راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
پشتتون رو میز یه سری مداد هست، یکی‌ از انارو بردارین بعدا جلو سنگ E رو بزنین.
هانتر جان من اومدم بیرون الان تو جنگلم گم کردم اصلا نمیدونم این میزی که میگید کجا هست:d هیچ علامتی هم رو نقشه نیست برم پیشش اسم اون منطقه رو بگو بلکه گیر اوردیم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
هانتر جان من اومدم بیرون الان تو جنگلم گم کردم اصلا نمیدونم این میزی که میگید کجا هست:d هیچ علامتی هم رو نقشه نیست برم پیشش اسم اون منطقه رو بگو بلکه گیر اوردیم
چه کردی برادر :D جایی‌ که باید بری تو کاخ شهر Markrath هست تا میری تو سمت راست از پل‌ه ها برو بالا، بعدا راه رو ادامه بده تا به اونجا برسی‌ :D

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
من تو اجرای این مدهای بازی مشکل دارم !
اون فایل داخل محل سیو بازیو تغییر دادم و مدهارو هم تو پوشه ی دیتا ریختم و تیکشون رو هم تو لانچر زدم اما اصلا اجرا نمیشن !!!

یکی که مدهارو با موفقیت اجرا کرده بگه ببینم ورژن لانچرو فایل TESV تو پوشه ی بازیش چیه ؟
کلا ورژن خاصیو میخواد واسه ی اجرای مدها ؟؟؟

Mehran_TX

کاربر سایت
Nov 18, 2012
42
یه سوال فنی :d توی dlc hearthfire اگه زنت گرگنما باشه بازم میشه بچه دار شد ؟؟؟؟ یا میشه بریم پسش بدیم یه زن دیگه بگیریم ؟؟؟؟؟ :d

آخرین ویرایش:

world hero

کاربر سایت
Dec 23, 2011
40
من تو اجرای این مدهای بازی مشکل دارم !
اون فایل داخل محل سیو بازیو تغییر دادم و مدهارو هم تو پوشه ی دیتا ریختم و تیکشون رو هم تو لانچر زدم اما اصلا اجرا نمیشن !!!

یکی که مدهارو با موفقیت اجرا کرده بگه ببینم ورژن لانچرو فایل TESV تو پوشه ی بازیش چیه ؟
کلا ورژن خاصیو میخواد واسه ی اجرای مدها ؟؟؟

اگه منظور شما به مود همون dlc باشه باید ورژنتون باید ۱.۷ به بالا باشه و اگر هست شاید بد دانلود کردید که میتونید از همین سایتهای ایرانی مثل game-iran دانلود کنید. که هم آپدیت داره هم dlc

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
یه سوال فنی :d توی dlc hearthfire اگه زنت گرگنما باشه بازم میشه بچه دار شد ؟؟؟؟ یا میشه بریم پسش بدیم یه زن دیگه بگیریم ؟؟؟؟؟ :d

قبلشم که با کمک زنت بجه دار نمیشدی که حالا نشه!!!!:d
بچه هارو فقط میشه از یتیم خونه به فرزندی قبول کرد یا بری تو شهر ها بچه یتیما رو پیدا کنی به فرزندی قبول کنی!
تا جایی که من میدونم فقط هم میشه دوتا بچه داشت!

CALAN

کاربر سایت
Jul 23, 2012
156
نام
میلاد
:d
1.تو مرحلهthe pursuit میگه باید نفوذ کنی تو mercer s house ولی اون علامتی که رو در گذاشته راهی نداره که به برسی باید چی کار کنم (علامت روی یک در که تو بالکن و هیچ راهی هم نداره بری رو بالکن تا در باز کنی)
2.تو مرحله in my time of need میگه باید find the redguard woman گیر بیاری اونطور که من فهیدم میگه باید با یک زن که لباس نظامی قرمز تنشرو گیر بیاری اونم تو ویتران ولی همه سربازای ویتران مرد هستن

PrinceashkaN

کاربر سایت
Dec 5, 2012
150
نام
AshkaN
1.تو مرحلهthe pursuit میگه باید نفوذ کنی تو mercer s house ولی اون علامتی که رو در گذاشته راهی نداره که به برسی باید چی کار کنم (علامت روی یک در که تو بالکن و هیچ راهی هم نداره بری رو بالکن تا در باز کنی)
2.تو مرحله in my time of need میگه باید find the redguard woman گیر بیاری اونطور که من فهیدم میگه باید با یک زن که لباس نظامی قرمز تنشرو گیر بیاری اونم تو ویتران ولی همه سربازای ویتران مرد هستن

1.اونجا پشت خونه یه راه پله اگه بتونی پیدا کنی،میبینی که راه پله رو هواس!یعنی نمیشه ازش استفاده کرد!بعد با شمشیر میزنی بهش میفته بعد میتونی بری تو.
2.این خانومی که دنبالشی یه مستخدم به اسم Saadia که توی مهمان خانه ی ویتران هستش.سرباز نیست.(اگه دیکتش غلته به این دلیله که درست یادم نمیاد!خلاصه که یه مستخدمه تو مهمان خانه دیگه!)

Mehran_TX

کاربر سایت
Nov 18, 2012
42

در تکمیل حرف های دوست خوبم PrinceashkaN باید بگم که redguard اسم یک نژاد توی امپراتوری Tamrial هستش که skyrim فقط یک کشور در شمال این امپراتوریه و تمام محافظین امپراتور از نژاد redguard هستن. البته قبلا گروه Blades این محافظین رو تشکیل میدادن که بعد از فروپاشی , redguard جای این گروه رو گرفت.

آخرین ویرایش:

mosykardorost

کاربر سایت
Dec 27, 2012
33
سلام به همه ی بروبچ معتاد به این بازی :d عزیز کسی نمیدونه این dlc یه جدید DRAGONBORN کی واسه PC میاد:( آخه مردیم از بی کوئستی:((

---------- نوشته در 04:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:22 PM ارسال شده بود ----------

می شه شاه شد تو بازی ؟ من قبلا یه جا خوندم که میشه !
واسه dlc dawnguard ومپایرها بهترن یا همون dawnguard ها؟

داداش بیخودی سراغ این حرفا نرو آخه بروبچ چند بار باید بگن که نمیشه)x
در ضمن عزیز به نظر من DAWNGUARD بهتر چون با رفتن کوئستاش آخرش یه کمان صلیبی برنزی انچنت شده گیر میاری که اگه خودتم یه دستی روش بکشی قویترین کمان بازی میشه:d در ضمن ومپایر بودن آدمو کلافه میکنه جلو نور آفتاب قدرتش خیلی میاد پایین)xحتی ومپایر لردم بشی به گرد پای ورولف (هر دو با پرکای فول) نمیشه:-o پیشنهاد میکنم ورولف بشی و بیوفتی به جون ومپایرای خونخوار...:))

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
بروبچ اسکایریم باز. یه نصیحت از من به شما. به هیچ عنوان طرف ساخت خونه نرید که یه خرج گنده میزارید تو دستتون.من حدود 200k طلا خرج کردم تا خونم فول ساخت شد [-x

heroes

کاربر سایت
Feb 19, 2012
106
من چیت زدم:d

من نیازی به چیت ندارم حدودا روزی 30k طلا از طریق ادم کشی در میارم.ولی حالا میخوای رمزشو به منم بگو تا برای ساخت خونه دوم راحت باشم
yahoo_4.gif

---------- نوشته در 01:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:37 AM ارسال شده بود ----------

سلام به همه ی بروبچ معتاد به این بازی :d عزیز کسی نمیدونه این dlc یه جدید DRAGONBORN کی واسه PC میاد:( آخه مردیم از بی کوئستی:((

---------- نوشته در 04:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:22 PM ارسال شده بود ----------

داداش بیخودی سراغ این حرفا نرو آخه بروبچ چند بار باید بگن که نمیشه)x
در ضمن عزیز به نظر من DAWNGUARD بهتر چون با رفتن کوئستاش آخرش یه کمان صلیبی برنزی انچنت شده گیر میاری که اگه خودتم یه دستی روش بکشی قویترین کمان بازی میشه:d در ضمن ومپایر بودن آدمو کلافه میکنه جلو نور آفتاب قدرتش خیلی میاد پایین)xحتی ومپایر لردم بشی به گرد پای ورولف (هر دو با پرکای فول) نمیشه:-o پیشنهاد میکنم ورولف بشی و بیوفتی به جون ومپایرای خونخوار...:))

درسته که قوی ترین کمان اسکایریم دستته اما بدون قوی ترین شمشیر اسکاریمم دست منه. پس حواستو جم کن.
پرچم ومپایرا بالاست :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر