راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
2 تا سوال دیگه
1.من الان رفتم توی یه کافه دیدم دو نفر دارن همدیگرو میزنن مردم هم دارن نگامیکنن چه جوری از این دعوا ها راه بندازم؟
2.اینجا میدون نبرد یا میدون گلادیاتوری چیزی نداره ثبت نام کنم برم زور بازومو نشون بدم؟

ج1) ببین میتونی با گردن کلفتا و باج بگیرا شرط ببندی و با دست خالی با همدیگه مبارزه کنید. در این موقع مردم دور شما جمع میشن و تماشا میکنن!!!:>
ج2)نه بابا, اسکایریم و این حرفا.

---------- نوشته در 02:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:31 PM ارسال شده بود ----------

همه ی شما بروبکس اسکایریم باز میتونید مود های جالب بازی رو از اینجا دانلود کنید:
http://skyrim.nexusmods.com/

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
عزیزان خواستم اینو بزارم استفاده کنین :خوب قویترین Werewolf vargr هست که لول 38 هست و ضعیفترین هم که اسمش ساده هست Werewolf که لول 1 هست. بین این دوتا هم این 4 تا هست
من خودم اینارو کشتم دارم از خنده میمیرم:d

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
امیدوارم.:|
این DLC جدیده برایه خودش یه دنیایه دیگه ای داره!!!
شنیدم تو این dlc پا میزاری به Morrowind !!!!:-b
skyrim%20dragonborn%20DLC.jpg

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
خبر

عزیزان نمیدونم به اطلاعتون رسوندن یا نه
ولی تو این دی ال سی dragonborn خیلی چیزا قراره اضافه بشه از جمله :
Werebear
Serpentine Dragon یه نوع اژدهای جدید که فکر کنم شاخ تر از لجندری باشه
اینا هم اژدها های اسم برده هستن مثله Alduinیا odahviing که با این دی ال سی dragonborn قراره اینا هم اضافه بشن:
Sahrotaar
Krosulhah
Kruziikrel
Relonikiv
و یه دراگر جدید
Hulking Draugr
و یه نوع جاینت دیگه
Karstaag
و چند نوع حیوان و جانور دیگه
من زیاد اطلاعات ندارم ولی به اینچا برین هر چیزی رو که جلوش نوشته Dragonborn only یعنی اضافه میشن با دی ال سی dragonborn
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Creatures_(Skyrim)
:|

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
امیدوارم.:|
این DLC جدیده برایه خودش یه دنیایه دیگه ای داره!!!
شنیدم تو این dlc پا میزاری به Morrowind !!!!:-b

درسته ولی من خونه یکی از فامیلامون بازیش کردم/انیمیشن اژدها پر از باگه وقتی سوارشون میشی:|
قشنگ باید یه سال به صورت پیاپی پچ بدند تا باگ های دی ال سی بر طرف بشه:|

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
در مورد اونایی که پرسیده بودن جایی هست برای زور آزمایی و این حرفا باید بگم که یه چیزی مثل Arena قراره تو DLC جدید بیاد که البته اونایی که خیلی مشتاقن میتونن برن مدش رو دانلود کنن.
باری اینکه راحت پیداش کنین تو سایت Nexus سرچ کنید Arena.(حالا شایدم تو DLC بعدی نیاد ها!ولی قراره تو یکی از DLC ها قرار بدن اینو!!)
در ضمن آقای ((محمد هکر)) میشه لطف کنی به این فامیلتون بگی لینک دانلودشو برای همه بزارن؟؟!ما ام بدجوری مشتاقیم بخدا!!

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
در مورد اونایی که پرسیده بودن جایی هست برای زور آزمایی و این حرفا باید بگم که یه چیزی مثل Arena قراره تو DLC جدید بیاد که البته اونایی که خیلی مشتاقن میتونن برن مدش رو دانلود کنن.
باری اینکه راحت پیداش کنین تو سایت Nexus سرچ کنید Arena.(حالا شایدم تو DLC بعدی نیاد ها!ولی قراره تو یکی از DLC ها قرار بدن اینو!!)
در ضمن آقای ((محمد هکر)) میشه لطف کنی به این فامیلتون بگی لینک دانلودشو برای همه بزارن؟؟!ما ام بدجوری مشتاقیم بخدا!!

من نسخه ایکس باکس رو خونه فامیلمون بازی کردم میخوای لینکشو بدم خودت بزنی تو کار port ؟؟:d

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
من این بازی رو 2 بار تا لول 50 رفتم و به دلایلی باز از اول شروع کردم!
هر دفعه هم میرم پیش کتابدار کالج وینتر هولد و اونجا هر کاری میکنم نمیتونم پیش برم!
کسی میتونه کمک کنه؟؟!
اسم کوئست هم Knowledge of scrolls بود فک کنم.

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
من این بازی رو 2 بار تا لول 50 رفتم و به دلایلی باز از اول شروع کردم!
هر دفعه هم میرم پیش کتابدار کالج وینتر هولد و اونجا هر کاری میکنم نمیتونم پیش برم!
کسی میتونه کمک کنه؟؟!
اسم کوئست هم Knowledge of scrolls بود فک کنم.
بعد از صحبت کردن با اون ارک .یه کتابی میزاره رو میز جلوش اونو باز کن یه لحظه بد برو

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
بابا این کتابداره خیلی رو اعصابه ها
بیشعور یه کتاب حواسم نبود برداشتم ببرم
اومده شمشیر کشیده تا کتابرو بهش پس ندم ول نمیکنه :(
این orc ها اصلا هما هنگ نیستن من نژادم orc هستش ولی تا حالا مورد حمله ی 3 تا قاتل از نژاد خودم قرار گرفتم که همشون یه نامه داشتن با عنوان آریا رو بکش و ...
با این روالی که orc ها پیش میرن توی الدر اسکرول بعدی orc ها منقرض میشن

---------- نوشته در 09:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:26 PM ارسال شده بود ----------

اگه orc ها توی الدر اسگرول بعد نباشن من چه نژادی بگیرم:((

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بابا این کتابداره خیلی رو اعصابه ها
بیشعور یه کتاب حواسم نبود برداشتم ببرم
اومده شمشیر کشیده تا کتابرو بهش پس ندم ول نمیکنه :(
این orc ها اصلا هما هنگ نیستن من نژادم orc هستش ولی تا حالا مورد حمله ی 3 تا قاتل از نژاد خودم قرار گرفتم که همشون یه نامه داشتن با عنوان آریا رو بکش و ...
با این روالی که orc ها پیش میرن توی الدر اسکرول بعدی orc ها منقرض میشن

---------- نوشته در 09:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:26 PM ارسال شده بود ----------

اگه orc ها توی الدر اسگرول بعد نباشن من چه نژادی بگیرم:((
انسان‌ها همدیگرو نمیکشن آیا؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر