صفحه 3 از 18 اولاول 1234513 ... آخرآخر
نمایش نتایج 31 تا 45 از 263 تا

گفتگو: راهنمای کامل بازی Assassins Creed 3

mrm2020 آفلاین است
    Banned

نوشته
    45
    PC
    ببخشین، ای مطلب نسبتا بی ربط را میگم. ولی برای کسایی که زبانشون بد نیست، این سایت راهنمای بازی ها را معرفی میکنم که هم تصویریه و هم خیلی به روزه. تازه اجازه دانلود به صورت PDF را هم به صورت رایگان میده. جدیدا هم را هنمای بازی هایی مثل Far Cry و Hitman را گذاشته

http://guides.gamepressure.com
    PrinceofPersiα این را می پسندد.

NIKAN62 آفلاین است

نوشته
    11
    PC
    اقا مدیر جواب بده دیکه من عکس مرحله اول که گیر افتادم گذاشتم

آخرین ویرایش به وسیله NIKAN62؛ 16-12-2012 در 09:01 PM

RASH آفلاین است
    Iam a Strange boy
    XFIRE ID: kingrsh Steam ID: dashrash

نام
    reza
    یه کوچه بالاتر از سه راهی ، نزدیک خونه دوستم
    نوشته
    122
    PCPlayStation 3iPad
    سلام دوستان من یک سوال داشتم چطوری می تونم تمام لباس های کانر رو داشته باشم من فقط چهار لباس رو گرفتم اما یه عالمه دیگه هم هستند چطوری میتونم اونا رو داشته باشم ؟دی ال سی چیزی می خواد واسه داشتو اونا یا همشون تو بازی هستند اگه دی ال سی داره لطفا منو راهنمایی کنین
    mostafa 1362 4 5 این را می پسندد.

Ilove game .............just game
    My motto
    :
    nothing is true
    :
    Everything is permitted

saafaa آفلاین است

نوشته
    4
    نقل قول نوشته شده توسط saboorq مشاهده نوشته
    کسی نبود جواب مارو بده
    دادا اونو بی خیال برو پیش کاپیتان کشتی کنارش که رسیدی برو تو نقشه بعد با موس اون علامت پرانتز رو ببر روی علامت ! ابی رنگ بعد اینتر کن تا با کاپتان حرف بزنه بعد با هم میرن توی کشتی و ادامه بازی رو انجام بده. منم 1 هفته اینجا گیر کرده بودم با بد بختی تونستم انو بفهمم امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

NIKAN62 آفلاین است

نوشته
    11
    PC
    نقل قول نوشته شده توسط king reza مشاهده نوشته
    سلام دوستان من یک سوال داشتم چطوری می تونم تمام لباس های کانر رو داشته باشم من فقط چهار لباس رو گرفتم اما یه عالمه دیگه هم هستند چطوری میتونم اونا رو داشته باشم ؟دی ال سی چیزی می خواد واسه داشتو اونا یا همشون تو بازی هستند اگه دی ال سی داره لطفا منو راهنمایی کنین
    سلام رفیق شما که جلوتراز منی لطفا راهنمایی کن توی مرحله اول که عکسش گذاشتم چطوری باید اون نیزه که می افته توی دره بگیری
    بعد از روی پله ها بپری بری بالا
    مرسی از راهنمایی

reza_cowboy آفلاین است
    Gamertag: SAgE HaaR PSN ID: reza_cowboy Steam ID: RezA_CowBOY

نام
    رضا
    نوشته
    390
    PCPlayStation 3XBOX 360Android
    کسی میتونه راهنمایی کامل واسه گرفتن لباسهای کانر رو بزاره؟
    MAHDIINFAMOUS این را می پسندد.

zedbazi creed

دست خالی نیاید طرف ما چون........پیرهن سفیدتون میشه پرچم ژاپن

.:شیطان
    میگوید:.

RASH آفلاین است
    Iam a Strange boy

نام
    reza
    نوشته
    122
    PCPlayStation 3iPad
    نقل قول نوشته شده توسط NIKAN62 مشاهده نوشته
    سلام رفیق شما که جلوتراز منی لطفا راهنمایی کن توی مرحله اول که عکسش گذاشتم چطوری باید اون نیزه که می افته توی دره بگیری
    بعد از روی پله ها بپری بری بالا
    مرسی از راهنمایی
    دوست خوبم نگاه من سه بار این بازی رو تمومش کردم ولی همچین چیزی ندیدم که بخوایی اینجا نیزه یا چیز دیگه ای رو بگیری اینجا بعد فیلمشه که می افته پایین بعد از روی اون چوب ها بپر اونجا هیچ نیزه ای نیست که بخوایی بگیریش باید بعد پله اول بپری رو اون چوب خم شده که توی عکس می شه دید مطمان باش هیچ نیزه ای نیست کاملا عادیه چطوری از روی ساختمون ها میپریدی تو نسخه های قبلی اینجا هم همینطوره
    NIKAN62 این را می پسندد.

My motto
    :
    nothing is true
    :
    Everything is permitted

NIKAN62 آفلاین است

نوشته
    11
    PC
    دوست خوبم نگاه من سه بار این بازی رو تمومش کردم ولی همچین چیزی ندیدم که بخوایی اینجا نیزه یا چیز دیگه ای رو بگیری اینجا بعد فیلمشه که می افته پایین بعد از روی اون چوب ها بپر اونجا هیچ نیزه ای نیست که بخوایی بگیریش باید بعد پله اول بپری رو اون چوب خم شده که توی عکس می شه دید مطمان باش هیچ نیزه ای نیست کاملا عادیه چطوری از روی ساختمون ها میپریدی تو نسخه های قبلی اینجا هم همینطوره
    باز دم شما گرم جواب دادی سلام من مشکلم اینه باکدوم دکمه های کیبورد میپره من تا میرم روی پله اول همون جا میشینه شیفت با w میزنم از لبه بادستاش اویزون میشه شیفت با A میزتم یه حهش به سمت چپ میکنه فایل راهنمای تموم مراحل بازی رو دارم عکس این مرحله نوشته RT نگه دار A بزن من میزنم هیچ حرکتی نمیکنه رفیق بازم مرسی جواب میدی

RASH آفلاین است
    Iam a Strange boy

نام
    reza
    نوشته
    122
    PCPlayStation 3iPad
    نقل قول نوشته شده توسط NIKAN62 مشاهده نوشته
    باز دم شما گرم جواب دادی سلام من مشکلم اینه باکدوم دکمه های کیبورد میپره من تا میرم روی پله اول همون جا میشینه شیفت با w میزنم از لبه بادستاش اویزون میشه شیفت با A میزتم یه حهش به سمت چپ میکنه فایل راهنمای تموم مراحل بازی رو دارم عکس این مرحله نوشته RT نگه دار A بزن من میزنم هیچ حرکتی نمیکنه رفیق بازم مرسی جواب میدی
    دوستم گلم نگا کن تو وقتی که w رو نگه داشتی هم زمان کلیک راست و space رو هم بگیر یعنی هرسه تاشونو باهم نگه داراون وقت با تمامه سرعتش میره و از روی همه ی موانع می پره اگه فقط wو space رو بگیری اویزون میشه و نمیپره باید همزمان با اون دوتا دکمه با کلیک راست رو هم بگیری

My motto
    :
    nothing is true
    :
    Everything is permitted

NIKAN62 آفلاین است

نوشته
    11
    PC
    دوستم گلم نگا کن تو وقتی که w رو نگه داشتی هم زمان کلیک راست و space رو هم بگیر یعنی هرسه تاشونو باهم نگه داراون وقت با تمامه سرعتش میره و از روی همه ی موانع می پره اگه فقط wو space رو بگیری اویزون میشه و نمیپره باید همزمان با اون دوتا دکمه با کلیک راست رو هم بگیری
    دست گلت درد نکنه مرسی از راهنمایت رفیق بازم دمت گرم من کلا تو کاره مدال افتخارم جدیدا این جور بازی هارو انجام میدم مثل شما حرفه ای نیستم
    زنده باد رفیق

MR_Mehdi آفلاین است

نوشته
    25
    PC
    اونایی ک تموم کردن مرحله اخر چی میشه

---------- نوشته در 08:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:18 PM ارسال شده بود ----------

اونایی ک تموم کردن مرحله اخر چی میشه می خوام بدونم واسم مهمه چون من چارز لی می کشم تموم میشه بازی

mm24 آفلاین است

نوشته
    3

در مورد لباس ها(outfit):

1.لباس کانر:که تو مراحل اصلی بهت میدتش.
    2.لباس الطائر:باید تمام مراحل اصلی رو 100% کنی
    3.لباس achills:بعد از پایان مراحل homestead
    4.لباس بومی کانر:با گرفتن تمام پر ها
    5.لباس زندانی ها:بعد از فرار کردن از زندان
    6:لباس Ezio:با گرفتن 30 امتیاز uplay
    7.لباس اولین assassin های وارد شده به آمریکا:خرید بازی از آمازون(که خودشون به صورت dlc توش میزارن)
    8.لباس کاپیتانی کانر:دقیقا نمی دونم باید از کدوم سایت میخریدی تا بهت میداد.
    (دو تای آخر برای ایرانی ها تقریبا غیر ممکنه)

mm24 آفلاین است

نوشته
    3
    یه چیز جالب دیدم.
    توی این آدرس نسخه deluxe رو برای دانلود گذاشته اونم فقط با 300 مگابایت(من خودم امتحان نکردم)
    ALL ABOUT ASSASSIN - ASSASSINS CREED 3 را به نسخه ی DELUXE تبدیل کنید
    (برای گرفتن outfit هشتم باید از این نسخه استفاده کنید)

---------- نوشته در 12:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:13 AM ارسال شده بود ----------

نقل قول نوشته شده توسط MR_Mehdi مشاهده نوشته
    اونایی ک تموم کردن مرحله اخر چی میشه

---------- نوشته در 08:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:18 PM ارسال شده بود ----------

اونایی ک تموم کردن مرحله اخر چی میشه می خوام بدونم واسم مهمه چون من چارز لی می کشم تموم میشه بازی
    آخرش همینطوری.
    داستان بسیار ضعیفی داره،اول بازی تا مموری9-10 داستانش خوبه ولی از اون به بعد خیلی بیخود تموم میشه.یعنی بی معنی ترین پایانی که دیدم این بوده...

---------- نوشته در 12:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:16 AM ارسال شده بود ----------

نقل قول نوشته شده توسط amir_komando مشاهده نوشته
    ، اقااااااااااااا من نصفه بازی را رفتم هنوز نفهمیدم چطوری میشه از این نوچه ها گرفت ، فقط همین قصابه را دارم ، چه کنممممممممممم !!!!!!!!!!
    ممنون میشم زود جواب بدید
    توی نقشه یه سری علامت شکل پرگار هست که باید بری پیش اونا و ماموریت هارو انجا بدی،بعد از اینکه تقریبا 75% ماموریت های هر منطقه رو رفتی بقیه ی علامت ها ناپدید میشه و باید بگردی و پیداشون کنی.
    بعد از تموم شدن اونا یه ماموریت دیگه به همون شکل توی نقشه میده(البته رنگش فرق داره)بعد از انجام او یه assassin دیگه در اختیار میگیری.
    اگه باز هم نامفهومه بگو تا بیشتر توضیخ بدم

---------- نوشته در 12:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:24 AM ارسال شده بود ----------

کسی چلنج building the homestead رو رد کرده؟
    من تموم کاراش رو انجام دادم ولی تموم نمیشه...

mm24 آفلاین است

نوشته
    3
    بالاخره بازی رو 100% کردم.حالا اگه سوالی دارید بپرسیدD:
    (چه فروم بی حالیه هیچ کس توش نمیاد)

human911 آفلاین است

نام
    huamn
    نوشته
    183
    PCXBOX 360
    رفقای عزیز کسی اطلاعی از سلاح ها و لباس هاو.....کلا" چیز میز های مخفی بازی داره....راستی جای هانتر خالی کسی نیست بهش بگه بیاد اینجا کمک کنه....

صفحه 3 از 18 اولاول 1234513 ... آخرآخر