راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
داداش فک کنم شما باید غلاف کنی. اینم قوی ترین سلاح اسکاریم(بدون چیت اوردمش بالا)
viewer.php

b-)
خسته نباشی این که باچیت اولا به ارزش شمشیر نگاه کن دوما به دمیج گاه کن:>سوما هیچ وقت امکان حمل 5642 کیلو وجود نداره(عزیز تابلو شد که باچیته)

یه نگاهی به قدرتاشون بنداز همشونو از فایر یا فراست یا شاک درست کردم
تو سختی master هم به اژدهای لجندری یه دونه میام به هیکل نحیفش میمیره

آخرین ویرایش:

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
حاجی چه اهمیتی داره قوی ترین شمشیر دسته کیه آخه؟؟!
یه سوال داشتم:
از کجا میشه پچ های اسکایریم رو دانلود کرد؟؟
من هرجا گشتم نیافتم.منظورم مد نیست ها منظورم اینه که مثلا ورژن ماله من 1.7 هست،چطوری اینو بکنم 1.8؟؟؟!

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
یه سوال داشتم:
من هرجا گشتم نیافتم.منظورم مد نیست ها منظورم اینه که مثلا ورژن ماله من 1.7 هست،چطوری اینو بکنم 1.8؟؟؟!
مال منم 1.7 هست ولی فکر کنم 1.8 هنوز نیومده:d

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,776
نام
محمد امین
اقا خوش به حالتون من روی ps3 بازی میکنم هیچ چیتی نمیتونم بزنم

کسا راهی نمیدونه با باگ هایی که تو بازی بشه لولتو سریع بالا برد یا اسکیلاتو؟؟؟؟؟؟؟ من نسخه ps3 بازی میکنم

بعد من یک خونه تو یک شهر خریدم اسمش یادم نیست ( همون شهری که پایین وینتر هولد و بالای ریفتینه ) ولی تو خونه هیچ وسیله ای نیست راهی نیستش بشه وسایل براش خرید

mosykardorost

کاربر سایت
Dec 27, 2012
33
داداش فک کنم شما باید غلاف کنی. اینم قوی ترین سلاح اسکاریم(بدون چیت اوردمش بالا)
viewer.php

b-)
داداش ررررو رو برم، خوبه دوست عزیزمون جناب mage به نکات تابلو اشاره کردن. خوبه به طور غیر رسمی از عوامل سازنده ی بازی گفته شده که قسمت ارتقا بگونه ای محدود شده تا بازی شورش در نیاد اونوقت شما شمشیر با دمیج 5 رقمی به رخمون میکشی عزیز :-w پس اونوقت به این چی میگین شما که بدون چیت اما با باگ های پیشین بازی ساختم:-o

داداش ببین میتونی تعداد ارقام دمیجشو بخونی:))
تازه این آهنیش بود ببین اگه ددریک بود چی میشد=))

آخرین ویرایش:

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی

کسا راهی نمیدونه با باگ هایی که تو بازی بشه لولتو سریع بالا برد یا اسکیلاتو؟؟؟؟؟؟؟ من نسخه ps3 بازی میکنم

بعد من یک خونه تو یک شهر خریدم اسمش یادم نیست ( همون شهری که پایین وینتر هولد و بالای ریفتینه ) ولی تو خونه هیچ وسیله ای نیست راهی نیستش بشه وسایل براش خرید
از اسکیل هایی که استفاده نکردی استفاده بکن هم اونا زود میان بالا و هر سری که پر میشه لول هم میاد بالا و تو قدرت های ILLUSION یه قدرتی به نام MUFFLE هست اگه نداری پیدا کن و اگه داری همینطوری که تو طبیعت داری میدویی راه میری اونو همینطوری بیخودی استفاده کن اون باعث بالا رفتن اسکیل ILLUSION و به لول اپ شدنتم کمک میکنه

mosykardorost

کاربر سایت
Dec 27, 2012
33
یه سوال داشتم:
سلام آقا خیلی وقته من ورژن 1.8 دارم خیلی باحاله و تقریبا 99% باگهای بازی حل شده اینم لینکش برید حالشو ببرید:
دانلود یازدهمین آپدیت بازی The Elder Scrolls V Skyrim | رایان گیم مرجع ابزار بازی های رایانه ای

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
داداش ررررو رو برم، خوبه دوست عزیزمون جناب mage به نکات تابلو اشاره کردن. خوبه به طور غیر رسمی از عوامل سازنده ی بازی گفته شده که قسمت ارتقا بگونه ای محدود شده تا بازی شورش در نیاد اونوقت شما شمشیر با دمیج 5 رقمی به رخمون میکشی عزیز :-w پس اونوقت به این چی میگین شما که بدون چیت اما با باگ های پیشین بازی ساختم:-o

داداش ببین میتونی تعداد ارقام دمیجشو بخونی:))
من با اون کاری ندارم میتونین یه کدی بزنین دمیج بشه انقدر ولی من چیت نزدم از طریق ماد ها به این رسیدم !!سرعت شمشیر زدن یا چاقو زدن منو ندیدین !فیلمشو اپلود میکنم براتون یبا :
اون چاقو همون BLACK DAGGERهست یه نگاهی به سرعت شمشیر زدن بندازین و یکم هم به سرعت راه رفتن و دویدن و تو حالت SNEAK ضربه زدن
از عزیزانی که اینو ندیدن درس عبرت بگیرین از این :dبرای رسیدن این خیلی زحمت کشیدم و الانم نمیدونم چطوری رسیدم به این

http://uploadkon.ir/?file=video-2012-06-17-07-14-19.mp4
به این فیلم همه نگاه کنن مال منه نظرتونو بگین:dاین یارو منم تو بازی

آخرین ویرایش:

mosykardorost

کاربر سایت
Dec 27, 2012
33

در مورد ps3 اطلاعی ندارم اما برای خرید تجهیزات خونه برو پیش شاه همون شهر و با دست یارای شاه صحبت کن ...

world hero

کاربر سایت
Dec 23, 2011
40

این دیدید.....

---------- نوشته در 09:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:21 PM ارسال شده بود ----------

mage کجا بودیم خب برقیه ماد ها رو بزار دیگه عزیز .... :d

---------- نوشته در 09:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:33 PM ارسال شده بود ----------

من با اون کاری ندارم میتونین یه کدی بزنین دمیج بشه انقدر ولی من چیت نزدم از طریق ماد ها به این رسیدم !!سرعت شمشیر زدن یا چاقو زدن منو ندیدین !فیلمشو اپلود میکنم براتون یبا :
اون چاقو همون BLACK DAGGERهست یه نگاهی به سرعت شمشیر زدن بندازین و یکم هم به سرعت راه رفتن و دویدن و تو حالت SNEAK ضربه زدن
از عزیزانی که اینو ندیدن درس عبرت بگیرین از این :dبرای رسیدن این خیلی زحمت کشیدم و الانم نمیدونم چطوری رسیدم به این

http://uploadkon.ir/?file=video-2012-06-17-07-14-19.mp4
به این فیلم همه نگاه کنن مال منه نظرتونو بگین:dاین یارو منم تو بازی

:-o چطوری این کارها رو کردی بزار دیگگگگه نامرد نباش ;) چطوری اون ملق رو زدی تو حالت نشسته خییییلی باحل بود

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
این دیدید.....

---------- نوشته در 09:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:21 PM ارسال شده بود ----------

mage کجا بودیم خب برقیه ماد ها رو بزار دیگه عزیز .... :d
حال کن از طریق ماد ها به اینا رسیدم:d جنون سرعت

world hero

کاربر سایت
Dec 23, 2011
40

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
یه مود باحال SkyUI at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community نگاه کنید البته بعضی از بچه ها دارن

---------- نوشته در 09:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:40 PM ارسال شده بود ----------

واقعا باحال بود .....;)
واسه ملق زدن باید اسنیکت بالا باشه (SNEAK) بعد تو حالت نشسته همینطوری که به جلو میری ALT رو بزن و درمورد سرعت و شمشیر زدن والا یادم نمیاد چه کارایی کردم اینطوری شد ولی فقط از طریق مادا شد و اینو بگم من ماده پرک هارو دانلود کردم که خیلی پرک های اضافی داده الان صبر کن اسکرین شات میزارم

---------- نوشته در 09:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:44 PM ارسال شده بود ----------

شما که خودت تو کار مد هستی ندیدی بعضی مد ها زیرشون نوشته پیش نیازش 1.8 هست؟
نه دوست عزیزمون سایت 1.8 گفت دان کن ببین خوبه. 100 % که خوبه ببین ارزششو داره

world hero

کاربر سایت
Dec 23, 2011
40
واسه ملق زدن باید اسنیکت بالا باشه (SNEAK) بعد تو حالت نشسته همینطوری که به جلو میری ALT رو بزن و درمورد سرعت و شمشیر زدن والا یادم نمیاد چه کارایی کردم اینطوری شد ولی فقط از طریق مادا شد و اینو بگم من ماده پرک هارو دانلود کردم که خیلی پرک های اضافی داده الان صبر کن اسکرین شات میزارم
همینه .....;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر