راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
اقا خوش به حالتون من روی ps3 بازی میکنم هیچ چیتی نمیتونم بزنم

کسا راهی نمیدونه با باگ هایی که تو بازی بشه لولتو سریع بالا برد یا اسکیلاتو؟؟؟؟؟؟؟ من نسخه ps3 بازی میکنم

بعد من یک خونه تو یک شهر خریدم اسمش یادم نیست ( همون شهری که پایین وینتر هولد و بالای ریفتینه ) ولی تو خونه هیچ وسیله ای نیست راهی نیستش بشه وسایل براش خرید

دوست عزیز اسمه شهر مد نظر شما Falkreath هست و چیزی که خریدی یه زمینه!!!
نمیتونی مثل شهر های دیگه Decorate کنی خونت رو،ولی دو راه داری:
1.به وسیله ی میزی که کنار زمینت هست خونه رو بسازی بعد تو هر قسمت خونه یه Drafting table هست که میتونی رو اون کار کنی و با یه سری وسایل که باید بخری یا پیدا کنی چیزایی که دوست داری رو برای خونت بزاری.
2.یه Steward گیر بیاری و با هزینه ی مقداری پول همه ی چیزایی رو که میشه واسه یه قسمت خونه خرید رو پولشو بدی اون میسازه!
Steward رو توضیحش رو به یه دوسته عزیزی توی چندتا پست قبل دادم میتونی بری نگاه کنی چون واقعا حال ندارم تایپ کنم!
البته اینجور نیست که پول رو بدی و یهو ظاهر بشه و بعد مدت مشخصی اون همه رو میسازه،در ضمن اینم بگم که توی PC باگ داشت که وقتی پول میدادی به Steward که برات بسازه بعضی وقت ها واسیلی که اون ساخته غیب میشن!!!حالا نمیدونم XBOX هم این باگ رو داره یا نه . . .

---------- نوشته در 09:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:52 PM ارسال شده بود ----------

من با اون کاری ندارم میتونین یه کدی بزنین دمیج بشه انقدر ولی من چیت نزدم از طریق ماد ها به این رسیدم !!سرعت شمشیر زدن یا چاقو زدن منو ندیدین !فیلمشو اپلود میکنم براتون یبا :
اون چاقو همون BLACK DAGGERهست یه نگاهی به سرعت شمشیر زدن بندازین و یکم هم به سرعت راه رفتن و دویدن و تو حالت SNEAK ضربه زدن
از عزیزانی که اینو ندیدن درس عبرت بگیرین از این :dبرای رسیدن این خیلی زحمت کشیدم و الانم نمیدونم چطوری رسیدم به این

http://uploadkon.ir/?file=video-2012-06-17-07-14-19.mp4
به این فیلم همه نگاه کنن مال منه نظرتونو بگین:dاین یارو منم تو بازی

داداش خداییش الان از بازی لذت هم میبری؟؟!!!

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
همینه .....;)
ببین این یه ماده که خیلی پرک های اضافی میده به بازی خیلی و اجازه میده 10 بار قوی کنی واسه اونم پرک لازم داری و مهارت و در اخر نیز به tRAINERداری :d

---------- نوشته در 10:06 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:04 PM ارسال شده بود ----------

1.به وسیله ی میزی که کنار زمینت هست خونه رو بسازی بعد تو هر قسمت خونه یه Drafting table هست که میتونی رو اون کار کنی و با یه سری وسایل که باید بخری یا پیدا کنی چیزایی که دوست داری رو برای خونت بزاری.
2.یه Steward گیر بیاری و با هزینه ی مقداری پول همه ی چیزایی رو که میشه واسه یه قسمت خونه خرید رو پولشو بدی اون میسازه!
Steward رو توضیحش رو به یه دوسته عزیزی توی چندتا پست قبل دادم میتونی بری نگاه کنی چون واقعا حال ندارم تایپ کنم!
البته اینجور نیست که پول رو بدی و یهو ظاهر بشه و بعد مدت مشخصی اون همه رو میسازه،در ضمن اینم بگم که توی PC باگ داشت که وقتی پول میدادی به Steward که برات بسازه بعضی وقت ها واسیلی که اون ساخته غیب میشن!!!حالا نمیدونم XBOX هم این باگ رو داره یا نه . . .

---------- نوشته در 09:59 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:52 PM ارسال شده بود ----------

داداش خداییش الان از بازی لذت هم میبری؟؟!!!
زیاد:d

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
داداش ررررو رو برم، خوبه دوست عزیزمون جناب mage به نکات تابلو اشاره کردن. خوبه به طور غیر رسمی از عوامل سازنده ی بازی گفته شده که قسمت ارتقا بگونه ای محدود شده تا بازی شورش در نیاد اونوقت شما شمشیر با دمیج 5 رقمی به رخمون میکشی عزیز :-w پس اونوقت به این چی میگین شما که بدون چیت اما با باگ های پیشین بازی ساختم:-o

داداش ببین میتونی تعداد ارقام دمیجشو بخونی:))
تازه این آهنیش بود ببین اگه ددریک بود چی میشد=))
مخم صوت کشید این چی بود ؟ :D

mosykardorost

کاربر سایت
Dec 27, 2012
33
دوباره سلام به همه عزیزان:
قابل توجه برو بچی که منتظر dlc dragonborn هستند:
یه شبه dlc تو سایت نکسوز به چشم خورد گفتم تو سایت بگم شاید رفقا هم باهاش حال کردن. تو این dlc غیر رسمی به نام moonpath یه در از مهمانخانه شهر falkreath به دنیایی جدید و جنگلی تاریک وا میشه که npc های اون همه از نژاد گربه هستند و ....(بقیه شم خودتون برید دنبالش)
البته قابل ذکر است که با وجود اینکه این dlc نقاط ضعفی داره ولی ما نباید سازندگان اونو با عوامل غول بتزدا مقایسه کنیم و ین dlc در حد خودش قابل تحسینه.
و در پایان آدرس فایل مورد نظر خدمت دوستان: Moonpath to Elsweyr at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community
گفتم شاید بتونیید یه ذره خودتونو با این مشغول کنید تا DLC فوق العاده dragon born از را برسه;)

آخرین ویرایش:

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
واسه ملق زدن باید اسنیکت بالا باشه (SNEAK) بعد تو حالت نشسته همینطوری که به جلو میری ALT رو بزن و درمورد سرعت و شمشیر زدن والا یادم نمیاد چه کارایی کردم اینطوری شد ولی فقط از طریق مادا شد و اینو بگم من ماده پرک هارو دانلود کردم که خیلی پرک های اضافی داده الان صبر کن اسکرین شات میزارم

---------- نوشته در 09:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:44 PM ارسال شده بود ----------

نه دوست عزیزمون سایت 1.8 گفت دان کن ببین خوبه. 100 % که خوبه ببین ارزششو داره

خب دوستان من پچ 1.8 رو دانلود کردم و باید بگم که فوق العادس!
اما . . .
اگه از مد استفاده میکنید قبله اینکه این رو نصب کنید باید همه ی مد هارو پاک کنید و دوباره از اول بعده نصب پچ نصبشون کنید!!!!
برای اونایی که مد زیاد دارن خبر بدیه!!در غیر این صورت بازی ران نمیشه . . . نگید نگفتی
در ضمن من خودم خیلی مد های فوق العاده داشتم که به دلیل نداشتن این پچ کار نمیکردن!!!الان خوش حالم!
به همه پیشنهاد میکنم دانلودش کنید چون عالیه از اون دوستی که لطف کردن و لینک رو گذاشتن بسیار ممنونم.

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,776
نام
محمد امین

نه داداش خونس رفتم توش شهرشم همون شهریه که جارلش متهم به کشتن های کینگه

mosykardorost

کاربر سایت
Dec 27, 2012
33
مخم صوت کشید این چی بود ؟ :D
عزیز قدیمیا میدونن قبلنا (فکر کنم تا ورژن 1.3) یه باگی بود تو بازی به نام باگ fortify restoration BUG که با خوردن این معجون مهارت کیمیا گری نیز بصورت تصاعدی بالا میرفت که با کمک این باگ میشد فوق معجون هایی درست کرد که بقیشم خودتون میدونید
البته این عکس و از یکی از سیوای قدیم نوردم گرفتم و گرنه با ورژن های جدید بازی دیگه نمیشه این کارو کرد راستی یه با از بس تو ارتقا زیاده روی کردم دمیج سلاحم منفیییییییییییییی شد:))=))=)):))=)):))=)) یعنی خود بازیم کفش بریده بود:-&=))

---------- نوشته در 10:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:35 PM ارسال شده بود ----------

خب دوستان من پچ 1.8 رو دانلود کردم و باید بگم که فوق العادس!
اما . . .
اگه از مد استفاده میکنید قبله اینکه این رو نصب کنید باید همه ی مد هارو پاک کنید و دوباره از اول بعده نصب پچ نصبشون کنید!!!!
برای اونایی که مد زیاد دارن خبر بدیه!!در غیر این صورت بازی ران نمیشه . . . نگید نگفتی
در ضمن من خودم خیلی مد های فوق العاده داشتم که به دلیل نداشتن این پچ کار نمیکردن!!!الان خوش حالم!
به همه پیشنهاد میکنم دانلودش کنید چون عالیه از اون دوستی که لطف کردن و لینک رو گذاشتن بسیار ممنونم.

4کریم دادش قابلی نداشت:d

Mehran_TX

کاربر سایت
Nov 18, 2012
42
باید بگم که چیت ها و مودها و باگها تمامشون از استاندارد بازی خارجه و یه مدت به آدم حال میده و بالاخره یه جا آدم از بازی ارضا میشه و انگیزه ای واسه ادامه برای آدم نمیمونه. (این ثابت شده است) و bethesda (شرکت سازنده بازی) اگه تشخیص میداد که این در طولانی مدت به جذابیت بازی کمک میکنه و باعث دلزدگی نمیشه براش یه dlc میداد بیرون که مثلا پول توی بازی رو از توی option بازی تنظیم کنی تا نیازی به چیت نباشه. (این ها در مورد مودها هم صدق میکنه). به شخصه من خودم بازی رو از اول رفتم و از باگ اون کتاب استفاده کردم و level رو به 81 رسوندم ولی اصلا به اندازه او یکی hero که قبلش داشتم با level 57 بهم حال نداد و آخرش برگشتم به همون تا با همون 57 ادامه بدم چون میدونستم نون بازوش رو خورده. البته هرکی هرجور دوست داره میتونه بازی کنه با چیت یا باگ یا مود یا هرچی ولی این رو گفتم تا از بازی بیشتر لذت ببریم. اگه به کسی توهین شد عذر میخوام.

آخرین ویرایش:

world hero

کاربر سایت
Dec 23, 2011
40
من دارم خوبه باید پول خرج کنی تا بشی کینگ

شاه میشه؟؟؟؟؟؟؟ ایول>:)

---------- نوشته در 11:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 AM ارسال شده بود ----------

من دارم خوبه باید پول خرج کنی تا بشی کینگ

همه ی مود داری که واسه ما باحالاشو بزار ما مثل تو حوصله نداریم تو سایتش برییم بگردیم :d

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
شاه میشه؟؟؟؟؟؟؟ ایول>:)

---------- نوشته در 11:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 AM ارسال شده بود ----------

همه ی مود داری که واسه ما باحالاشو بزار ما مثل تو حوصله نداریم تو سایتش برییم بگردیم :d
Tiger Race und Zauber DE at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community
Altairs dagger from Assassins Creed_one-handed nonreplacer at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community
Sword of Altair from Assassins Creed _ one-handed nonreplacer at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community
18 Black Katanas HD English Only - Fixed at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community
بیا اینم تبر ریچارد شیر دل (lion heart)
Lion Heart Halberd at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
نه داداش خونس رفتم توش شهرشم همون شهریه که جارلش متهم به کشتن های کینگه

OK پس اونجا قضیش فرق داره
برای اینکه بتونی چیزی بخری یه کوئستی هست به اسم blood on ice باید اینو انجام بدی بعد دیالوگ decorate میاد.
اگه کوئست رو داری که چه عالی اگرم نداری باید بری بقل فبرستون میبینی یه طرفی مرده پرس و جو میکنی و ادامه میدی تا تموم شه.
در غیر این صورت اگه این مرده هه رو پیدا نکردی باید بری توی خونه ای که خریدی همه ی وسایل رو نگاه کنی و همه جا رو بگردی تا دست آخر یه Strange amulet پیدا میکنی اینو که یافتی بعد خود بازی راهنمایت میکنه.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
باید بگم که چیت ها و مودها و باگها تمامشون از استاندارد بازی خارجه و یه مدت به آدم حال میده و بالاخره یه جا آدم از بازی ارضا میشه و انگیزه ای واسه ادامه برای آدم نمیمونه. (این ثابت شده است) و bethesda (شرکت سازنده بازی) اگه تشخیص میداد که این در طولانی مدت به جذابیت بازی کمک میکنه و باعث دلزدگی نمیشه براش یه dlc میداد بیرون که مثلا پول توی بازی رو از توی option بازی تنظیم کنی تا نیازی به چیت نباشه. (این ها در مورد مودها هم صدق میکنه). به شخصه من خودم بازی رو از اول رفتم و از باگ اون کتاب استفاده کردم و level رو به 81 رسوندم ولی اصلا به اندازه او یکی hero که قبلش داشتم با level 57 بهم حال نداد و آخرش برگشتم به همون تا با همون 57 ادامه بدم چون میدونستم نون بازوش رو خورده. البته هرکی هرجور دوست داره میتونه بازی کنه با چیت یا باگ یا مود یا هرچی ولی این رو گفتم تا از بازی بیشتر لذت ببریم. اگه به کسی توهین شد عذر میخوام.
This^^^^
یه چیز دیگه هم هست که خیلی‌ از‌ Mod ها باهم دیگه Optimize نیستن، و نصب کردن هیچ کاری نمی‌کنه جز آسیب زدن به سیستم و بازی. زیاد Mod اینا نصب نکنین به نظرم اگه دقیقاً نمیدونین کدوم‌Mod ها باهم کار می‌کنن و کدوما نمیکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر