راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
اگه بگم فوق العاده ی چی میگی :)

---------- نوشته در 02:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:57 PM ارسال شده بود ----------

مودهای با حال رو هم بزار :((
میگم لطف داری
قبل از نصب هر mod به دیسکریپشنش نگاه کن ببین چیزه مهمی نمیخواد. من الان گفتم و دوستان دیگه هم گفتن بعدا نگی باز نمیشه چون من خودم اونقدر mod نصب کردم و بعضیاشون باعث شدن بازی باز نشه مجبور شدم به دیسکریپشنش نگاه کنم .شما هم قبل از نصبش اینکارو بکن

5625030

کاربر سایت
Aug 11, 2012
80
نام
محمد
داداش فک نکنم قویترین شمشیر اسکایریم ربطی به ومپایر بودن داشته باشه:-? این شمشیر منه ( البته بدون استفاده از چیت و باگ هایی مثل fortify restoration و ...) :

اگه شمیرت ازین برنده تره عکسشو بذار و گرنه یواشکی غلاف کن بذار پیشه خودت بمونه چون فکر نمیکنم بدون دوز و کلک ازین بیشتر باشه ...:d
در ضمن اینم اون کمانی که گفتم:

اگه بخواین سیوم میدم خدمت دوستانb-)
يعني باچيت اينارو نساختي!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟b-)b-)b-)b-)

---------- نوشته در 04:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:56 PM ارسال شده بود ----------

كسي ميتونه يه توضيحي در مورد followers ها به من بده؟
جاشون............طريقه بدست آوردنشون.......

mosykardorost

کاربر سایت
Dec 27, 2012
33
يعني باچيت اينارو نساختي!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟b-)b-)b-)b-)

---------- نوشته در 04:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:56 PM ارسال شده بود ----------

كسي ميتونه يه توضيحي در مورد followers ها به من بده؟
جاشون............طريقه بدست آوردنشون.......
داداش تو پستای قبل توضیح دادم که هرکسی میتونه اینا رو بسازه برو بخون ... ولی خدائیش چیت نزدم این عکسم با نژاد orc رفتم ولی حالا که یه ماه پیش با نژاد CAT دوباره شروع کردم نمیدونم چرا هر چی زور میزنم DAMAGE شمشیرم بیشتر از 532 بالا نمیره:-? نمیدونم شاید به نژاد و وزن و جنسیت هیرو هم ربط داشته باشه:-? هر کی از دوستان اطلاع داره مارم روشن کنه چون تو کف رکورد dmg خودمم موندم:((
درمورد follower ها اونا رو بیشتر تو inn ها (مهمانخانه ها) میتونی پیدا کنی که اکثرا بعد یه کل انداختن باهاشون گزینه follow me واستون فعال میشه . با عضویت تو گروه های مختلف بازی هم میتونید تعداد زیادی از اونا رو تو گروه ها پیدا کنید . تو قلعه های orc ها هم که در حاشیهای نقشه اسکایریم وجود داره معمولا یه orc وجود داره که میتونه پیرو شما باشه. و نهایتا بعضی از ولگردای نژاد ) cat(khajit یا برخی افراد تو شهرا وجود دارند که با رفتن یه مینی کوئست براشون میتونید پیرو خودتون کنید.;)

Vampire122

کاربر سایت
Nov 3, 2012
52
خسته نباشی این که باچیت اولا به ارزش شمشیر نگاه کن دوما به دمیج گاه کن:>سوما هیچ وقت امکان حمل 5642 کیلو وجود نداره(عزیز تابلو شد که باچیته)

یه نگاهی به قدرتاشون بنداز همشونو از فایر یا فراست یا شاک درست کردم
تو سختی master هم به اژدهای لجندری یه دونه میام به هیکل نحیفش میمیره
عزیز تو اسکایریم قوی ترین سلاح وجود نداره یه سلاح رو می تونی تا بینهایت دمیج رو ببری بالا برا مثال من ۸۴۶ هم دیدم اینم عکس یکی از این سلاح ها که بدون چیت هم هست
Best-weapon-in-Skyrim.jpg

آخرین ویرایش:

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,775
نام
محمد امین
اقا من به یک مشکل خوردم تو بازی

وقتی به یکی از
followers ها میگم بیاد دنبالم میگه: looks like you got sombody alredy with you

ولی هیشکی دنبالم نیست یعنی خودم
followers بیاد دنبالم

باگه این الان؟؟؟؟

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.

وقتی به یکی از

followers بیاد دنبالم

باگه این الان؟؟؟؟

من فكر كنم فهميدم دوست عزيز اين جمله اينو نشون ميده كه انگار تو قبلا يه followers داشتي بعد انگار اون يه جايي جامونده يا يه چيزي شده كه اون نتونسته دنبال تو بياد بعد از اين به بعد ام ديگه تا اونو پيدا نكني ديگه نمي توني followers داشته باشي

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN

وقتی به یکی از

followers بیاد دنبالم

باگه این الان؟؟؟؟

دوست عزیزمون بهتون توضیح دادن و من میخوام یکم کاملش کنم
از اونجایی که فک نکنم دوست داشت باشی کل اسکایرم رو به دنباله Follower ات بگردی میتونی بری پیشه Delphine توی اون معبد اسکای (اسم کاملش یادم نیست) و بهش میگی میخوام این Follower ام به Blade ها بپیونده!
این بهترین راه حلیه که من میشناسم(غیر از چیت!)

---------- نوشته در 12:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:39 PM ارسال شده بود ----------

چطوری اینقدر هیکلیی باید چیکار بکنیم هیکلی شیم ؟؟؟؟؟

همه ی شمشیراش هم رو نشون میده چه شکلی؟؟؟؟:-/
4021019-1356940669.jpg

جالبه!
من تا حالا همچین چیزی ندیدم ولی احتمال میدم که یا مد باشه،یا یه دمویی چیزیه!
آخه اگه به سرش دقت کنید میبینید که هم کلاه خود داره و هم یه کلاه معمولی!خیلی باحاله!

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
دوست عزیزمون بهتون توضیح دادن و من میخوام یکم کاملش کنم
از اونجایی که فک نکنم دوست داشت باشی کل اسکایرم رو به دنباله Follower ات بگردی میتونی بری پیشه Delphine توی اون معبد اسکای (اسم کاملش یادم نیست) و بهش میگی میخوام این Follower ام به Blade ها بپیونده!
این بهترین راه حلیه که من میشناسم(غیر از چیت!)

---------- نوشته در 12:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:39 PM ارسال شده بود ----------

جالبه!
من تا حالا همچین چیزی ندیدم ولی احتمال میدم که یا مد باشه،یا یه دمویی چیزیه!
آخه اگه به سرش دقت کنید میبینید که هم کلاه خود داره و هم یه کلاه معمولی!خیلی باحاله!
منم اگه بهترین گرافیکو داشتم اینطوری بودم :dالبته عضلانی بودن کارکترم یکم شبیه به اینه ولی نه ز یاد این مال هر کی هست یا بهترین گرافیکو داره:dیا بازم بهترین گرافیکو داره:dو یا هم این ماد رو زده به احتمال زیاد
Skyrim HD - 2K Textures at Skyrim Nexus - Skyrim mods and community
طرفدار زیادی داره این ماد. منم وقت کنم میزنم اینو ;;)

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
ممنونم از نظراتتون!ولی نکته ی اساسی رو دقت نکردین بهش!اونم اینکه این آقا چجوری همه ی Inventory هاش معلومه؟؟!
یعنی اگه ما یه تبر داشته باشیم و شمشیر هر کدوم رو که در حال استفاده باشیم رو کاراکترمون مشخص میشه ولی این دوستمون هم خنجرش هم تبرش هم شمشیرش و ...
ایناش!مشخصه!!!
چجوری؟؟؟اینو کسی به من بگه یا اگه مد لینک مدش رو بزاره من واقعا ممنونش میشم!!!

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
ممنونم از نظراتتون!ولی نکته ی اساسی رو دقت نکردین بهش!اونم اینکه این آقا چجوری همه ی Inventory هاش معلومه؟؟!
یعنی اگه ما یه تبر داشته باشیم و شمشیر هر کدوم رو که در حال استفاده باشیم رو کاراکترمون مشخص میشه ولی این دوستمون هم خنجرش هم تبرش هم شمشیرش و ...
ایناش!مشخصه!!!
چجوری؟؟؟اینو کسی به من بگه یا اگه مد لینک مدش رو بزاره من واقعا ممنونش میشم!!!
دوستان آقا اشکان راس میگه یه نگاهی بکنین از تیر کمون بگیرین تا تبر و خنجر و شمشیر بزرگ پشتش و شمشیر و حتی یه دونه هم تورچ داره تو دستش!!!یعنی چی ؟
جناب world hero این عکسو از کجا اوردی ؟باید ببینیم از کجا اومده این فکر کنم یا فوتوشاپی چیزی باشه یا هم این عکس رو خوده شرکت(بتسدا)زده بیرون .غیر از عضلانی بودنش این عکس مشکوکه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر