راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 202 23.7%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    852
بابا بیستی >:d

---------- نوشته در 12:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:19 PM ارسال شده بود ----------

من اینو دارم خیلی ام قشنگه مثله موهای امروزی هست برعکس مدل موهای قبلی تازه خفن هست
ApachiiSkyHair at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community
اینم باحاله امروز اینو امتحان کردم 6 تا اسلحه میده دوربین دار -رگ بار -گاتیلینگ-و ...
SkyRevolution - Assault Rifles_Sniper Rifles and Sub-Machineguns at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community
این قسمت ماد های تاپ هست از بهترین ها انتخاب شده
Skyrim Nexus - Skyrim mods and community
بله اینم کلت (به زبون خودمون کلت.کلت قدیمی هست)
Miklouds flintlock pistol variant at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community
این یکی از بهترین ها هست میتونی بینهایت FOLLOWER همزمان داشته باشی
UFO - Ultimate Follower Overhaul at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community
اینم خوبه دایلاگ های گارد هارو زیاد میکنه دقیق نمیدونم
Guard Dialogue Overhaul at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community
اینم ظاهرا اژدها های گردن کلفتو میندازه تو بازی (درباره این ماد اصلا اطلاعات ندارم)
Deadly Dragons at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community
خوب اینارو استفاده کنین :dجونتون در بیاد :d
بزودی باحالاشو هم میزارم:d
بیشتر بیشتر بیشتر بیشتر بیشتر ...

بدون داشتن همهٔ‌Fix های بازی بیشتر از 50 mod بازی قفل می‌کنه.
just saying...
اینو خوب اومدی :dمن همشو دارم تاحالا مشکلی نداشتم ببینم بقیه دوستان دیسکریپشین هارو میخونن یا میرزن بازی باز نمیشه میان اینجا میگن(یه زمانی من خودم اینطوری بودم:d)
راستی این Dragonborn کی میاد ؟و یه سوال دیگه این mmorpg الدر اسکرول کی میاد!خدا کنه نه پولی باشه و نه سی دی کی بخواد

اینو خوب اومدی :dمن همشو دارم تاحالا مشکلی نداشتم ببینم بقیه دوستان دیسکریپشین هارو میخونن یا میرزن بازی باز نمیشه میان اینجا میگن(یه زمانی من خودم اینطوری بودم:d)
راستی این Dragonborn کی میاد ؟و یه سوال دیگه این mmorpg الدر اسکرول کی میاد!خدا کنه نه پولی باشه و نه سی دی کی بخواد
Dragonborn یه ماه بعد
Online هم 2013 که هم Cd key می‌خواد هم پولی‌ هست :دی

سلام
ففکر کنم آنلاینش نیومده the elder scroll online اسمش

---------- نوشته در 01:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:12 PM ارسال شده بود ----------

Dragonborn یه ماه بعد

skidrow یا کرک نداره اصلا یه چیزی ....

Dragonborn یه ماه بعد
اصلا مناسب نیست به تو بگن مرگ یکی رو به خانوادش بگو همینطور مثله آب میزاری کف دستشون(این خبر واسم مثله مردن خودمه :dلعنت بهشون هم cd key میخوان هم پول )مارو باش خوش بودیم همینطور میگردم تو انلاین:((

سلام

---------- نوشته در 01:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:12 PM ارسال شده بود ----------

Dragonborn یه ماه بعد

سایتش رو http://elderscrollsonline.com/en/

سلام

Dragonborn یه ماه بعد

اصلا مناسب نیست به تو بگن مرگ یکی رو به خانوادش بگو همینطور مثله آب میزاری کف دستشون(این خبر واسم مثله مردن خودمه :dلعنت بهشون هم cd key میخوان هم پول )مارو باش خوش بودیم همینطور میگردم تو انلاین:((

b-)
بیا حال کن دیدی گفتم ..... آموزش آنلاین بازی کردن The Elder Scrolls: Skyrim | Game emaG

Dragonborn که برا ایکس باکس ۱ ماه پیش اومد!!!!!
برا 360 انحصاری زمانی‌ داشتDragonborn .
آقا هانتر شما جواب منو ندادی
yahoo_14.gif
گفتم می تونم بدون این که بن شم به ایکس باکس لایو کانکت شم آخه می گه آپدیت میخواد وقتی به اینترنت وصلش میکنم
yahoo_12.gif
من رو 360بازی نمیکنم.
هانتر دست بردار من میدونم تو همه چی رو می دونی
yahoo_4.gif
بگو دیگه
نمیدونم والا :دی

آخرین ویرایش:
آقا هانتر شما جواب منو ندادی )xگفتم می تونم بدون این که بن شم به ایکس باکس لایو کانکت شم آخه می گه آپدیت میخواد وقتی به اینترنت وصلش میکنم=((

---------- نوشته در 01:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:33 PM ارسال شده بود ----------

برا 360 انحصاری زمانی‌ داشتDragonborn .

من رو 360بازی نمیکنم.
هانتر دست بردار من میدونم تو همه چی رو می دونی:dبگو دیگه

---------- نوشته در 01:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:41 PM ارسال شده بود ----------

نمیدونم والا :دی
پس من چی کار کنم من دراگون برن رو میخوام:((

بابا بیستی >:d

---------- نوشته در 12:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:19 PM ارسال شده بود ----------

بیشتر بیشتر بیشتر بیشتر بیشتر ...
تو بدون اینکه مادی رو استفاده کنی خیلی دوست داری و با دیدن مشخصات ماد کیف میکنی:dمادو بریز بعد حال کن

داداش فک نکنم قویترین شمشیر اسکایریم ربطی به ومپایر بودن داشته باشه:-? این شمشیر منه ( البته بدون استفاده از چیت و باگ هایی مثل fortify restoration و ...) :

اگه شمیرت ازین برنده تره عکسشو بذار و گرنه یواشکی غلاف کن بذار پیشه خودت بمونه چون فکر نمیکنم بدون دوز و کلک ازین بیشتر باشه ...:d
در ضمن اینم اون کمانی که گفتم:

اگه بخواین سیوم میدم خدمت دوستانb-)
داداش فک کنم شما باید غلاف کنی. اینم قوی ترین سلاح اسکاریم(بدون چیت اوردمش بالا)
viewer.php

b-)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or