راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

pouyanjon

کاربر سایت
May 19, 2012
110
نام
پویان
دو تا آپدیت هستن، یکی‌ Update 10 هست، یکی‌ Update 9. اگه 10 رو میریزین اینطوری می‌شه 9 رو بریزین :D، اگه 9 رو میریزین اینطوری می‌شه 10 رو بریزین :D

خودم الان دارم با 9 بازی میکنم . ولی میخواستم 10 رو بریزم که اینطوری شد .

نمیدوم مشکل چیه؟ من رو کامپیوتر آپدیت 10 رو استفاده میکنم مشکلی نداره ولی روی لپتاپ مشکل داره.

حیف شد. راحلی نیست.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
خودم الان دارم با 9 بازی میکنم . ولی میخواستم 10 رو بریزم که اینطوری شد .

نمیدوم مشکل چیه؟ من رو کامپیوتر آپدیت 10 رو استفاده میکنم مشکلی نداره ولی روی لپتاپ مشکل داره.

حیف شد. راحلی نیست.
http://forum.bazicenter.com/thread51810/page35/#post2162526
راه حل این پست رو هم یه امتحانی کنین. احتمالا درست بشه، اگه نشه یه کاریش می‌کنیم :D

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
اسبش که سفید نیس سیاهه اگر معموریت های dark brotherhood رو شروع کنی وسطاش از یه حوضی که آبش سیاهه نزدیک همون مخفیگاه اول dark brotherhood اسبه بیرون میاد و مال تو میشه
اقا من نداشتم اینطور چیزی دارک برادر هود هم دیگه تو جورنالم نیست یعنی تموم کردم؟ و اگه تموم کردم خو این اسبه رو نداده بهم چکار کنم؟
هانتر جون بیا یه راه حل بده دادا:d

firekill

کاربر سایت
Oct 26, 2012
14
نام
Farnood
اصولاً بعد اینکه نامه رو گذشتی روش اگه نامه درست رو گذشته باشی‌ عوض می‌شه، البته همون اول کشتنش اشتباه هست، باید یکم دنبالش کنین،یبار دیگه لود کنین :D

نه، اگه میتونین و سیو اون مرحلی رو دارین، از قبلش یه لود بکنین، احتمالا دفعهٔ دوم بده.

نه نمی تونم از سیو قبلیم برم من الان آخرای بازیم فقط کوست های دارک برادرهود مونده
می گم راستی برا عضو شدن دارک برادرهود باید کجا برم؟
راستی راهی نیست من لول آهن گریمو سری ببرم بالا چون می خوام دراگون آرمور بسازم؟ الان ۷۰ e

---------- نوشته در 02:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:51 PM ارسال شده بود ----------

من تو یه مرحله گیر کردم که اسمش revealing the unseen هست:d
میشه راهنمای کامل این مرحله رو قرار بدین؟؟؟ رفتم تا اخرش ولی یه جا هست که اگه یادتون بیاد رفتیم The Elder Scrolls رو گرفتیم مثل اونجاست من اونجا گیر کردم
شما فهمیدین من چی گفتم؟؟؟خودمم نفهمیدم:d
تو ماموریت های کالج جادوگریه همون جا که باید کریستالا رو متمرکز کنی؟
تا اونجا که یادمه اسمه اون ماموریت این نیست یکم بیشتر توضیح بده تو کل بازی ۸ تا جا اینطوزین

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
فقط ضربه قدرتی میزنه و ضربه معمولی نمیزنه
راستی فایل حذف شده.
امکانش هست مشکل از آپدیت هم باشه، اگه میتونین آپدیت رو از سایت‌های دیگه (تورنت) دانلود کنین و این سایت‌های ایرانی‌ رو بی‌خیال بشین.

اقا من نداشتم اینطور چیزی دارک برادر هود هم دیگه تو جورنالم نیست یعنی تموم کردم؟ و اگه تموم کردم خو این اسبه رو نداده بهم چکار کنم؟
هانتر جون بیا یه راه حل بده دادا:d
placeatme 9CCD8 1
مطمئنم قبلا گرفتین و یجوری از دستش دادین، اینو بزنین تا کنارتون Spawn شه، و اینبار از دستش ندین :D

mahdi6

کاربر سایت
Feb 16, 2012
54
نام
مهدی
فهمیدم :D، جادو‌های Flames-Frostbite رو بزنین رو اون آینه‌ها (عدسی‌ هستن چی‌ هستن :D) بعدا نور‌ها حرکت می‌کنن، ببرین بذارین رو آینه‌ها نور هارو.

داش هانتر دوست داریم :d :d :d :d:x :x :x :x :x

راستی داش هانتر هنوزم اسکایریم بازی میکنی؟؟؟:-/

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
امکانش هست مشکل از آپدیت هم باشه، اگه میتونین آپدیت رو از سایت‌های دیگه (تورنت) دانلود کنین و این سایت‌های ایرانی‌ رو بی‌خیال بشین.

placeatme 9CCD8 1
مطمئنم قبلا گرفتین و یجوری از دستش دادین، اینو بزنین تا کنارتون Spawn شه، و اینبار از دستش ندین :D
کدشو قبول نمیکنه. میشه اشتباه باشه؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر