راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

hesy_knight

کاربر سایت
Jul 12, 2008
49
Lord Phenom
بزار داداش قشنگاشو جدا کن بزار ولی مگه چند تا آهنگ کلا داره اسکایریم ما که برای هر قسمت از بازی یه آهنگ میشنویم مثلا موقع جنگ یه آهنگ فقط میاد

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
آره برمیگرده.
اونجا درست قبل رفتن به زندان‌ها (بعد خارج شدن از مهمونی و بعد اینکه میری یه جای باز و دوباره میری تو یه اتاق دیگه) یه اتاقی‌ هست که توش یه جعبه هست، اون تو هست مدارک مربوط.

الان مرحله تموم شد اما وسائلم برنگشت ..

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
الان مرحله تموم شد اما وسائلم برنگشت ..
اگه به اون مرد داده باشی‌ که تو خود مهمونی برمیگردونه، ولی‌ اگه به اون خانوم داده باشی‌ باید بری بهRiverwood , Inn ، بعدا از اونجا زیر زمین میتونی‌ بگیری.

Lord Phenom

کاربر سایت
Oct 16, 2012
262
نام
سعید
Lord Phenom
بزار داداش قشنگاشو جدا کن بزار ولی مگه چند تا آهنگ کلا داره اسکایریم ما که برای هر قسمت از بازی یه آهنگ میشنویم مثلا موقع جنگ یه آهنگ فقط میاد

والا من ارجینال آلبوم رو که دانلود کردم 4 تا سی دی بود که هر سی دی حدود 18 ترک هست البته سی دی آخر یک ترک Atmospheres هست که زمانش 42 دقیقه هست , حالا من چند تا از قشنگ ترین هاش رو آپلود میکنم و توی گروه طرفداران اسکایریم میزارم .

firekill

کاربر سایت
Oct 26, 2012
14
نام
Farnood
Riften ، موقع صبح تو بازار شهر با Brynjolf حرف بزنین
من رفتم اونجا ولي كسي به نام brinjolf نبود شايد به خاطر اينه كه من قبلا براي يكي از ماموريت هاي اصلي با يه نفر تو بازار ريفتين صحبت كردم احتمالا وقتي باش صحبت مي كنيم بعدش مي ريم تو يه دري زير يه بل بعد يه نفرو بايد از زندان بياريم بيرون? بعد اين يارو تو بازار جيكارس درمورد اسمش مطمءني?

firekill

کاربر سایت
Oct 26, 2012
14
نام
Farnood
کسی می دونه چه جوری اون کتاب که اسکیل ها رو می بره بالا رو باید بگیرم من کلید ایلدر اسکرول(همون کلید مکعبی)رو دادن به اون یارو تو دریاچه یخ زده ولی نمی دونم چه جوری خونارو جمع کنم من یه های الف رو کشتم ولی نتونستم خونشو جمع کنم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
کسی می دونه چه جوری اون کتاب که اسکیل ها رو می بره بالا رو باید بگیرم من کلید ایلدر اسکرول(همون کلید مکعبی)رو دادن به اون یارو تو دریاچه یخ زده ولی نمی دونم چه جوری خونارو جمع کنم من یه های الف رو کشتم ولی نتونستم خونشو جمع کنم
بهت یه دستگاه داده، هر کی‌ که میکشی رو، روش گزینه Search رو بزنی‌ دو تا گزینه میاد که یکی‌ مربوط می‌شه به کشیدن خونش.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
ماشالله کاوه جان من که دیدم این ترم هم میافتم بشینم پاش کلا کنسولو بوسیدم گذاشتم کنار
یا حافظت خیلی توپه یا واقعا باید یه گزینه هم میزاشتم بالای 1000 ساعت تو اونو میزدی:d

---------- نوشته در 10:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:34 PM ارسال شده بود ----------

میگه 250 نفر بالای 101 ساعت میشه اگر 150 ساعت حساب کنیم کسانی مثل خود من بالای 300 ساعت پلی کردن اون هیچ حدود37500 ساعت که میکنه1562 روز از صبح تا صبح تا صبح ...
بعد میگن مملکت ما چرا پیشرفت نمیکنه . 1562 اقا میشه 4.2 سال بازی کردیم فقط اون 250 نفرا نه الباقی
نصف این مدت تف مینداختیم تو اسرائیل الان اسرائیل که هیچی ، نیم کره شمالی زیر اب رفته بود شک نکنید

firekill

کاربر سایت
Oct 26, 2012
14
نام
Farnood
نه دستگاهی نداده این دستگاه چه شکلیه؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ماشالله کاوه جان من که دیدم این ترم هم میافتم بشینم پاش کلا کنسولو بوسیدم گذاشتم کنار
یا حافظت خیلی توپه یا واقعا باید یه گزینه هم میزاشتم بالای 1000 ساعت تو اونو میزدی:d

---------- نوشته در 10:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:34 PM ارسال شده بود ----------

میگه 250 نفر بالای 101 ساعت میشه اگر 150 ساعت حساب کنیم کسانی مثل خود من بالای 300 ساعت پلی کردن اون هیچ حدود37500 ساعت که میکنه1562 روز از صبح تا صبح تا صبح ...
بعد میگن مملکت ما چرا پیشرفت نمیکنه . 1562 اقا میشه 4.2 سال بازی کردیم فقط اون 250 نفرا نه الباقی
نصف این مدت تف مینداختیم تو اسرائیل الان اسرائیل که هیچی ، نیم کره شمالی زیر اب رفته بود شک نکنید
پژمان فکر کنم تو بیشتر از من بازی کردی :D، من خیلی‌ از اطلاعات رو از این سایت‌ها اینا گرفتم. خودم در حدود 450 ساعت بازی کردم.
نه دستگاهی نداده این دستگاه چه شکلیه؟
یه چیزی مثل سوزن هست، نمیتونین ازش استفاده کنین البته، وقتی‌ یه نفر رو میکشین و جسدش رو میگردین، اگه یکی‌ از اون نژاد‌ها باشه خود به خود فعال می‌شه.

firekill

کاربر سایت
Oct 26, 2012
14
نام
Farnood
پژمان فکر کنم تو بیشتر از من بازی کردی :D، من خیلی‌ از اطلاعات رو از این سایت‌ها اینا گرفتم. خودم در حدود 450 ساعت بازی کردم.

یه چیزی مثل سوزن هست، نمیتونین ازش استفاده کنین البته، وقتی‌ یه نفر رو میکشین و جسدش رو میگردین، اگه یکی‌ از اون نژاد‌ها باشه خود به خود فعال می‌شه.
نه اینو به من نداده نمی دونم چرا من کلیدو بش برگردوندم حالا هم باش صحبت می کنم فقط ازش می پرسه who is your lord. به نظرت چرا؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نه اینو به من نداده نمی دونم چرا من کلیدو بش برگردوندم حالا هم باش صحبت می کنم فقط ازش می پرسه who is your lord. به نظرت چرا؟
player.additem 1a31c 1
اگه رو PC دارین بازی می‌کنین زدن این دستور، آیتم مورد نظر رو اضافه می‌کنه به Inventory.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر