راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ممنون از مد هایی که گذاشتین اگه ممکنه دفعه بعد با لینک دانلود بزارید که راحت تر باشه!
من دیروز یه چیزی توی Active Effects هام دیدم که نوشته بود 25 تا از استمینا کم میکنه به دلیل شکسته شدن اسنخوان!!!خواستم بپرسم بعد خودش خوب شد منم دیگه یادم رفت تا اینکه امروز باز اومد!!!
میخواستم ببینم کسی میدونه چجوری استخوان ممکنه بشکنه؟؟راه درمانش چیه؟؟و...
خلاصه یکم اطلاعات اگه میتونید بهم بدید!
ممنون

---------- نوشته در 02:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:59 PM ارسال شده بود ----------

راستی دوست عزیز مد هایی که گذاشتی رو تو Nexus سرچ کردم فقط یکیش بود!اگه ممکنه لینک بزار
از جنگیدن با ‌خرس و جانور‌های مختلف این بیماری گرفته می‌شه.
راه درمانش هم مثل بیماری‌های دیگه هست.دعا کردن تو محراب‌ها یا خوردن Cure Disease Potion

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
آره بابا من یه ارک هستم یعنی دمیجم از همه ی نژادها بیشتره از طرفی اسپل گلوله آتیش رو یاد گرفتم یه دونه بزنم میوفتن میمیرن :D
راستی اونایی که ماد و ترینر میخوان برن تاپیک pc بگن اینجا مال راهنمایی هست در مورد بازی نه دانلود ماد

ببین اول اگه بخوای Assassin بشی برو تو Riften یه یتیم خونه هست. وفتی رفتی تو یه پیرزنه داره **شر میگه به بچه های بدبخت و بینوا. بدون برو برگرد بزن بکشش.
بعدش برو تو Winhelm برو پیش قصر پادشاه یه نگاه به سمت راستت بنداز یه راه باریک میبینی برو توش. بعد از یه جایی در میای 4 ، 5 تا خونه هست. برو تو اولین خونه سمت راستت درش قلفه بازش کن یا روش رمز Unlock رو بزن باز شه . بعد میبینی یه پسر بچه هست داره سعی میکنه Assassin ها رو احضار کنه بهش بگو پیرزنه رو کشتی کلی کیف میکنه. بعدش یکم برو تو طبیعت چرخ بزن یه Courier بهت یه نامه میده توش علامت یه دست کشیده نوشته We Know بعدش برو یه جا یه 4 ، 5 ساعت بخواب بعد تو یه مکانه غریبه بیدار میشی و ... (فقط سعی کن تو فضای باز بخوابی)

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
از جنگیدن با ‌خرس و جانور‌های مختلف این بیماری گرفته می‌شه.
راه درمانش هم مثل بیماری‌های دیگه هست.دعا کردن تو محراب‌ها یا خوردن Cure Disease Potion

داداش کاوه یه سوال
من از اول بازی نمیدونم چیکار کردم که همه سربازها مخصوصا storm cloack ها که عضو شون هم بوده ام بهم میگند : you are a wanted woman
بعد باید بهشون پول بدم جیبامو خالی کردند:d
چیکار کنم؟
راستی چطوری بفهمیم چه بیماری داریم؟
چی بخوریم که هرچی بیماری دارم بطرف شه؟
چیکار کنیم همه باهامون رفیق شند؟
ممنون >:d

Mehran_TX

کاربر سایت
Nov 18, 2012
42
عزیز منم با xbox بازی میکنم. فامیلتون با microsoft point از LIVE خریده یا دانلود کرده ؟؟؟؟؟ اگه لینکی چیزی داره واسه دانلود برای xbox لطفا راهنمایی کن :)

آقای (محمد هکر) عزیز نمیخوای راهنمایی کنی ؟؟؟؟ مردیم از کنجکاوی

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
ببین اول اگه بخوای Assassin بشی برو تو Riften یه یتیم خونه هست. وفتی رفتی تو یه پیرزنه داره **شر میگه به بچه های بدبخت و بینوا. بدون برو برگرد بزن بکشش.
بعدش برو تو Winhelm برو پیش قصر پادشاه یه نگاه به سمت راستت بنداز یه راه باریک میبینی برو توش. بعد از یه جایی در میای 4 ، 5 تا خونه هست. برو تو اولین خونه سمت راستت درش قلفه بازش کن یا روش رمز Unlock رو بزن باز شه . بعد میبینی یه پسر بچه هست داره سعی میکنه Assassin ها رو احضار کنه بهش بگو پیرزنه رو کشتی کلی کیف میکنه. بعدش یکم برو تو طبیعت چرخ بزن یه Courier بهت یه نامه میده توش علامت یه دست کشیده نوشته We Know بعدش برو یه جا یه 4 ، 5 ساعت بخواب بعد تو یه مکانه غریبه بیدار میشی و ... (فقط سعی کن تو فضای باز بخوابی)
winhelm کجاست؟

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
من سوال دارم بابا جان
winhelm کجاست؟

داداش تو نقشه که پیدا هست(با نقشه برو سرقی ترین نقطه بازی سپس یکمی برو بالا شهر معلوم میشه علامت و لوگو شهر هم یه چیزی شبیه گرگ هست شهرش هم برفی و نیمه تاریکه و حاکم اش ، رهبر نورد هاست

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
بیشتر رو دانلود کردم بزار دیگه:">
باحالا همینا بودن .یه راهی رو میگم برو خودت باهالاشو پیدا کن .تو سرچ یه کلمه ای رو بزن (تو سرچ سایت نکسوز.مثلا WEREWOLF) .بعد اون مادای زیادی رو میاره .ببین اونی که بیشتر دیده شده رو دانلود کن

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
یه سوال داشتم:
اگه توی شهری یه جرمی انجام داده باشی و تحت تعقیب باشی،بعد بری پیش اون آرایشگره توی RatWay صورتت رو عوض کنی،Bounty از بین میره یا نه؟؟!

---------- نوشته در 12:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:10 AM ارسال شده بود ----------

اتفاقا دوسته عزیز اینجا واسه سوال پرسیدنه!!
اونجا فقط بازی رو معرفی کرده،راهنمای گام به گام اینجاس!

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,775
نام
محمد امین
یه سوال داشتم:
اگه توی شهری یه جرمی انجام داده باشی و تحت تعقیب باشی،بعد بری پیش اون آرایشگره توی RatWay صورتت رو عوض کنی،Bounty از بین میره یا نه؟؟!

اقا این آرایشگره کجاست من هرچی میگردم پیداش نمیکنم میشه یک عکس از مکان و قیافه ی این ارایشگره را بذارید زنه یا مرد؟؟؟؟؟؟؟؟

میدونم ratway کجاست هرچی میگردم پیداش نمیکنم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا این آرایشگره کجاست من هرچی میگردم پیداش نمیکنم میشه یک عکس از مکان و قیافه ی این ارایشگره را بذارید زنه یا مرد؟؟؟؟؟؟؟؟

میدونم ratway کجاست هرچی میگردم پیداش نمیکنم
Dawnguard رو نصب دارین دیگه؟ بدون Dawnguard نمیاد.

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
من سوال دارم بابا جان
winhelm کجاست؟
جایی که stormcloaks ها هستن سربازاشون شبیه اینه:
180px-SR-concept-Stormcloak_Male.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟