راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
جایی که stormcloaks ها هستن سربازاشون شبیه اینه:
180px-SR-concept-Stormcloak_Male.jpg
بله همونا هستن

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
یه سوال داشتم:
اگه توی شهری یه جرمی انجام داده باشی و تحت تعقیب باشی،بعد بری پیش اون آرایشگره توی RatWay صورتت رو عوض کنی،Bounty از بین میره یا نه؟؟!

---------- نوشته در 12:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:10 AM ارسال شده بود ----------

اتفاقا دوسته عزیز اینجا واسه سوال پرسیدنه!!
اونجا فقط بازی رو معرفی کرده،راهنمای گام به گام اینجاس!
خوب قربون چشات منم همینو میگم دیگه
راهنمای گام به گام اینجاست ولی چون مد ها انحصاری pc هستن بهتره برین توی تاپیک پیسی در مورد مد​ ها صحبت کنین و اینجا رو برای صحبت در مورد دی ال سی ها و مراحل بزارین

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
همونتور که هانتر عزیز گفتن بدون DLC دانگارد آرایشگر نمیاد ولی اگه میخوای دنبالش بگردی باید توی Ragged Flagon رو بگردی نه توی RatWay،البته Ragged Flagon توی RatWay هست ولی خوب دیگه!یکم فرق داره!
کسی برای سوال من جوابی نداره؟؟!

mosykardorost

کاربر سایت
Dec 27, 2012
33
یه سوال داشتم:
اگه توی شهری یه جرمی انجام داده باشی و تحت تعقیب باشی،بعد بری پیش اون آرایشگره توی RatWay صورتت رو عوض کنی،Bounty از بین میره یا نه؟؟!
متاسفانه باید بگم نه از بین نمیره و این یکی از ایرادای بازیه که همون اول به فکرش افتادم;)
در ضمن با عرض معذرت باید بگم بعضیا سوالای واقعا ...ی میپرسن . مثلا اگه کسی نتونه از یه نقشه بازی استفاده کنه باید گیم و ببوسه بذاره کنار. و اینکه بعضی از دوستان هنوز دو تا کوئست از بازی نرفتن دنبال کل ماد های بازیند که این اصلا درست نیس. البته ببخشید رک گفتم ولی به عنوان یه دوست باید بگم که زیاد دنبال ماد و چیت و ... نرین که میرینه به جذابیت بازی. روز خوش رفقا ;)

world hero

کاربر سایت
Dec 23, 2011
40
خوب قربون چشات منم همینو میگم دیگه
راهنمای گام به گام اینجاست ولی چون مد ها انحصاری pc هستن بهتره برین توی تاپیک پیسی در مورد مد​ ها صحبت کنین و اینجا رو برای صحبت در مورد دی ال سی ها و مراحل بزارین
فکر کنم همتون داشتید ای حرفا رو به من میگفتید )xخیلی ممنون فکر کنم باید بگم غلط کردم و دیگه سراغ واد نمیرم :(
اوکی من ترک کردم :d
اگه بخوام گرگینه بشم چی کار کنم ؟یکی کامل بگه من هر دو dlc دارم یکی لطفا خوب توضیح بده ممنون

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
فکر کنم همتون داشتید ای حرفا رو به من میگفتید )xخیلی ممنون فکر کنم باید بگم غلط کردم و دیگه سراغ واد نمیرم :(
اوکی من ترک کردم :d
اگه بخوام گرگینه بشم چی کار کنم ؟یکی کامل بگه من هر دو dlc دارم یکی لطفا خوب توضیح بده ممنون
برو سراغ companion ها تو شهر whiterun .کوئست هاشونو برو

---------- نوشته در 12:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:52 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال داشتم:

---------- نوشته در 12:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:10 AM ارسال شده بود ----------

اتفاقا دوسته عزیز اینجا واسه سوال پرسیدنه!!
اونجا فقط بازی رو معرفی کرده،راهنمای گام به گام اینجاس!
چرا چسبیدین به آرایشگر :dیا برو پیش سرباز اون بگه من تورو شناختم تو هم Bounty رو تقدیم کنی بره:dیا هم برو زندان(میتونی از زندان هم فرار کنی:d)
بله شاید bounty شما زیاد باشه اونوقت ندین بهتره

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
متاسفانه باید بگم نه از بین نمیره و این یکی از ایرادای بازیه که همون اول به فکرش افتادم;)
در ضمن با عرض معذرت باید بگم بعضیا سوالای واقعا ...ی میپرسن . مثلا اگه کسی نتونه از یه نقشه بازی استفاده کنه باید گیم و ببوسه بذاره کنار. و اینکه بعضی از دوستان هنوز دو تا کوئست از بازی نرفتن دنبال کل ماد های بازیند که این اصلا درست نیس. البته ببخشید رک گفتم ولی به عنوان یه دوست باید بگم که زیاد دنبال ماد و چیت و ... نرین که میرینه به جذابیت بازی. روز خوش رفقا ;)
اول اینکه هنوز نرسیده روتونو زیاد نکنین و ادب رو رعایت کنین
دوم اینکه اگه منظورتون از نقشه من هستم
تا به حال اون شهر رو ندیده بودم از طرفی یه نفر که تازه level 10 باشه نوب محسوب میشه خوب من باید ازتون سوال بپرسم دیگه یه نگا به اسم این تاپیک بنداز خوووو :(

world hero

کاربر سایت
Dec 23, 2011
40
سلام
اول می خواستم بگم این لولها چطوری کار میکنند مثلا من رفتم پیش یه نفر اون فقط speech رو یاد میداد و من بهش یه علمه پول دادم که speech بالا بره ولی غیراز ینکه لولم بالا میرفت پرک های دیگه هم میتونستم بگیرم یعنی چی؟؟؟؟
بعدا این companion کجان که عضوشون بشم ؟؟؟؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام
اول می خواستم بگم این لولها چطوری کار میکنند مثلا من رفتم پیش یه نفر اون فقط speech رو یاد میداد و من بهش یه علمه پول دادم که speech بالا بره ولی غیراز ینکه لولم بالا میرفت پرک های دیگه هم میتونستم بگیرم یعنی چی؟؟؟؟
هر بار که Level کلی‌ بالا بره میتونین یه پرک از هر شاخه‌ای که خواستین بگیرین.
Companionsهم تو شهر Whiterun هستن، یه ساختمون بزرگ دارن تو میدون شهر. :D

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
تو وایتران روبروی مجسمه talos یه خونه نضامی مانند هست برو تو خونه طبقه ی پایین انتها ی راهرو با رییسشون حرف بزن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر