راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

cretos25

کاربر سایت
Sep 14, 2012
48
.

سلام دوستان.میشه منو راهنمایی کنید من چند وقته بازی میکنم هنوز اول بازی هستم تو یه معموریتی که میرم بالای یه کوه چهارتا راهب هستند که بهم یه چیزایی یاد میدن بعدش میرم یه جایی که یکم دوره از اونجا میرم تو یه زیر زمین مثل غار هست اونجا چندتا جادوگر هستند که فک کنم یه زنه رو میزنن بعدش که من میرم جلو تا منو میبینند بهم حلمه میکنند در جا میمیرم لولم 6فعلا نمیدونم چه جوری زیادش کنم که به تونم اونارو بکشم.ممنون میشم کمک کنید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام دوستان.میشه منو راهنمایی کنید من چند وقته بازی میکنم هنوز اول بازی هستم تو یه معموریتی که میرم بالای یه کوه چهارتا راهب هستند که بهم یه چیزایی یاد میدن بعدش میرم یه جایی که یکم دوره از اونجا میرم تو یه زیر زمین مثل غار هست اونجا چندتا جادوگر هستند که فک کنم یه زنه رو میزنن بعدش که من میرم جلو تا منو میبینند بهم حلمه میکنند در جا میمیرم لولم 6فعلا نمیدونم چه جوری زیادش کنم که به تونم اونارو بکشم.ممنون میشم کمک کنید
اسم ماموریت اینا بگین :D اینطوری یادم نمیاد که...
ولی‌ در کّل Levelبالاتری می‌خواد، یکم تو بازی بگردین و ماموریت فرعی اینا برین تا Level بالا بره.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من مشکلم همینجاست نمیدونم مأموریت فرعی چه علمتی داره یا کجاست.ممنون که کمک کردین
ماموریت فرعی گرفتن که اسون هست، برین با شخصیت‌های دنیای بازی حرف بزنین ( بی‌ خیال جاهایی‌ که بازی میگه باید برین بشین فعلا) یه سری ماموریت دیگه میگیرین، انا رو انجام بدین. پیدا کردنشون اسون هست، تو بازی نزدیک به هزار تا ماموریت فرعی هست:D یه راه دیگه هم زدن به جنگل و کشتن موجودات هست برا بالا بردن Level.

cretos25

کاربر سایت
Sep 14, 2012
48
ممنون که کمک کردین نمیدونم چه جوری جبران کنم.تو جنگل فقط میتونم اون سگ و گوزنو بکشم.یه کمک دیگه میخواستم چه جوری معجون درست کنیم به دردی میخوره؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ممنون که کمک کردین نمیدونم چه جوری جبران کنم.تو جنگل فقط میتونم اون سگ و گوزنو بکشم.یه کمک دیگه میخواستم چه جوری معجون درست کنیم به دردی میخوره؟
تو میز Potion سازی ساخته میشن (همونی که سبز رنگ هست), با به هم زدن مواد مختلف درست میشن.
Skyrim:Potions - UESPWiki
این لیست Potion ها

البته الان اول بازی هستین، با پیشرفت تو بازی یاد میگیرین خودتون، معمولا هم Health یا Stamina ... رو بالا می‌برن

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یه دنیا ممنون از کمکتون.راستی به نظر شما هر وقت level up شد کدوم یک ازون چیزایی که مثل چندتا ستاره هستند انتخاب کنم بهتره.
نظر من مهم نیست :D ببینین تو کدوم بیشتر تخصص میخواهین رو بردارین. اگه جنگ‌های سنگین تن به تن رو بیشتر دوست دارین Two handed و heavy armor رو بردارین مثلا.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
بعد از یه مدت که هیتمن رو داشتم تموم میکردم نتونستم اسکایریم بازی کنم ولی دوباره برگشتم:x(البته با یه عالمه سوال:|)
1.کتاب های جادو رو از کجا پیدا کنم؟ باید حتما بخونم یا اگه فقط بازشون کنم کافیه؟
2.من رفتم جنگ یه نفر همش از اون گرگای نوری که از عصا بیرون میاد اسپاون میکرد و لی بعدش که رفتم بگردمش از عصا خبری نبود جادویی هست که اون گرگ ها با دست معمولی ظاهر شن؟
3.اون گردنبند ها و انگشتر هایی که پیدا میکنم به دردی هم میخورن یا میتونم بفروشم؟

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
بعد از یه مدت که هیتمن رو داشتم تموم میکردم نتونستم اسکایریم بازی کنم ولی دوباره برگشتم:x(البته با یه عالمه سوال:|)
1.کتاب های جادو رو از کجا پیدا کنم؟ باید حتما بخونم یا اگه فقط بازشون کنم کافیه؟
2.من رفتم جنگ یه نفر همش از اون گرگای نوری که از عصا بیرون میاد اسپاون میکرد و لی بعدش که رفتم بگردمش از عصا خبری نبود جادویی هست که اون گرگ ها با دست معمولی ظاهر شن؟
3.اون گردنبند ها و انگشتر هایی که پیدا میکنم به دردی هم میخورن یا میتونم بفروشم؟
خوش اومدی برادر:d
1- میتونی از غار ها یا معدن یا اصلا بخری. نه همین باز کنی کافیه
2- بله هست تو قسمت جادو های conjuration باید دنبالش بگردی اگه نداری باید یا کتاب بخونی یا از ادم های دیگه یاد بگیری و معمولا اسمه اول جادو summonهست
3-اگه روش enchant بزاری !!چرا که نه مفید هم هست انچنت های اسکیل هاتو بزاری خوب میشه اسکیلات
موفق باشی:d

Courier 6

کاربر سایت
Nov 19, 2012
113
نام
عــــــمو دِرِل
من اینقدر رفتم دیگه هیچی تو بازی نمونده فقط باید خونه ام رو تکمیل کنم!!!(البته به جز کلی مرحله فرعی و تکراری که حوصله هیچکدومشون رو ندارم)
این اواخر Focus و ماسک آخر و red guard woman هم رو که گیر کرده بودم رفتم!!!
article_post_width_Skyrim_fus_ro_dah.png
!!!!!!!!!!!! FUS RO DAAAAAHHHHHHHHHHHH:d

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
2 تا سوال دیگه
1.من الان رفتم توی یه کافه دیدم دو نفر دارن همدیگرو میزنن مردم هم دارن نگامیکنن چه جوری از این دعوا ها راه بندازم؟
2.اینجا میدون نبرد یا میدون گلادیاتوری چیزی نداره ثبت نام کنم برم زور بازومو نشون بدم؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
2 تا سوال دیگه
1.من الان رفتم توی یه کافه دیدم دو نفر دارن همدیگرو میزنن مردم هم دارن نگامیکنن چه جوری از این دعوا ها راه بندازم؟
2.اینجا میدون نبرد یا میدون گلادیاتوری چیزی نداره ثبت نام کنم برم زور بازومو نشون بدم؟
1-یعنی‌ بین مردم دعوا بندازی؟:D اگه باهم خصومتی نداشته باشن نمی‌شه.
2-جز این‌ها که با ملت تو کافه‌ها صحبت میکنی‌ و باهاش میجنگین نه چیزی نداره. Oblivion داشت ولی‌ این نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر