راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یکی از دوستان elder scrolls online رو برای ما توضیح بده چطوریه؟
انلاین میشه بازی کرد؟یه سرزمین دیگست؟
الان که نمی‌شه :D، سال2013 عرضه می‌شه.

یه چیزی مثل WOW هست که تو دنیا Tamriel اتفاق میافته، و پولی‌ هم هست :D
http://elderscrollsonline.com/en/

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
توی xbox دکمه های اینور و اونور هستن favorite ولی وقتی گرگینه هستم میزنم هیچی نمیاد....اون بالا هم هیچ چیزی نمینویسه....:d
راه دیگه ای نیست دارم میپکم...:crying1:8-x

Orc1350

کاربر سایت
Aug 10, 2012
5
نام
علیرضا
سلام دوستان. آخرین DLC اسکایریم برای XBOX هم آومد. در این DLC، شما میتونید زمین بخرید و خونه دلخواه خودتون رو با همه وسائلش بسازید. حتی میتونید تا دوتا بچه هم به فرزندی قبول کنید (ولی کماکان نمیشه بچه دار شد!). ظاهرا اسکایریم داره میره که یه چیزی بشه شبیه Sims. تا یه ماه دیگه هم برای PC خواهد اومد.

180px-SR-dlc-Hearthfire.jpg

آخرین ویرایش:

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
الان که نمی‌شه :D، سال2013 عرضه می‌شه.

یه چیزی مثل WOW هست که تو دنیا Tamriel اتفاق میافته، و پولی‌ هم هست :D
The Elder Scrolls Online

اگه 2012 اخرش باشه چی؟خیلی حسه بدی دارم فکر کنم این زلزله ها که اومدن و رفتن نوشنست اگه اخرش 2012 باشه نه crysis 3 رو میبینیم نه انلاین اسکاریم رو هنوزم پولیه دیگه هیچی نمیشه که باید نت درست حسابی داشته باشی

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اگه 2012 اخرش باشه چی؟خیلی حسه بدی دارم فکر کنم این زلزله ها که اومدن و رفتن نوشنست اگه اخرش 2012 باشه نه crysis 3 رو میبینیم نه انلاین اسکاریم رو هنوزم پولیه دیگه هیچی نمیشه که باید نت درست حسابی داشته باشی
لول :D
کدوم زلزله ها؟ همین کوچولو موچولو‌ها که هنوزم ادامه دارن؟:D

توی xbox دکمه های اینور و اونور هستن favorite ولی وقتی گرگینه هستم میزنم هیچی نمیاد....اون بالا هم هیچ چیزی نمینویسه....:d
راه دیگه ای نیست دارم میپکم...:crying1:8-x
از battle cry هم میتونین استفاده کنین واسه Nord ها، ولی‌ مطمئنم با Favorites میاد بالا.

keeaan

کاربر سایت
Aug 29, 2012
12
9
تو تاپیک مشکلات همین سایت واسه بازی هست لینک هاش.

راستش من نتونستم این تاپیکو که گفتی پیدا کنم :"> ولی توی تورنت تونستم همه 9 تا آپدیتشو پیدا کنم! حالا یه سوالی؟
باید همه 9 تا رو از اولین آپدیت دانلود کنم بعد یکی کی نصب کنم یا اینکه همون آخرین اپدیت (شماره 9) دانلود و نصب کنم کافیه؟؟؟
اصلا آپدیت های تورنت قابل اعتماد هست؟ البته سیداش خوبه!

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
راستش من نتونستم این تاپیکو که گفتی پیدا کنم :"> ولی توی تورنت تونستم همه 9 تا آپدیتشو پیدا کنم! حالا یه سوالی؟
باید همه 9 تا رو از اولین آپدیت دانلود کنم بعد یکی کی نصب کنم یا اینکه همون آخرین اپدیت (شماره 9) دانلود و نصب کنم کافیه؟؟؟
اصلا آپدیت های تورنت قابل اعتماد هست؟ البته سیداش خوبه!
بیا این اپدیت اخره اینو بریزی کافیه :d
Free Cloud Storage - MediaFire

jjavad75

کاربر سایت
Apr 5, 2012
135
نام
جواد
سلام
ببخشید ولی حال ندارم کل صفحه ها رو نیگاه کنم
لطفا اگه کسی میدونه ددرا ها رو از کجا پیدا کنم یا چه جوری پیدا و استفاده کنم بهم کمک و راهنمایی کنه
با تشکر

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
سلام
ببخشید ولی حال ندارم کل صفحه ها رو نیگاه کنم
لطفا اگه کسی میدونه ددرا ها رو از کجا پیدا کنم یا چه جوری پیدا و استفاده کنم بهم کمک و راهنمایی کنه
با تشکر

سلام جواد جان چطوری؟
باید بری به شیراین میرونس دیگان باید ماموریتشو انجام بدی و در حین انجام ماموریتش تو شیراینش 4 تا قلب دیدرا هست و میتونی از کالج هم بخری از یه نفر :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام جواد جان چطوری؟
باید بری به شیراین میرونس دیگان باید ماموریتشو انجام بدی و در حین انجام ماموریتش تو شیراینش 4 تا قلب دیدرا هست و میتونی از کالج هم بخری از یه نفر :d
Shrine Of mehrnus Dagon :d

choji

کاربر سایت
Aug 23, 2008
4
سریعا کمک دوستان

سلام به همگی دوستان من یه مشکلی دارم اینکه در نوار باریک نقشه در بالا که در بازی هست ناپدید شده حالا باید همش دکمه m رو بزنم و نقشه رو ببینم .. این مشکل بعد از اینکه اپدیت 9 کردم و یه پچ 1.7 ریختم اینجوری شد ..کسی میتونه کمک کنه؟ با تشکر

Master Geralt

کاربر سایت
Jul 3, 2012
20
نام
Mr.World Wide
Shrine Of mehrnus Dagon :d

آقا سلام

یه سوال عجیب دارم ؟

تو زیر زمین college of winterhold یا همون midden یه جایی هست که عکس oblivion داره و کنارش یه جای گرده که گویا باید تو اون یه قوی بزاریم که من گذاشتم میخوام بدونم قضیه این چیز عجیب چیه ؟ به یه مجسمه دست هست که باید توش انگشتر بزاری اونم اگه میشه توضیح بدید .

کسایی که با نگسوس کار میکنن من عضو نگسوس هستم ولی وقتی تو نگسوس مد منیجر یوسر و پسم رو مینویسم میگه اشتباه است هزار دفعه امتحان کرد م چی جوریه سرکاریه ؟

prince_fable

کاربر سایت
Jan 4, 2008
719
آقا سلام
کسایی که با نگسوس کار میکنن من عضو نگسوس هستم ولی وقتی تو نگسوس مد منیجر یوسر و پسم رو مینویسم میگه اشتباه است هزار دفعه امتحان کرد م چی جوریه سرکاریه ؟
نه سر کاری نیست:d
شاید اشتباه وارد میکنید؟
تو خود سایت نکسوز تست کنید!!

Master Geralt

کاربر سایت
Jul 3, 2012
20
نام
Mr.World Wide
نه منظورم برنامه نگسوس مد منیجر هست آخه اگه مانوال دانلود کنی یو آر الش حالی به حالیه

---------- نوشته در 08:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:06 PM ارسال شده بود ----------

راستی کسی میتونه درمورد مطلبی که در مورد کالج نوشتم به من کمک کنه ؟

---------- نوشته در 08:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:09 PM ارسال شده بود ----------

راستی کسی میتونه درمورد مطلبی که در مورد کالج نوشتم به من کمک کنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر