نام
آریا
اااااااا یادش بخیر سر این دی ال سی دانگارد پدر ما در اومد :d این جایی که الان شما دارید میرید یه یارو تون دورو بر نشسته نمیدونم نویسندس چیه میگه برو دنبال ورقه ها بگرد نمیدونم چند تاس 10 تا 20 تا هر کدومم تو یه سولاخی قشنگ 1 2 ساعت وقته آدمو میگیره تازه اگه روی راهیابی بری. بعد من با بدبختیو فلاکت پیدا کردم بهم یه گردنبند داد saint jiob همچین چیزی اسمش بود. شمام بگیرید چیزه خوبیه.:d

این ماموریته ؟من فکر کردم که همین جوری دلخوشی پیدا کنیم منم 12 تا رو پیدا کردم.

- - -ویرایش - - -

من ومپایر لورد شدم خیلی با قدرتش حال میکنم ولی نمی دونم که با این دخترهsarenaازدواج کنم چون میگه میتونی از خونم تغذیه کنی .

koroshariaee

کاربر سایت
Jul 3, 2013
40
این ماموریته ؟من فکر کردم که همین جوری دلخوشی پیدا کنیم منم 12 تا رو پیدا کردم.

- - -ویرایش - - -

من ومپایر لورد شدم خیلی با قدرتش حال میکنم ولی نمی دونم که با این دخترهsarenaازدواج کنم چون میگه میتونی از خونم تغذیه کنی .
خونش باید خیلی خوشمزه باشه این سارینا خانوم ...:d..... من ومپایر نیستم اما ومپایر های زیبا را را دوست دارم...:x

koroshariaee

کاربر سایت
Jul 3, 2013
40

evilgod

کاربر سایت
May 28, 2014
56
نام
آریا
من یه جا شنیدم اگه توسط sarena ومپایر لرد بشیم مردمم نمیتونن تشخیص بدن و بهمون حمله نمیکنن درسته؟؟

تا اینجا که من بودم کسی شناساییم نکرده البته نمی زارم سه شب بیشتر شه و فقظ هم توی جنگل با ومپایر لوردم میچرخم...

اما تو میتونی تو دانگارد بری به قصر ومپایر ها و یاد بگیری چه طوری معجون خون انسان بسازی یا از بدبختا تغذیه کنی یا بزاری تا روز سوم برسه و از اون قدرتی که تا 60 ثانیه طرفی که بهش زدی باهات نمی جنگه و میتونی ازش تغذیه کنی پس حتما نیاز به ازدواج با سارنا نیست...

- - -ویرایش - - -

خونش باید خیلی خوشمزه باشه این سارینا خانوم ...:d..... من ومپایر نیستم اما ومپایر های زیبا را را دوست دارم...:x

موافقم...........اما زیاد هم نباید بهش اعتماد کنی یه دفعه شب کشتت یا بچت رو کشت خدا رو چه دیدی ومپایره دیگه منم همین فکرا رو برا بقیه میکنم.....

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
من از اون اول آدم بودم تا آخرشم آدم موندم :d گرگم مجبور شدم وگرنه گرگم نمیشدم. راستی خواستید بچه به فرزندی قبول کنید یکی دختر یکی پسر اینطوری بهتره :d

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
من از اون اول آدم بودم تا آخرشم آدم موندم :d گرگم مجبور شدم وگرنه گرگم نمیشدم. راستی خواستید بچه به فرزندی قبول کنید یکی دختر یکی پسر اینطوری بهتره :d

منم قصد تبدیل شدن ندارم...ولی لامصب چندتا از پاوراش خعلی وسوسه انگیزه:D

آقا توی کوئست The forsworn conspiracy آخرش ک دوتا انتخاب داریم، ک بریم زندان یا بجنگیم و نریم...من الان موندم برم یا نرم!اگه نرم ک کلا اون لاین تموم میشه...
ولی خب اگه برم راز forsworn ها رو میفهمم و رئیسشونو میبینم!سوال من اینجاست ک آخرش ایتم یا کلا پادا‌ش خوبی میده یا نه ک من الکی خطر ب فاج رفتن ایتمام رو با زندان رفتن بپذیرم!!!؟؟؟

evilgod

کاربر سایت
May 28, 2014
56
نام
آریا
منم قصد تبدیل شدن ندارم...ولی لامصب چندتا از پاوراش خعلی وسوسه انگیزه:D

آقا توی کوئست The forsworn conspiracy آخرش ک دوتا انتخاب داریم، ک بریم زندان یا بجنگیم و نریم...من الان موندم برم یا نرم!اگه نرم ک کلا اون لاین تموم میشه...
ولی خب اگه برم راز forsworn ها رو میفهمم و رئیسشونو میبینم!سوال من اینجاست ک آخرش ایتم یا کلا پادا‌ش خوبی میده یا نه ک من الکی خطر ب فاج رفتن ایتمام رو با زندان رفتن بپذیرم!!!؟؟؟

از اینکه میگی قدرتای وسوه انگیزی داره قبولت دارم اما من متاسفانه اصلا اسم ما موریت هارو حفظ نمی کنم یعنی حالش رو ندارم شاید هم نرفتمش بگو کجا ماموریتش شروع شد و ازت چی خواست شاید تونستم راهنماییت کنم...شرمنده نمی تونم کمکی کنم.:-??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر