راهنمایی جامع در بازی The Elder Scroll : Skyrim

چند ساعت از وقت با ارزشتونو پای این بازی با ارزش گذاشتی

• تا 50 ساعت

رای‌ها: 201 23.6%
  • تا 100 ساعت

رای‌ها: 127 14.9%
  • بالای 101 ساعت

رای‌ها: 523 61.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    851

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
یه چند تا دیگه ماموریت بگو (البته اگه هست) با گروه های دیگه هم کاری کنیم بزنیم پادشاهی رو نیست و نابود کنیم.(غیر از گروه برادرهود:d)
تو ور خدا این قدر چیت چیت نکن ناسلامتی من مثل شما نیستم که:d
البته اگه رو PC بازی می کردم شاید مثل شما می شدم:d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یه چند تا دیگه ماموریت بگو (البته اگه هست) با گروه های دیگه هم کاری کنیم بزنیم پادشاهی رو نیست و نابود کنیم.(غیر از گروه برادرهود:d)
تو ور خدا این قدر چیت چیت نکن ناسلامتی من مثل شما نیستم که:d
البته اگه رو PC بازی می کردم شاید مثل شما می شدم:d
ماموریت‌های جنگ داخلی‌ :D. بعد اون ماموریت دیگه‌ای نیست.
:D

5625030

کاربر سایت
Aug 11, 2012
80
نام
محمد
آقا سیستم من وسط بازی ریست میشه کسی نمیدونه علت چیه؟؟؟
میدونم که مشکل از بازی نیست چون این اولین بازی نیست که ریست میشه*:((

shekib

کاربر سایت
Jul 6, 2011
824
نام
mohammad
آقا سیستم من وسط بازی ریست میشه کسی نمیدونه علت چیه؟؟؟
میدونم که مشکل از بازی نیست چون این اولین بازی نیست که ریست میشه*:((
یادش نخیر که ما هر وقت ر PC رو روشن می کردیم این طوری می شد.دادیم تعمیر کار درست کرد.
البته احتمال اینکه ویروس هم خیلی زیاده بهتره با انتیویروس یه سرچ کن البته انتیویروس به روز.هرچی ویروس هم دید بزن بره.

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
دوستان چطوری میتونم تو این مود BECOME KING OF RIVERHELM سربازارو دنبالم بندازم یا براشون زره های قوی بیارم زره رو نمیدونم ولی سربازارا رو کسی که مود رو ساخته تو نکسوز عکشو گذاشته که افتادن دنبالش:((:d

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
آقا برای ادامه بازی لازمه که Vampire باشیم؟ الان این ماموریت هاییه که نتونستم هنوز انجام بدم : Find the Redguard woman Find the Owner of Golden Claw Discover 1/24 Unusual Soul Gem فکر کنم بود ... البته برای دوتای اولی باید بگم هنوز پای بازی نرفتم تا ببینم انجام نمیشه واقعا یا نه ... راستش آقا کاوه من اون Redguard رو گشتم اما نبود، یه مردی بود با چشمای سبز، نژادشم از این عجیب غریبا بود ...!:D نمیدونم اشتباه نرفتم؟ Whiterun's Inn کجاست؟ دومیم هنوز چیت نزدم:D اگه میشه لطفا چیتشو با هممون Player.place ... بدین اگه میشه، اگه نمیشم بی زحمت لطف کنین بگین پودرو چجوری آدم کنیم؟:)) ممنون:D

آخرین ویرایش:

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
دوستان چطوری میتونم تو این مود BECOME KING OF RIVERHELM سربازارو دنبالم بندازم یا براشون زره های قوی بیارم زره رو نمیدونم ولی سربازارا رو کسی که مود رو ساخته تو نکسوز عکشو گذاشته که افتادن دنبالش:((:d

باید به آخرین ورژن آپدیت کنی dawnguard هم نصب باشه
فکر کنم باید title knight یا king رو داشته باشی تا بتونی به سرباز ها دستور بدی

---------- نوشته در 06:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:53 PM ارسال شده بود ----------

آقا برای ادامه بازی لازمه که Vampire باشیم؟

نه به انتخاب خودته
میتونی تو این دی ال سی جدید طرف ومپایر ها یا dawnguard هارو بگیری
هر جا که میخواستی تصمیم مهمی بگیری یه سیو جدا درست کن :d

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
نه به انتخاب خودته میتونی تو این دی ال سی جدید طرف ومپایر ها یا dawnguard هارو بگیری هر جا که میخواستی تصمیم مهمی بگیری یه سیو جدا درست کن :d
نمیتونم این دی ال سی جدیدرو بگیرم:(( باشه چشم:D جواب بقیه سوالامو نداشتین؟:D

mage

کاربر سایت
Jun 27, 2011
771
نام
و نام خانوادگی
باید به آخرین ورژن آپدیت کنی dawnguard هم نصب باشه
فکر کنم باید title knight یا king رو داشته باشی تا بتونی به سرباز ها دستور بدی

---------- نوشته در 06:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:53 PM ارسال شده بود ----------

نه به انتخاب خودته
میتونی تو این دی ال سی جدید طرف ومپایر ها یا dawnguard هارو بگیری
هر جا که میخواستی تصمیم مهمی بگیری یه سیو جدا درست کن :d
نمیشه دانگارد رو هم دارم king هم هستم ورژن اخره بازی رو هم دارم :((

---------- نوشته در 06:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:19 PM ارسال شده بود ----------

آقا برای ادامه بازی لازمه که Vampire باشیم؟ الان این ماموریت هاییه که نتونستم هنوز انجام بدم : Find the Redguard woman Find the Owner of Golden Claw Discover 1/24 Unusual Soul Gem فکر کنم بود ... البته برای دوتای اولی باید بگم هنوز پای بازی نرفتم تا ببینم انجام نمیشه واقعا یا نه ... راستش آقا کاوه من اون Redguard رو گشتم اما نبود، یه مردی بود با چشمای سبز، نژادشم از این عجیب غریبا بود ...!:D نمیدونم اشتباه نرفتم؟ Whiterun's Inn کجاست؟ دومیم هنوز چیت نزدم:D اگه میشه لطفا چیتشو با هممون Player.place ... بدین اگه میشه، اگه نمیشم بی زحمت لطف کنین بگین پودرو چجوری آدم کنیم؟:)) ممنون:D
تو Whiterun تو banned mare اتاق سمت چپ یه زنی هست فکر کنم اونه:d

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
یادش نخیر که ما هر وقت ر PC رو روشن می کردیم این طوری می شد.دادیم تعمیر کار درست کرد.
البته احتمال اینکه ویروس هم خیلی زیاده بهتره با انتیویروس یه سرچ کن البته انتیویروس به روز.هرچی ویروس هم دید بزن بره.
اره منم همینطوری بود اصن یه وعضی!ماله من تازه صفحه ابی هم میومد :-s:-s دیگه اخرش کل سیستمو عوض کردم تا درست شد!ولی یک قطعه ی خاصی هست که این ایراد رو داره.شماهم به احتمال کم ویروسی شده!مگر نه ماله همون سخت افزارتونهو

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
من می خوام سیستم عاملمو عوض کنم.چیکار کنم که سیو های بازی پاک نشن.لطفا سریع جواب بدید.
سلام:)
شما دوست عزیز اول از سیو گیم هات یه Back up بگیر رو فلشت یا هر جای دیگه، بعد که ویندوز ریختی Restore کن، البته پیشنهاد میکنم بازیهارو رو یه درایو دیگه بریزین، منم همین کارو میکنم، به مشکلیم نخوردم تا حالا، باز میل خودتون:D

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
بچه ها این خنجر رو از کجا میشه آورد؟اسمشmehrunne's razor هست اگه از مرحله ی خاصی هست اسمش رو هم بگید
درضمن هر کار کردم نتونستم اون مرحله ی دزدی رو تو گروه دزدان برم توی drawen museum...

آخرین ویرایش:

Tondar 90

کاربر سایت
Apr 19, 2010
640
نام
حسین
بچه ها این خنجر رو از کجا میشه آورد؟اسمشmehrunne's razor هست اگه از مرحله ی خاصی هست اسمش رو هم بگید
درضمن هر کار کردم نتونستم اون مرحله ی دزدی رو تو گروه دزدان برم توی drawen museum...

با تموم کردن کوئست Pieces of the Past بهت میده
باید کوئست رو از silus vesuius بگیری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر