راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
ممنون از دوستی که راهنمایی کرد.من نمیدونم چرا این کار به فکرم نرسید چون با کاراکتر قبلیم دانگاردو رفته بودم و اونجا باید مثل اینجا کتاب رو بر میداشتیم!!!
به هر حال ممنون
در مورد کشتن هم نژادی ها!
من الان خاجیت هستم و وقتی که میرم پیش صاحاب Drunken Huntsman تو Whituran بهم میگه:
((Hello my khajiit Friend,...))
ولی وقتی میرم پیش هم نژادی های خودم که توی جاده ها میرن و اجناسشون رو میفروشن بهم میگن:(انگیلیسی حال ندارم!)
((میگن با با دزد ها با شمشیر صحبت میکنیم!!))
یعنی چی آخه؟؟!
یعنی نباید بین هم نژادی ها یه صمیمیتی چیزی باشه؟؟؟!اونم توی سرزمین غریب!!!؟

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
بابا این کتابداره خیلی رو اعصابه ها
بیشعور یه کتاب حواسم نبود برداشتم ببرم
اومده شمشیر کشیده تا کتابرو بهش پس ندم ول نمیکنه :(
این orc ها اصلا هما هنگ نیستن من نژادم orc هستش ولی تا حالا مورد حمله ی 3 تا قاتل از نژاد خودم قرار گرفتم که همشون یه نامه داشتن با عنوان آریا رو بکش و ...
با این روالی که orc ها پیش میرن توی الدر اسکرول بعدی orc ها منقرض میشن

---------- نوشته در 09:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:26 PM ارسال شده بود ----------

اگه orc ها توی الدر اسگرول بعد نباشن من چه نژادی بگیرم:((
تو نگران نباش .الان تو اسکاریم نژاد demon وجود نداره ولی تو سایت نکسوز ماد نژاد Demon رو هم درست کردن و تو الدر اسکرول بعدی ماد ارک رو میسازن

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
تو نگران نباش .الان تو اسکاریم نژاد demon وجود نداره ولی تو سایت نکسوز ماد نژاد Demon رو هم درست کردن و تو الدر اسکرول بعدی ماد ارک رو میسازن
رو ایکس باکس که نمیشه :(
خداکنه ارک ها باشد خیلی دوسشون دارم
بعضی وقتا باهاشون جاینت هم میزنم (البته بایاد شات هام آماده باشن)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
چون کلا تو بازی نژادی به اسمDemon وجود نداره :D Orc جزو نژاد‌های اصلی‌ بازی هست.

Mehran_TX

کاربر سایت
Nov 18, 2012
42
من نسخه ایکس باکس رو خونه فامیلمون بازی کردم میخوای لینکشو بدم خودت بزنی تو کار port ؟؟:d

عزیز منم با xbox بازی میکنم. فامیلتون با microsoft point از LIVE خریده یا دانلود کرده ؟؟؟؟؟ اگه لینکی چیزی داره واسه دانلود برای xbox لطفا راهنمایی کن :)

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
بابا این کتابداره خیلی رو اعصابه ها
بیشعور یه کتاب حواسم نبود برداشتم ببرم
اومده شمشیر کشیده تا کتابرو بهش پس ندم ول نمیکنه :(
این orc ها اصلا هما هنگ نیستن من نژادم orc هستش ولی تا حالا مورد حمله ی 3 تا قاتل از نژاد خودم قرار گرفتم که همشون یه نامه داشتن با عنوان آریا رو بکش و ...
با این روالی که orc ها پیش میرن توی الدر اسکرول بعدی orc ها منقرض میشن

---------- نوشته در 09:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:26 PM ارسال شده بود ----------

اگه orc ها توی الدر اسگرول بعد نباشن من چه نژادی بگیرم:((
اونایی که سعی دارن تو رو بکشن Assassin ها هستن برای جلوگیری از حملات برو تو فرقه ی اونا اگه نتونستی بگو.;)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خوب وقتی نامه ی قتل من دست همشون هست منو ببینن که با آسفالت یکیم میکنن :(
احتمالا از کسی‌ یا چیزی یه چیزی دزدیدی الان دستور قتلت رو داده. هر وقت اومدن دنبالت دیدی قدرت مقابله نداری عقب نشینی کن به شهر ها

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
خوب وقتی نامه ی قتل من دست همشون هست منو ببینن که با آسفالت یکیم میکنن :(
خوب معمولا وقتی تو دشت و طبیعت waitکنی میان .فکر کنم قدرت مقابله داشته باشی باهاشون چون تقریبا همشون بندیت های ضعیف هستن

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
خوب معمولا وقتی تو دشت و طبیعت waitکنی میان .فکر کنم قدرت مقابله داشته باشی باهاشون چون تقریبا همشون بندیت های ضعیف هستن
آره بابا من یه ارک هستم یعنی دمیجم از همه ی نژادها بیشتره از طرفی اسپل گلوله آتیش رو یاد گرفتم یه دونه بزنم میوفتن میمیرن :D
راستی اونایی که ماد و ترینر میخوان برن تاپیک pc بگن اینجا مال راهنمایی هست در مورد بازی نه دانلود ماد

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
هر کی هر مودی نیاز داره بگه تا بهش بدم
چندتا مود هم معرفی میکنم :
1-CBBbe v3
2-Fxaa injector
3- skyrim ui
این سه تا رو بگیرید البته تو سایت نکسوس سرچ کنید
1-مود اول یذره 18+ هست ولی اگه بگیرید تناسب اندام کارکترون خیلی بهتر میشه یه عالمه هم لباس ب کیفیت بالا داره
2-این مود لبه اجسام رو درتس میکنه و فریم رو هم بهتر میکنه و یکی از محبوب ترین مود هاست
3-اینم منوی بازی و قسمت item و.. اینها رو عوض میکنه که این مود محبوبترین مود شناخته شده بود

نکته : تو سایتش ثبت نام کنید و دانلود کنید هم سرعت بهتره هم مودهایی رو برای کاربرانی که عضو هستند نمایش میده که شاید خوشتون بیاد:d

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
ممنون از مد هایی که گذاشتین اگه ممکنه دفعه بعد با لینک دانلود بزارید که راحت تر باشه!
من دیروز یه چیزی توی Active Effects هام دیدم که نوشته بود 25 تا از استمینا کم میکنه به دلیل شکسته شدن اسنخوان!!!خواستم بپرسم بعد خودش خوب شد منم دیگه یادم رفت تا اینکه امروز باز اومد!!!
میخواستم ببینم کسی میدونه چجوری استخوان ممکنه بشکنه؟؟راه درمانش چیه؟؟و...
خلاصه یکم اطلاعات اگه میتونید بهم بدید!
ممنون

---------- نوشته در 02:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:59 PM ارسال شده بود ----------

راستی دوست عزیز مد هایی که گذاشتی رو تو Nexus سرچ کردم فقط یکیش بود!اگه ممکنه لینک بزار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر